Alfisti.cz
zpět
Alfisti.cz

Představujeme novou homepage!

Vážené alfistky a alfisti, dovolte nám představit novou homepage našeho webu. Je to vůbec první zásadní změna vzhledu a funkčnosti homepage od jejího spuštění v roce 2007 a samozřejmě doufáme, že bude pozitivně přijata.

Prozatím žádné obrázky.

V čem je nová homepage lepší než ta stará?

  1. Je přehlednější a novinky vidíte na první pohled
  2. Má redakční systém, takže aktualizace jsou mnohem rychlejší a jednodušší
  3. Umožňuje ukládání souborů ke stažení, takže přímo z novinek na homepage si budete moci stahovat například pozvánky na srazy a tak podobně

No a samozřejmě věříme, že je hlavně hezčí :-)

Nový design a s tím spojená lepší možnost aktualizací by měl na homepage přilákat čtenáře, měla by se stát místem, kam bude mít smysl alespoň párkrát do měsíce zajít a podívat se, co je nového.

Co se obsahu týče, bude pro něj částečně využit obsah starších stránek. Starší články budeme postupně doplňovat, díky novému systému prohlížení fotek pod články bude jejich čtení příjemnější.

No a samozřejmě máme přichystánu spoustu novinek z oblasti historie a techniky, které budeme na stránky postupně nahrávat.

Zkuste naši novou homepage více využívat: chcete zveřejnit pozvánku na sraz? Blíží se termín srazu a chcete ho připomenout nebo po jeho skončení dát na homepage link s galerií fotek? Není problém, rádi pomůžeme.

Stará homepage bude nadále dostupná na adrese: www.alfisti.cz/old, zatím ji necháme běžet. Můžete si tak například ještě prohlížet sekci „naše Alfy“, se kterou na nových stránkách zatím nepočítáme.

Přejeme Vám příjemné používání nových stránek, a pokud máte jakékoliv připomínky, rádi si je přečteme v diskusním fóru.

Alfám zdar!