Rádio do 156

Odpovědět
donyy.don

Re: Rádio do 156

Příspěvek od donyy.don » 13.2.2017, pon 17:04

tuta146 píše:Rámeček je to nejmenší, za pár korun se prodávají redukce.

Jojo, rámečky jsou všude možně. Třeba například po zadání: "rámečky autorádio" do Googlu, mi to vyplivlo tohle: http://www.tonystore.cz/prislusenstvi-pro-autoradia, takže řešit rámečky není rpoblém :))

violet

Příspěvek od violet » 23.5.2017, úte 20:21

Zdarec chlapci,
chtěl bych se zeptat, zdal-li někdo nemáte zkušenost se zlobícím CD měničem. Mám ve 156-ce měnič Blaupunkt a zničeho nic mi přestal načítat CD. Načte jen to, které je zasunuté v měniči jako první a u ostatních (2,3,4 a 5) mi to píše na display rádia "No audio CD"nebo něco takového :) Já vím, není to žádná extra závada :), ale když to makalo, tak teď mě to trochu štve. Zatím jsem ho nerozebíral, ani ho nevyndával, tak co myslíte, co s tím mám provést??? Díky za vaše rady.....

FuniokV

Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FuniokV » 30.12.2017, sob 17:40

Potřeboval bych prosím poradit, jak zapojit na autobaterii rádio vytažené z auta. Byl špatně zadán kód a rádio píše WAIT. Když ho nechám bez klíčku zapnuté v autě, tak se po cca 20 min. samo vypne. Tak jsem ho z auta vytáhl a zapojil zvlášť na baterku ať uběhne doba k novému zadání kódu ale i po zapojení na autobaterii + nabíječku se po cca 20 min. vypne. Je třeba ještě propojit nějaké piny?
Díky Vojta

Obrázek
Na fotce jsem označil mé zapojení.
Přílohy
radio označ.jpg

Odpovědět

Zpět na „156“