AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Zamčeno
Franik
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3810
Registrován: 7.1.2007, ned 14:50
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od Franik » 13.8.2011, sob 01:14

jelikoz jsme prave v praci a pisu to z mobilu tak je to bez diakritiky. nevim co je smesneho na praci ve skodvce a to ze me zivy je pravda a nestydim se za praci kterou delam umi ji par lidi v cz, a ze me ji prave skodovka naucila ji nemam za zle, kdo videl a zkusil muze potvrdit vic nic vuci nikomu nemam. co jsem si zde precetl a dal do kupu vim ze od vas uz auto neee. Doufam ze toto vlakno zde vydrzi dlouho aby jsi budouci kupci kterych jak pisete mate mraky si udelaly obrazek. Pro me pokud oslovvim firmu s nejakym pozadavkem a ona neodpovi ani tak jak to udelal ted treba Mates (podotykam ze se zname jen pres forum a tim ze jsem u nej pro par veci byl) psal jsem mu potrebuji toto a toto odpoved byla jsem na doovleny ozvete se za tyden. co ctu o vas tak tam to tak nefunguje bohuzel, kdyz to nefunguje pri nabidce jak to bude fungovat pri pripadnem problemu a jeho resenim. to je vse u me jste proste z vyberu vypadly a tim vasim chovanim pohrdat tim kdo co dela a ze kdyz dela ve skodovce i kdyz nevi co umi je pro me dostacujici. nestydim se za to ze me zivy ruce.em a ona neodpovi ani tak jak to udelal ted treba Mates (podotykam ze se zname jen pres forum a tim ze jsem u nej pro par veci byl) psal jsem mu potrebuji toto a toto odpoved byla jsem na doovleny ozvete se za tyden. co ctu o vas tak tam to tak nefunguje bohuzel, kdyz to nefunguje pri nabidce jak to bude fungovat pri pripadnem problemu a jeho resenim. to je vse u me jste proste z vyberu vypadly a tim vasim chovanim pohrdat tim kdo co dela a ze kdyz dela ve skodovce i kdyz nevi co umi je pro me dostacujici. nestydim se za to ze me zivy ruce.
Giulietta QV 10/2010 ex.
156 SW 2,4 129kW ex
156 2,5V6 ex
https://www.facebook.com/AutoklempirRovnaniMetodouPdr?fref=ts

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 13.8.2011, sob 01:55

Petr147 píše:nestudovala jste tam VŠ?
Ano, studovala jsem i tam. I tam, OK?

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 13.8.2011, sob 02:10

Franik píše:jelikoz jsme prave v praci a pisu to z mobilu tak je to bez diakritiky. nevim co je smesneho na praci ve skodvce a to ze me zivy je pravda a nestydim se za praci kterou delam umi ji par lidi v cz, a ze me ji prave skodovka naucila ji nemam za zle, kdo videl a zkusil muze potvrdit vic nic vuci nikomu nemam. co jsem si zde precetl a dal do kupu vim ze od vas uz auto neee. Doufam ze toto vlakno zde vydrzi dlouho aby jsi budouci kupci kterych jak pisete mate mraky si udelaly obrazek. Pro me pokud oslovvim firmu s nejakym pozadavkem a ona neodpovi ani tak jak to udelal ted treba Mates (podotykam ze se zname jen pres forum a tim ze jsem u nej pro par veci byl) psal jsem mu potrebuji toto a toto odpoved byla jsem na doovleny ozvete se za tyden. co ctu o vas tak tam to tak nefunguje bohuzel, kdyz to nefunguje pri nabidce jak to bude fungovat pri pripadnem problemu a jeho resenim. to je vse u me jste proste z vyberu vypadly a tim vasim chovanim pohrdat tim kdo co dela a ze kdyz dela ve skodovce i kdyz nevi co umi je pro me dostacujici. nestydim se za to ze me zivy ruce.em a ona neodpovi ani tak jak to udelal ted treba Mates (podotykam ze se zname jen pres forum a tim ze jsem u nej pro par veci byl) psal jsem mu potrebuji toto a toto odpoved byla jsem na doovleny ozvete se za tyden. co ctu o vas tak tam to tak nefunguje bohuzel, kdyz to nefunguje pri nabidce jak to bude fungovat pri pripadnem problemu a jeho resenim. to je vse u me jste proste z vyberu vypadly a tim vasim chovanim pohrdat tim kdo co dela a ze kdyz dela ve skodovce i kdyz nevi co umi je pro me dostacujici. nestydim se za to ze me zivy ruce.
Já komunikuji s každým, kdo se mi ozve. Opravdu s každým a ihned. Tak nechápu, o čem tu točíte...
Vás živí ruce? To je OK. Já si vážím dělníků. Já bych se rukama neuživila. Tak se živím hlavou. Každý se živíme tak, jak umíme, ale kydání na někoho, to je silná káva. To já tady musím číst jak jsem ošklivá a ohyzdná, atd. Pánové, nechápu, chtěli jste solidní firmu a skvělé Alfy a jen mi nadáváte. Tak do mně, jo, to je ono. Chtěla bych pouze vědět, jak souvisí moje (ne)krása s mojí firmou???
OK, já jsem ošklivá a ohyzdná, jak mi píšete do SZ, s tím nic nenadělám...
Ale jak to souvisí s prodejem aut, nechápu.

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 13.8.2011, sob 02:14

mgr.maria.vaic píše:
Petr147 píše:nestudovala jste tam VŠ?
Ano, studovala jsem i tam. I tam, OK?
A kromě toho v Litvě, Belehradě, Moskvě a v Mníchově. Vadí???

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 13.8.2011, sob 02:25

enzo13 píše:chudinka
To rozhodně nejsem.

Franik
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3810
Registrován: 7.1.2007, ned 14:50
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od Franik » 13.8.2011, sob 03:30

osobne jsem vam nenapsal jedinou sz. Navazet do me jste zacala vy ne ja do vas ohledne moji prace ve skodovce a ze muj nadrizeny atd. A to ze v prvnim mem prispevku jsem vas uvedl mezi tri firmy u kterych bych hledal dalsi vuz, tak toho lituji jelikoz uz mezi ne nepatrite. To ze srovnam par alfistum auta po kroupach nebo parkovistovy deformace neznamena ze se tady necham osocovat a hrozit nejakym postihem od nejakeho meho vedeni. na firmy na ktere jsem daval odkazy tady vlakna jsou a dokonce jsou i partnery webu tam se ale nedostali osocovanim.
Giulietta QV 10/2010 ex.
156 SW 2,4 129kW ex
156 2,5V6 ex
https://www.facebook.com/AutoklempirRovnaniMetodouPdr?fref=ts

zde.
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4371
Registrován: 26.2.2010, pát 15:43
Bydliště: Všude možně
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od zde. » 13.8.2011, sob 08:31

A neposrala jste se v kině ? Běžte si tyto výlevy psát na idnes.
33

coyote
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3584
Registrován: 13.8.2007, pon 12:07
Bydliště: blízko Kralup nad Vltavou

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od coyote » 13.8.2011, sob 11:58

Jelikož se toto téma zvrtlo na urážky směrované z obou stran barikády, kde už podle mě není žádná šance na napravení, tak toto téma zamykám. Ale mazat ho nebudu, ať si každý udělá obrázek sám...
Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2002 ex.
Alfa Romeo 164 3.0 V6 12V 1990
Alfa Romeo 166 3.0 V6 24V 2000
Škoda Superb II 3.6 V6 4x4 2010 na prodej

Zamčeno

Zpět na „Jihomoravský“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti