Světlo v kufru a zadní stroní svítilna AR GT

Odpovědět
lukas.01
Nováček

Kontaktovat uživatele:

Světlo v kufru a zadní stroní svítilna AR GT

Příspěvek od lukas.01 » 9.10.2018, úte 21:09

Ahoj všem,
nesvítí nám světlo v kufru a zadní stropní svítilna v AR GT. První proběhla kontrola žárovek a pojistek pod volantem a vše OK. Pak jsem překontroloval spínání v zámku kufru a to také spíná. Do spínače v zámku vedou tři kablíky (černo/fialový, šedo/černý, šedo/hnědý). Černo/fialový je kostra, ta je dobrá, takže předpokládám, že spínač v zámku spíná jím přivedenou kostru. Zkusil jsem proklemovat do šedo/černého a šedo/hnědého kostru, ale nic se nestalo. Vrhnul jsem se na husí krk mezi karoserií/dveřmi a tam to vypadá dobře. Kabel ze dveří vede přes husí krk do "C" sloupku, kde jsem našel bílý konektor, ve kterém jsou šedo/černý a šedo/hnědý, tak jsem je propískl k zámku a oba jsou průchozí. Fialovo/černý (kostra) se v husím krku spojuje s dalšími kablíky do jednoho silnějšího (asi společná kostra pro věci ve dveřích).
Nejspíš bude ještě někde nějaké relátko, nebo ovládací elektronika, která má na starosti to zhasnutí po určité době, ale nevím kde.
Netuším, jestli mají něco společného zadní stropní světýlko a světlo v kufru, ale ani jedno nejde, přední lampička funguje.
Řešil jste to už někdo?
Napadá vás, kde hledat dál?
Děkuji za nápady, jak to opravit.
AR GT 1,9 JTD QV
AR 159 SW 1,9 JTD FL
Fiat Stilo 2,4 Abarth
Mazda MX-5

lukas.01
Nováček

Kontaktovat uživatele:

Re: Světlo v kufru a zadní stroní svítilna AR GT

Příspěvek od lukas.01 » 13.10.2018, sob 14:19

Zadní stropní svítilna asi zjistila, že je slavná když se o ní píše na internetu a začala svítit.
Té v kufru se stále nechce. Budu rád za každý návod, jak to v kufru rozsvítit.
AR GT 1,9 JTD QV
AR 159 SW 1,9 JTD FL
Fiat Stilo 2,4 Abarth
Mazda MX-5

lukas.01
Nováček

Kontaktovat uživatele:

Re: Světlo v kufru a zadní stroní svítilna AR GT

Příspěvek od lukas.01 » 28.10.2018, ned 13:40

Kde se nachází jednotka co ovládá osvětlení interiéru? Třeba bude chyba tam, ale nevím kde ji v autě hledat.
AR GT 1,9 JTD QV
AR 159 SW 1,9 JTD FL
Fiat Stilo 2,4 Abarth
Mazda MX-5

Odpovědět

Zpět na „Nová témata“