Zajímavé atmosferické úkazy na Vašich cestách

Odpovědět
HonzaR
SemTuFurt

Příspěvky: 1916
Registrován: 20.1.2008, ned 20:31
Bydliště: Praha

Re: POPELNICE - ANEB VŠE CO SE NEHODÍ NIKAM JINAM

Příspěvek od HonzaR » 1.5.2012, úte 22:31

nemohlo se to procpat.. :-D

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8484
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: POPELNICE - ANEB VŠE CO SE NEHODÍ NIKAM JINAM

Příspěvek od Harous » 1.5.2012, úte 22:43

Kubas píše:.... zachraň se kdo můžeš.... !!!!!! UŽ TO ZAČALO!!!!
A zde je nezvratný důkaz. :smt033
[video]http://www.youtube.com/watch?v=PirfBAVtDxc[/video]
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Honza R.
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 904
Registrován: 18.7.2010, ned 13:01

Re: POPELNICE - ANEB VŠE CO SE NEHODÍ NIKAM JINAM

Příspěvek od Honza R. » 1.5.2012, úte 22:56

Petr147 - ta kosmická plavidla v blízkosti Slunce jsou podvrh. To je přesně ten důvod, proč nečtu servery jako Osud.. Vesmírní lidé.. a podobné bláboly. Taková loď nevím z jakého materiálu by musela být, aby se v plazmatu neroztavila, kdo by celou akci platil a odkud by ty lodě startovaly... toho by si určitě někdo všimnul... že by z Měsíce???

Ale ty fotky "kondenzačních stop" jsou skutečné, od více lidí z různých míst v republice, focené v jeden den .. a všechny jak přes kopírák. I jmenovec Honza sem své fotky dal a toho nepodezírám, že by na nás šil boudu. Ikdyby to byly stopy přírodní, tak jejich intenzita a geometrická pravidelnost vzbuzuje značné pochyby zda takto vypadá běžný letecký provoz...

Na řadu otázek se dají najít odpovědi i v tomto článku:
http://abbartos.wordpress.com/2011/08/3 ... hemtrails/


Kuba, Harous.. dobrý .. jindy bych se zasmál...
Alfa Brera 1750 TBi

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: POPELNICE - ANEB VŠE CO SE NEHODÍ NIKAM JINAM

Příspěvek od elbandito » 1.5.2012, úte 23:23

Že by ufo?? :shock: :shock: :shock:
ufo.jpg
Altocumulus lenticularis, víte prd, co atmosféra dokáže. :butthead:

Petr147
SemTuFurt

Příspěvky: 9988
Registrován: 30.9.2009, stř 22:52

Re: POPELNICE - ANEB VŠE CO SE NEHODÍ NIKAM JINAM

Příspěvek od Petr147 » 1.5.2012, úte 23:42

honza: ale tam nikdo netvrdí, že jsou ze Země :D

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od Kubas » 2.5.2012, stř 08:31

chlapi zcela mimořádně jsem využil své moderátorské práva a diskusi vám vytáhl do zvláštního vlákna. Nyní můžete odkazy na tuto diskusi poslat svým známým a varovat je.

PS: je určitě zcela náhodné, že poslední velký výskyt "chemtrails" byl zaznamenán v Praze. Že má toto město poměrně vytížené mezinárodní letiště s tímto faktem jistě vůbec nesouvisí....

Kde si můžu koupit nějakou pláštěnku proti tomu sviňstvu???
Mohl by se k tématu vyjádřit taky JP159? Za starejch časů tohle nebejvalo, co?
Honza R. píše:To je přesně ten důvod, proč nečtu servery jako Osud.. Vesmírní lidé.. a podobné bláboly. Taková loď nevím z jakého materiálu by musela být, aby se v plazmatu neroztavila, kdo by celou akci platil a odkud by ty lodě startovaly... toho by si určitě někdo všimnul... že by z Měsíce???
Vesmírné lidi je potřeba číst chvilku dýl a pak člověk prozře!! To je to samé jak tady ta kauza - na první pohled blbost, ale když se nad tím zamyslíš.... Jinak pokud lidstvo umí udělat vesmírné stroje, které doletí do blízkosti slunce, jistě není problém je udělat tak, aby byly neviditelné.... Možná to tehdy u toho slunce přehnali a teď to musí tlumit tím práškováním.... :-k
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Petr147
SemTuFurt

Příspěvky: 9988
Registrován: 30.9.2009, stř 22:52

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od Petr147 » 2.5.2012, stř 08:58

Kubas píše:PS: je určitě zcela náhodné, že poslední velký výskyt "chemtrails" byl zaznamenán v Praze. Že má toto město poměrně vytížené mezinárodní letiště s tímto faktem jistě vůbec nesouvisí....
Nevím jak jsi na to přišel, ale stejná situace byla ten den v celé ČR...

HonzaR
SemTuFurt

Příspěvky: 1916
Registrován: 20.1.2008, ned 20:31
Bydliště: Praha

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od HonzaR » 2.5.2012, stř 09:46

Kubas:

chlapi zcela mimořádně jsem využil své moderátorské práva a diskusi vám vytáhl do zvláštního vlákna. Nyní můžete odkazy na tuto diskusi poslat svým známým a varovat je.

PS: je určitě zcela náhodné, že poslední velký výskyt "chemtrails" byl zaznamenán v Praze. Že má toto město poměrně vytížené mezinárodní letiště s tímto faktem jistě vůbec nesouvisí....

Kde si můžu koupit nějakou pláštěnku proti tomu sviňstvu???
Mohl by se k tématu vyjádřit taky JP159? Za starejch časů tohle nebejvalo, co?



Kubasi díka za to rozdělení.... pracovat s informací je druh jisté navyklé rutiny..
není to o přijímání a odsuzování , je to o nestranném pozorování a hledání případně
jakéhosi normálního vysvětlení, na kterém samozřejmě nic nestojí a nepadá, zajímá mě spousta věcí, ale když nenajdu jejich rozumné vysvětlení, v klidu usnu.Raději si nechám "nezaplněný prostor"--mimo" účelové žvásty"! které očividně nedávají smysl ať už je pod nimi podepsán kdo chce, a píše je z jakéhokoli důvodu.--když viděné je s tím plácáním v rozporu.

------------------------------------------------------
Pozn.
Mít svou hlavu neznamená být hned automaticky stoupencem "konspirativních skupin"--to je příliš černobílé vidění, které se s dnešním informačně složitým světem nepotkává.
Vybírání informací z" různorodého zdrojového proudu" a jejich další selektivní zpracování je mimo jiné studijní obor, a poměrně dnes vyhledávaná kvalifikace.
Bezhlavě přitakat abych se nezesměšnil , protože se samotným tématem pohybuji na hranici diskreditace je ve vědě velmi známý, dokonce "notoricky známý jev".Je to právě o těhle postupech a problémech při pohybu okolo věřejně kontroverzních témat. I ve většině vědeckých oblastí existuje cosi jako " hlavní proud", který je pečlivě moderován -autonomně- "veřejně přijatým průměrem" o tom snad nepochybuje opravdu nikdo.
Není to v praxi potom primitivní selekce vynucovanou censurou-jako za komunistů-, stačí když při "zeštíhlování "dostaneš nečekaně "padáka"..a na dalším rozumném pracovišti tě při výběrovém řízení nepřijmou--stejnost je značkou doby kterou si většina lidí velmi pečlivě hlídá.To chápu, tomu rozumím, chtít být považován apriori za "seriozního" a případně "rozumného" není nic špatného--ale bohužel to není často a za všech okolností také výrazem samostatného úsudku.
Na tomhle foru určitě nikdo nebude vytvářet litanie na téma "teoretické vysvětlení atmosferických jevů" a nebude zde oponovat , to jsem tou drobnou poznámkou vyvolat určitě nechtěl-na to je naprosto jiný prostor .
Lidé žijí ale všude--tak prostá otázka "jak je u vás" by se nemusela automaticky setkat s takovou "palbou" ..
Zas a znovu únavný mechanismus--jakoby jen vyslovit určitou věc bylo automaticky krokem přes čáru--, tady nešlo o obhajování jakýchsi "konspiračních teorií"-pouze poukázání na zajímavý úkaz nezvyklého rozsahu v konkrétní den na obloze.
Cílem těch přihozených fotek bylo prostě jen zjistit, jak momentálně situace vypadala nebo vypadá i na jiných místech republiky..,
Není moje kompetence podávat vysvětlení tohoto jevu, ale také nehodlám jakkoli vyvíjet aktivitu k popírání očividného, --zaplať pánbůh nejsem za takové věci nikým placen ani "nemusím"-- většina lidí má dost rozumu, aby si udělala vlastní úsudek, bez toho, aby za to dostala "nějakou nálepku předem"--neživím se lopatou ale prací s technickými daty-.což není nijak podstatné v rámci tohoto webu---, ale je to právě o té navyklé rutině. .a opatrnosti při přístupu k nim a schopnosti vnímat ev. nuance.

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od elbandito » 2.5.2012, stř 12:06

Jenomže ty pořád zarytě odmítáš tu možnost, že to za určitých atmosferických podmínek může být "normální", aniž bys měl argument, proč to není možný, a nedokážeš pochopit, že "nikdy dřív jsem to neviděl" a "existuje patent" není argument. Jistě, zdánlivě to můžou být kamínky do mozaiky, ale takhle se přece nedá argumentovat.

HonzaR
SemTuFurt

Příspěvky: 1916
Registrován: 20.1.2008, ned 20:31
Bydliště: Praha

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od HonzaR » 2.5.2012, stř 15:08

Tím že něco nastane, je to určitě za" URČITÝCH PODMÍNEK" normální..nemám výhrad OK
rozumíme si.

http://www.youtube.com/watch?v=ahY_1wbiZYw

Liwika19
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1609
Registrován: 22.8.2010, ned 19:09
Bydliště: Zvolen - Praha

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od Liwika19 » 2.5.2012, stř 15:18

elbandito ja ta chapem :smt023
156 2.4 JTDm 20V 200ps...byvala policajtka v taliansku...

HonzaR
SemTuFurt

Příspěvky: 1916
Registrován: 20.1.2008, ned 20:31
Bydliště: Praha

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od HonzaR » 2.5.2012, stř 15:24

já taky :smt023

... pro jistotu polopatická poznámka : Od meteorologa čekám VYSVĚTLENÍ JEVU tedy
PROČ k němu došlo, na ZÁKLADĚ DOSTUPNÝCH DAT--místo toho, aby bylo do nekonečna OPAKOVÁNO, ŽE JEV NASTAT "MUZE"..

No nastat principiálně může skoro všechno--ale jak říká klasik-tenhle typ argumentace má v sobě cosi, jež mě odzbrojuje.To vyhraď prosím tě KUbasovi, Harousovi ..
pokud se těmito věcmi zabýváš vážně-profesně/paní ŘEzáčová a spol/, očekává se
VELMI KONKRÉTNI ROZBOR SITUACE ze VŠECH DOSTUNÝCH PODKLADU., který ten jev VYSVETLI .



Přijde ti tohle nějak extra nesrozumitelné?

Liwika19
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1609
Registrován: 22.8.2010, ned 19:09
Bydliště: Zvolen - Praha

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od Liwika19 » 2.5.2012, stř 17:29

skoda ze uz mam zadanu Bc pracu. toto by bola zaujimava tema :-D
156 2.4 JTDm 20V 200ps...byvala policajtka v taliansku...

Charlie.iks
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 198
Registrován: 12.11.2009, čtv 11:10
Bydliště: Most

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od Charlie.iks » 2.5.2012, stř 19:26

HonzoR - díky, tohle mě baví :smt023
U některých témat lidé reagují zesměšňováním, místo pádných argumentů, což mi připomíná jednu známou, pro kterou jsem jouda, protože se okrajově zajímám o problematiku UFO. A nemůžu jí zaboha vysvětlit, že UFO je zkratka, o jejíž podstatě nelze polemizovat, protože popisuje běžně pozorované jevy a nikoliv zelené mužíčky s anténkama :-D

Neuděláme nějaký malý alfa srázek při konferenci Sfinga 2012? Pokud teda bude... :-D
http://www.projektzare.cz/konference-sfinga/aktualne/
GTV 2.0 V6 turbo

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od elbandito » 2.5.2012, stř 20:43

To je furt dokola, fakt jak u blbejch na dvorku. Dokázal jsi všem, že jsi nejchytřejší, tak už mi polib prdel :butthead:

roberto37
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3356
Registrován: 22.2.2007, čtv 23:35
Bydliště: Zeltweg, AT
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od roberto37 » 2.5.2012, stř 21:48

:roll:
AR Giula 2,0 Super
AR 159Ti 2,0 JTDm SW MRDKA Bianco Dehet
EX AR SW 156 2,0 JTS konečně zase doma
EX AR SW 2,0JTS Selespeed Ferrari zábava pro Plebs
Nejsem AFTOMEKÁNIK, moje drobné "oprafy" fesměs končí felkou katastrofou

zde.
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4371
Registrován: 26.2.2010, pát 15:43
Bydliště: Všude možně
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od zde. » 2.5.2012, stř 22:26

elbandito píše:To je furt dokola, fakt jak u blbejch na dvorku. Dokázal jsi všem, že jsi nejchytřejší, tak už mi polib prdel :butthead:
Nevim jestli jsi takovy borec aby ti mel nekdo libat prdel.
33

HonzaR
SemTuFurt

Příspěvky: 1916
Registrován: 20.1.2008, ned 20:31
Bydliště: Praha

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od HonzaR » 2.5.2012, stř 22:31

Elbandito:pod tímto jménem čekám ostrej profil tvrdýho drsňáka , plamenné oko , v lokti SAlmu Hayek a nezbytný pouzdro od kytary..
jsem zklamán :-( brzy házíš flintu kam nepatří...
...........................................
věcně bez keců?
Kde jsou data ze 26.4./ satelitní snímky/
Kde mapy
Kde rozbor letovýho provozu
Kde rozbory vývoje oblačnosti
kde obrazová dokumentace ...
Kde rozbory vzduchu na kovy v různých letových hladinách
.............................................................

...- bohužel-vaří se pouze z vody "příteli" a to jde opravdu možná na Nově
ale je dost lidí který se zasmějou těm obecným plkům pod fousek--to by si ve svém oboru nedovolili....kruci..--maj obvykle jinej "fičák" než jim odsouhlasej fakturu--
/že já pitomec nešel dělat meteorologii--/

........................................................................................
Dobrá-konec pošťuchování.... vážně

Představ si tenhle tvůj přístup k argumentaci v poněkud praktičtějším -- řekněme "neutrální"oboru, stavebnictví.Tam nejde moc "mlžit"-bohužel.
Statik ve stavebníctví přijde na místo ke zřícené konstrukci, pokývá hlavou a jak
"Forest Gamp " se moudře zatváří a utrousí--"shit happens".

Pak veme za tohle moudro na který všichni netrpělivě čekaj nějakej "tvrdej peníz" a odkráčí
středem.No nevím, jakou máš představu, ale v materiálový expertize po nehodě ve stavebnictví je teda docela fičák.Za tenhle přístup by statik nebo odborník na stavební materiály letěli /jinam než do Karibiku/ hned--

tak mě prostě udivuje "arogantně nadřazená, přiblble nicneříkajcí pouze obecná argumentace "úředníků ze státního sektoru"--třeba prohlášení paní ŘEzníkové a spol ".

--------------------------------------
člověka mimoděk napadne:
dva předměty skoro stejného složení můžou mít diametrálně rozdílnou "hodnotu" záleží ale hlavně na "rozlišovací schopnosti"pozorujícího, pro někoho prostě když je složení v podstatě stejné, tak jsou to nejspíš "nad slunce jasno" nejpíš identické věci..
...,na druhou stranu --pro jiného může být velký rozdíl mezi do zlata zabaleným "hov.nem" nebo do hov.na zabaleným "zlatem"..to první je mi bohužel opravdu protivný, protože pod hezkou fazonou je něco, "co opravdu není k žrá.dlu" a to druhý mi vcelku nevadí
protože nakonec se v jádru nečekaně dobereš k něčemu,
co příjemně překvapí a hlavně--- nesmrdí. :-D

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od Kubas » 2.5.2012, stř 22:42

:-D je věčná škoda že tak dlouhé příspěvky tady nenajdu (teda pokud si je nenapíšu sám :wink: ) na téma renovace youngtimerů, ladění motorů, organizace pořádných srazů a podobných záležitostí, které by možná byly i docela užitečné....

PS: vy někdo ty Honzovy dlouhé posty fakt čtete? :smt102

Teď už zbývá jen aby na D-fens vyšel nějaký blog o tom, že Alfisti nevěří/věří na bájné rozprašování sviňstva z oblohy..... a fraška by byla kompletní :smt046
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

HonzaR
SemTuFurt

Příspěvky: 1916
Registrován: 20.1.2008, ned 20:31
Bydliště: Praha

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od HonzaR » 2.5.2012, stř 22:50

Charlieiks

: HonzoR - díky, tohle mě baví
U některých témat lidé reagují zesměšňováním, místo pádných argumentů, což mi připomíná jednu známou, pro kterou jsem jouda, protože se okrajově zajímám o problematiku UFO. A nemůžu jí zaboha vysvětlit, že UFO je zkratka, o jejíž podstatě nelze polemizovat, protože popisuje běžně pozorované jevy a nikoliv zelené mužíčky s anténkama

Neuděláme nějaký malý alfa srázek při konferenci Sfinga 2012? Pokud teda bude...
http://www.projektzare.cz/konference-sfinga/aktualne/


-jsem tak trochu línej tam jezdit,je tam na můj vkus zmatek ...::-(
a protože shodou podivnejch okolností je jeden z pořadateů zrovna i můj kámoš - promeleme to vždycky při "pokecu" hodně dopředu s předstihem --třebas i s Ivanem a tak..ono se "vedle "řeknou kolikrát i dost zajímavý věci..nějakej srázek-- tematicky spojenej by ale mohl být sakra motiv
se tam stavit.. :smt041 :smt044
Naposledy upravil(a) HonzaR dne 2.5.2012, stř 23:05, celkem upraveno 1 x.

crashta
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3531
Registrován: 5.6.2008, čtv 13:13

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od crashta » 2.5.2012, stř 22:58

Kubas píše: PS: vy někdo ty Honzovy dlouhé posty fakt čtete?
Toz ja to ctu... Jinak kubo, mam nascanovano, jeste to chci upravit...
Coppa Alfa Romeo
50 Miglia 11.8.2018 - nejlepší je v nejlepším skončit
12° Crashtovic veselé vánoce 9.12.2022

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od elbandito » 2.5.2012, stř 23:08

Tak mi bouchly saze, no co :smt016 Vám už neleze na nervy?

Proč bych měl vyrábět nějaký rozbory, to ty tady celou dobu žvaníš o chemtrails, tak to dokaž. Sám nemáš žádnej argument, jsem zvědavej na rozbory vzduchu v jednotlivých letových hladinách, vylezeš tam po žebříku? Kdybys nehledal konspirační teorie po pochybnejch webech a použil radši např. sciencedirect, možná bys našel nejen tenhle článek a něco by ses i dozvěděl:
http://www-pm.larc.nasa.gov/sass/pub/jo ... trails.pdf

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od Kubas » 2.5.2012, stř 23:21

crashta píše:Jinak kubo, mam nascanovano, jeste to chci upravit...
jo jo, super.... žádný spěch.... :smt023
sice je to jen o autech, takže to asi nikoho tady moc zajímat nebude, ale zkusit se to musí.... :wink:
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

HonzaR
SemTuFurt

Příspěvky: 1916
Registrován: 20.1.2008, ned 20:31
Bydliště: Praha

Re: Chemtrails - čtěte!!!

Příspěvek od HonzaR » 2.5.2012, stř 23:25

Díky :-D
Dobrá--teorie je ta nezbytná půlka--projdu důkladně, nepřeju si nic víc, než teoretický základ racionálně rozumnýho vysvětlení hraničních jevů v rámci srozumitelný technický argumentace.

Tou druhou nezbytnou půlkou je ale rozbor aktuální situace 26.4. --a to je bohužel to, co
možná nechtě vytvořilo i tohle vlákno a co bude v rámci oficiálních institucí asi nemožné sehnat.
a na co už, počkáme si na pořádné rozbory kompletní situace od dalších zdrojů.. :smt040


Odpovědět

Zpět na „Tlachání o všem možném co se netýká Alfy Romeo...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů