Stále mezi námi jezdí hodně blbců...

Odpovědět
Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Stále mezi námi jezdí hodně blbců...

Příspěvek od Richie » 10.12.2007, pon 08:38

Pri ceste do prace jsem jel pres jednu hodne frekventovanou krizovatku viz obrazek....v protismeru odbocit na vedlejsi je rano temer nemozne....tak jsem zastavil a poustel zlute a sv. modre auto a soucane tm. modre...blikam na ne dalkovyma a ukazuju jim rukou at jedou.........a co udelali ti blbci za mnou..no jen se podivejte na obrazek....jeli pres zebru a pak koukali ze jsou pred ostruvkem ...no neskutecny....jeste ze ty co jsem jim ukazal nejeli :( proste jsem opet konstatoval ze na silnicich je jeste stale hoooodne blbcu ....
Obrázek
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

.myc155
Štamgast

Příspěvky: 925
Registrován: 5.9.2007, stř 07:24
Bydliště: 8ЯИ0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .myc155 » 10.12.2007, pon 08:42

ja nepoustim nikoho, pokud vylozene neprekazi. vetsinou se tim situace jen komplikuje. napred trva, nez dotycny pochopi, ze ma jet a dal to je jak popisujes :???:
166 busso

bianco

Příspěvky: 3
Registrován: 10.12.2007, pon 09:29

Příspěvek od bianco » 10.12.2007, pon 10:10

Ja bych to nevidel zase az tak tragicky. Uz skoro rok kazdy den dojizdim z HK do Prahy na Chodov do prace a k memu velkemu prekvapeni potkavam hodne ohleduplnych ridicu. V hustem prazskem provozu sice jezdi rychleji, nicmene se pousteji, netroubi furt, neblikaj imrvere, apod. Navic jsou nekde krizovatky (hlavne Tcka) bez svetel a bez toho, ze by Vam dal nekdo ze snury aut prednost a pustil Vas, koncite a dal se nedostanete. ;) A ridici poustej a to i kamionaci ktere ma spousta z nas zafixovane jako pekny .... :)

Jasne, ze je kopec debilu, viz "treti" pruh na Jizni spojce, blbnouni po vterine menici pruh, podjizdeni na dalnici, apod., ale nevidel bych to tak tragicky. :D

Rekl bych ze situace se lepsi. Ridici zacinaji tusit co je to ZIP a spousta z ridicu, a to i v luxusnich karkach, zacina tusit, ze na druhych svetlech se stejne vsichni potkame, takze nema smysl jet jako totalni splasenec. :)

bianco

Příspěvky: 3
Registrován: 10.12.2007, pon 09:29

Příspěvek od bianco » 10.12.2007, pon 10:15

Mimochodem, v cem si delal ten prisernej planek? AutoCAD co? :D
Jirka bianco Vagner
Diagnoza : Richieho brudr ;)

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Příspěvek od Richie » 10.12.2007, pon 10:18

bianco píše:Mimochodem, v cem si delal ten prisernej planek? AutoCAD co? :D
no jasny :D :smt023 :smt024
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

cuhan
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2148
Registrován: 28.9.2007, pát 15:58
Bydliště: Zlaté Hory

Re: Stále mezi námi jezdí hodně blbců...

Příspěvek od cuhan » 10.12.2007, pon 12:14

Richie píše:Pri ceste do prace jsem jel pres jednu hodne frekventovanou krizovatku viz obrazek....v protismeru odbocit na vedlejsi je rano temer nemozne....tak jsem zastavil a poustel zlute a sv. modre auto a soucane tm. modre...blikam na ne dalkovyma a ukazuju jim rukou at jedou.........a co udelali ti blbci za mnou..no jen se podivejte na obrazek....jeli pres zebru a pak koukali ze jsou pred ostruvkem ...no neskutecny....jeste ze ty co jsem jim ukazal nejeli :( proste jsem opet konstatoval ze na silnicich je jeste stale hoooodne blbcu ....
Obrázek
Tuto situaci dobře znám ,kolikrát si sám připadám jako debil protože těm kterým dávám přednost to někdy nepochopí nebo se mucká v autě s nějakou ku..ou a ti zamnou na mě troubí.
Volvo S60R 2.5T AWD 255kw 500Nm +3"downpipe
Toyota celica T20 1.8i 85kw
Smart Fortwo 0.8cdi 30kw

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Příspěvek od Richie » 10.12.2007, pon 12:16

jo ..nebo tak :)
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

coyote
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3584
Registrován: 13.8.2007, pon 12:07
Bydliště: blízko Kralup nad Vltavou

Příspěvek od coyote » 10.12.2007, pon 14:47

cuhan píše: Tuto situaci dobře znám ,kolikrát si sám připadám jako debil protože těm kterým dávám přednost to někdy nepochopí nebo se mucká v autě s nějakou ku..ou a ti zamnou na mě troubí.
Tak na mě jen troubí i když to dotyčný pochopí. Ale proč to dělají? Oni jsou přece taky rádi, když je někdy někdo pustí. Nebo snad ne?
bianco píše:Ja bych to nevidel zase az tak tragicky. Uz skoro rok kazdy den dojizdim z HK do Prahy na Chodov do prace a k memu velkemu prekvapeni potkavam hodne ohleduplnych ridicu. V hustem prazskem provozu sice jezdi rychleji, nicmene se pousteji, netroubi furt, neblikaj imrvere, apod. Navic jsou nekde krizovatky (hlavne Tcka) bez svetel a bez toho, ze by Vam dal nekdo ze snury aut prednost a pustil Vas, koncite a dal se nedostanete. ;) A ridici poustej a to i kamionaci ktere ma spousta z nas zafixovane jako pekny .... :)

Jasne, ze je kopec debilu, viz "treti" pruh na Jizni spojce, blbnouni po vterine menici pruh, podjizdeni na dalnici, apod., ale nevidel bych to tak tragicky. :D

Rekl bych ze situace se lepsi. Ridici zacinaji tusit co je to ZIP a spousta z ridicu, a to i v luxusnich karkach, zacina tusit, ze na druhych svetlech se stejne vsichni potkame, takze nema smysl jet jako totalni splasenec. :)
Musím potvrdit, že v Praze se lidi pouštějí víc. A když vyjedu mimo město a nekdě se nemů zařadit, tak mám takovou zkušenost, že mě pustí většinu právě pražák... Mimopražští moc nepouští a už vůbec né v Praze :(
Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2002 ex.
Alfa Romeo 164 3.0 V6 12V 1990
Alfa Romeo 166 3.0 V6 24V 2000
Škoda Superb II 3.6 V6 4x4 2010 na prodej

Kleofáš
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1478
Registrován: 10.1.2007, stř 14:14
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kleofáš » 10.12.2007, pon 15:05

coyote píše: Musím potvrdit, že v Praze se lidi pouštějí víc. A když vyjedu mimo město a nekdě se nemů zařadit, tak mám takovou zkušenost, že mě pustí většinu právě pražák... Mimopražští moc nepouští a už vůbec né v Praze :(
Coyote: se k tobě tak chovají, protože jseš Pražák :-D Já když koupil GTA, tak jsem 2 týdny jezdil na pražských značkách po Brně. Jsem se cítil jako ohrožený druh :)
A zase naopak - v cinquecentu se ke mě každej chová jako k podřadné rase a když pojedu 80 na 50, tak mě stejně bude muset předjet. Kolikrát mi někdo někam najel, že jsem brzdil i očima. Jakýsi sexuolog řekl, že auto je nejrozšířenější nástavec na penis. A má pravdu :D

Jo a pravidlo zipu v Brně nechápe nikdo. Já sám jsem jeho neúnavným propagátorem, vždycky projedu volným pruhem až na konec a pak se nasírám tím, jak mě nikdo nechce pustit. :smt084
Alfa 2600 Sprint * Alfa 2000 Spider * Alfetta GT * 75 1.6 IE * 164 2.0 V6 TB * projekt AR51 Matta *Giulia Veloce
ex: 147 JTD, 147 2.0TS, 147 GTA, 156 2.4 MJET a hromada fiatů, jedna Lancia a jeden trabant

coyote
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3584
Registrován: 13.8.2007, pon 12:07
Bydliště: blízko Kralup nad Vltavou

Příspěvek od coyote » 10.12.2007, pon 15:36

Kleofáš píše: Coyote: se k tobě tak chovají, protože jseš Pražák :-D
Ne, protože jsou vykulený z toho provozu. Tolik aut neviděli ani v té nejhorší noční můře :D
Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2002 ex.
Alfa Romeo 164 3.0 V6 12V 1990
Alfa Romeo 166 3.0 V6 24V 2000
Škoda Superb II 3.6 V6 4x4 2010 na prodej

Kleofáš
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1478
Registrován: 10.1.2007, stř 14:14
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kleofáš » 10.12.2007, pon 16:24

coyote píše:
Kleofáš píše: Coyote: se k tobě tak chovají, protože jseš Pražák :-D
Ne, protože jsou vykulený z toho provozu. Tolik aut neviděli ani v té nejhorší noční můře :D
Já myslel mimo Prahu, ne v Praze. Ono teda mimochodem vyrazit do Prahy s brněnskou značkou taky není žádnej med, moc solidárnosti člověk čekat nemůže. Jinak zas tak extrémní ten provoz v Praze není, myslím, že ve většině velkých měst je to něco podobnýho. Nevýhodu mají jen v tom, že to neznají a kromě provozu ještě musejí dávat bacha na cestu. Myslím, že totální extrém jde zažít jen ve španělských, italských a francouzských velkoměstech. A největší peklo to musí být v Británii...
Alfa 2600 Sprint * Alfa 2000 Spider * Alfetta GT * 75 1.6 IE * 164 2.0 V6 TB * projekt AR51 Matta *Giulia Veloce
ex: 147 JTD, 147 2.0TS, 147 GTA, 156 2.4 MJET a hromada fiatů, jedna Lancia a jeden trabant

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2875
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Příspěvek od Radim » 10.12.2007, pon 16:31

jezdím už dva roky v Praze s pardubickými značkami a přijde mi to OK. na druhou stranu jsem už slyšel od známých z východních Čech že jezdím jak Pražák :D . jen nevím co si pod tím mám představit? že reaguju rychleji, že dokážu víc předvídat a netrpím stresem z velkého počtu aut jako oni?
Alfetta GTV L

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8484
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Příspěvek od Harous » 10.12.2007, pon 17:06

Jezdil sem po Praze a stridal sem jak kolinsky, stredocesky i prazsky znacky na aute a nikdy sem nepoznal rozdil v tom jak se ostatni ke me chovaj...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

JP159
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 764
Registrován: 2.10.2007, úte 23:10

Příspěvek od JP159 » 10.12.2007, pon 22:21

Kleofáš píše:
coyote píše: Musím potvrdit, že v Praze se lidi pouštějí víc. A když vyjedu mimo město a nekdě se nemů zařadit, tak mám takovou zkušenost, že mě pustí většinu právě pražák... Mimopražští moc nepouští a už vůbec né v Praze :(
Coyote: se k tobě tak chovají, protože jseš Pražák :-D Já když koupil GTA, tak jsem 2 týdny jezdil na pražských značkách po Brně. Jsem se cítil jako ohrožený druh :)
A zase naopak - v cinquecentu se ke mě každej chová jako k podřadné rase a když pojedu 80 na 50, tak mě stejně bude muset předjet. Kolikrát mi někdo někam najel, že jsem brzdil i očima. Jakýsi sexuolog řekl, že auto je nejrozšířenější nástavec na penis. A má pravdu :D

Jo a pravidlo zipu v Brně nechápe nikdo. Já sám jsem jeho neúnavným propagátorem, vždycky projedu volným pruhem až na konec a pak se nasírám tím, jak mě nikdo nechce pustit. :smt084
To je stará pisnička, že Brno je alergický na Prahu, dodneška nevím proč? V Praze se s tím v takový síle nesetkáš. Brno je nádherný město.Je hloupost všechno tohle dělení na cokoliv. Bud je někdo slušnej a nebo dobytek a to je jediný dělení, který beru a jestli je z Brna ,Prahy nebo z Tramtárie je přeci uplně jedno. :pivko
S tím zipem se nediv, tak jak to popisuješ, tak tě nikdo nechce pustit proto,že tě mají za vychcánka, kterej všechny trpělivě čekající ve frontě chce předjet. když budou oba pruhy plný, tak tě určitě každej pustí a pak ten zip má smysl.
:pivko
JP159
Alfa Romeo 75 2,0 TS
Alfa Romeo 159 2,2 JTS

Rebby
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 167
Registrován: 10.1.2007, stř 12:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Na tyhle situace pozor!

Příspěvek od Rebby » 10.12.2007, pon 22:50

Velmi podobne jsem naboural. Odbocoval jsem v levo a auto v kolone v protismeru me pustilo. Debila za nim nenapadlo nic jineho, nez ho podjet zprava... Vysledek jsem tu nedavno postoval. Vina na me strane, nedal jsem prednost protijedoucimu vozidlu. Hotovo, dvacet.
Alfa Romeo 159 2.0 JTD
Alfa Romeo Giulia 2.0 Q4 Veloce
(Alfa Romeo 147 1.9 JTD)

roberto37
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3356
Registrován: 22.2.2007, čtv 23:35
Bydliště: Zeltweg, AT
Kontaktovat uživatele:

Re: Na tyhle situace pozor!

Příspěvek od roberto37 » 11.12.2007, úte 00:47

Rebby píše:Velmi podobne jsem naboural. Odbocoval jsem v levo a auto v kolone v protismeru me pustilo. Debila za nim nenapadlo nic jineho, nez ho podjet zprava... Vysledek jsem tu nedavno postoval. Vina na me
strane, nedal jsem prednost protijedoucimu vozidlu. Hotovo, dvacet.
Treba tam ještě z toho bude spoluvina pro to auto co tě piclo, vždyť jak si psal neměl papíry nic. A je tam ten svědek co tě poušťel, ne?

Já teď jezdím tady v Rakousku a až na Vídeň jsou lidi ohleduplný. Přímo u nás v Zeltwegu.....áno je to ten bývalí okruh formule1 A1 Ring(dnes zdevastovaný :smt089 ), si řidiči dávají přednost neustále a už se skoro přestávají řidit značkama. No vona je to taková malá obec, že se tu všichni znaj :-)
Nejvetší divočinu, ale mě sympatickou jsem zažil v Jižní Itálii (Gargáno) Tam značky neplatily vůbec, především ty rychlostně omezující :smt016
No a dvojitý pruh na silnici vznikl nad když vožralýho správce hřiště, vezli na záchytku a měl ještě v rukách štětky s vápnem na malování lajn na hřišti a těma štetkama v rukách vysícíma z auta maloval tu čáru. :pivko :hotovej
Jinak si to absolutní ignorování nedovedu vysvětlit. A ony ty čáry byly třeba na taky nepochopitelně, na úplně rovném úseku. A když tam někdo valil s Fiátkem 500, tak ho Taloši hned předjeli čára nečára a skopčáci si mohly bulvy vytlačit. Já se naučil jezdit jejich stylem a bylo to tak lepší.Manželka navigovala :drivers:
a malá 4-letá hlčina se nám drobet poblinkala :vom: A to vAlfě jezdí ráda a dokonce se naštve, když nás někdo předjede, což nebývá tedy tak často :oops: Takže jsem projel v Itálii asi 4000km a poznal také řádně je. Ti na severu Tiroláci jsou spíš takový pro sebe, než Italové. Mluví německy na jejich severu v Tirosku žijí zase Tyroláci,ale rakouský No jak se spolu přáteli a druží, tak jim před restauracema stoji na parkovištích samí BMW,AUDI,MERSEDES a opravdu semtam nějaká ta AR 156,nebo 166.
Ale jak se dostanete na magistrálu k moři tak s přibývajícíma kilometry příbývají i různé Alfy. No v Římě je Alfa snad každá 3. Ale ten provoz v Říme. jsem byl asi když stréc dojde do Práglu ukázat mamině sv. Václava, no a voni všechny šipky vedou ke Klausovy na Hrad, tak takhle jsem já hledal Kolosseum.Nakonec to bylo v poho. Neviděl jsem ani jednu bouračku a to ti borci s těma vespama provádějí pěkný kusy. Na semaforu musí prostě být všichni 1.! Takže se různě proplétajií mezi autama, ale kupodivu nikoho neškrábnou =D> (To jsem se kolikrát v duchu s mojí alfičkou zcvrkávali a stávali se menšími :) ) Pak se jich tam sejd třeba deset a dají závod ve startu. Blinkry se tam nepoužívají ale hlavně oni ŘÍDÍ a předvídají co udělá ten před ním. Když někdo chvátá,tak se snaží ostatní neohrozit a ti ho nechají , nedělají mu naschvály Pravý opak co se stane při přejetí naší hranice. Dá se jezdit rychle a zároveň ohleduplně!

Nejhůř jsem se cítil když jsem projížděl D1 . To je fakt smrťárna. Tam musí platit zákaz předjíždění kamionů, jinak se to nezlepší. Už dávno to zboží mělo jezdit po železnicích.
AR Giula 2,0 Super
AR 159Ti 2,0 JTDm SW MRDKA Bianco Dehet
EX AR SW 156 2,0 JTS konečně zase doma
EX AR SW 2,0JTS Selespeed Ferrari zábava pro Plebs
Nejsem AFTOMEKÁNIK, moje drobné "oprafy" fesměs končí felkou katastrofou

Zamin
Uživatelský avatar

Příspěvky: 99
Registrován: 3.7.2007, úte 20:58
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zamin » 11.12.2007, úte 01:07

To robert37: Moc pěkně napsané =D> Jestli mi v létě klapne dovolená v Itálii, tak už se nebudu bát tam jet :smt033
EX AR 146 1.4 TS 16V Junior, AR 33 1.7 IE, ještě předtím AR 33 1.7 16V - jednou se k ní vrátím...

roberto37
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3356
Registrován: 22.2.2007, čtv 23:35
Bydliště: Zeltweg, AT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roberto37 » 11.12.2007, úte 01:38

Jen bacha na Polizzia Stradalle, ti jezdí v Lambech. Možná by mě ho nechali vyfotit . Joo byla to pohoda ale taky štreka jak kráva
AR Giula 2,0 Super
AR 159Ti 2,0 JTDm SW MRDKA Bianco Dehet
EX AR SW 156 2,0 JTS konečně zase doma
EX AR SW 2,0JTS Selespeed Ferrari zábava pro Plebs
Nejsem AFTOMEKÁNIK, moje drobné "oprafy" fesměs končí felkou katastrofou

Rebby
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 167
Registrován: 10.1.2007, stř 12:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Na tyhle situace pozor!

Příspěvek od Rebby » 11.12.2007, úte 02:27

robert37 píše:Treba tam ještě z toho bude spoluvina pro to auto co tě piclo, vždyť jak si psal neměl papíry nic. A je tam ten svědek co tě poušťel, ne?
Nebude. Sice utekl, nikdy ho nenasli, ale to neni pro policii dulezite. On sice spachal hned nekolik prestupku, dokonce pravdepodobne i trestny cin (to auto se ukazalo jako kradene), ale onu nehodu samotnou jsem zavinil ja, protoze jsem mu nedal prednost. Co na tom, ze tam nejsou dva pruhy. Co na tom, ze tam nikoho necekas a tudis nemuzes ani predvidat. Vyklad zakona byl v tomto pripade naprosto striktni. Nedal jsem, pri odbocovani v levo, prednost vozidlu jedoucimu po hlavni silnici.

Muzes byt opatrny jak chces. Dojde ke kombinaci situaci, kterym nezabranis. A jeste "za to muzes".
Alfa Romeo 159 2.0 JTD
Alfa Romeo Giulia 2.0 Q4 Veloce
(Alfa Romeo 147 1.9 JTD)

roberto37
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3356
Registrován: 22.2.2007, čtv 23:35
Bydliště: Zeltweg, AT
Kontaktovat uživatele:

Re: Na tyhle situace pozor!

Příspěvek od roberto37 » 11.12.2007, úte 08:17

Rebby píše:
robert37 píše:Treba tam ještě z toho bude spoluvina pro to auto co tě piclo, vždyť jak si psal neměl papíry nic. A je tam ten svědek co tě poušťel, ne?
Nebude. Sice utekl, nikdy ho nenasli, ale to neni pro policii dulezite. On sice spachal hned nekolik prestupku, dokonce pravdepodobne i trestny cin (to auto se ukazalo jako kradene), ale onu nehodu samotnou jsem zavinil ja, protoze jsem mu nedal prednost. Co na tom, ze tam nejsou dva pruhy. Co na tom, ze tam nikoho necekas a tudis nemuzes ani predvidat. Vyklad zakona byl v tomto pripade naprosto striktni. Nedal jsem, pri odbocovani v levo, prednost vozidlu jedoucimu po hlavni silnici.

Muzes byt opatrny jak chces. Dojde ke kombinaci situaci, kterym nezabranis. A jeste "za to muzes".
Počkej....Já měl za to, že tam ty dva jízdní pruhy byly :shock: . Tohle ale podle mého absolutně mění situaci. Vždyť on spáchal přestupek. Předjíždění zprava a ještě mimo vyznačenou komunikaci. To bys mohl s právníkem uhrát, aspoň na 50:50 (podle mě i na 0:100, když ten co tě pouštěl to přizná) kvůli pojistnému. A že to bylo kradený a oni ujeli od nehody, to už je zlej sen. Takovýhle bych :smt021 , anebo ještě lépe rovnou :smt068 , protože na 99% ujedou i v případě, že tam budou zranění lidé potřebovat pomoc. A to že vyvedou něco horšího je jen otázkou času. A policajti si na tobě budou honit triko, když překročíš rychlost o 10km/h :???:
AR Giula 2,0 Super
AR 159Ti 2,0 JTDm SW MRDKA Bianco Dehet
EX AR SW 156 2,0 JTS konečně zase doma
EX AR SW 2,0JTS Selespeed Ferrari zábava pro Plebs
Nejsem AFTOMEKÁNIK, moje drobné "oprafy" fesměs končí felkou katastrofou

faust54
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 484
Registrován: 11.12.2007, úte 05:59
Bydliště: Praha, Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od faust54 » 11.12.2007, úte 09:21

Kleofáš píše:
coyote píše: Musím potvrdit, že v Praze se lidi pouštějí víc. A když vyjedu mimo město a nekdě se nemů zařadit, tak mám takovou zkušenost, že mě pustí většinu právě pražák... Mimopražští moc nepouští a už vůbec né v Praze :(
Coyote: se k tobě tak chovají, protože jseš Pražák :-D Já když koupil GTA, tak jsem 2 týdny jezdil na pražských značkách po Brně. Jsem se cítil jako ohrožený druh :)
A zase naopak - v cinquecentu se ke mě každej chová jako k podřadné rase a když pojedu 80 na 50, tak mě stejně bude muset předjet. Kolikrát mi někdo někam najel, že jsem brzdil i očima. Jakýsi sexuolog řekl, že auto je nejrozšířenější nástavec na penis. A má pravdu :D

Jo a pravidlo zipu v Brně nechápe nikdo. Já sám jsem jeho neúnavným propagátorem, vždycky projedu volným pruhem až na konec a pak se nasírám tím, jak mě nikdo nechce pustit. :smt084
Nezáleží na tom jestli si pražák nebo ne, ale jak se chováš k pražským řidičům, tak se chovají oni k tobě, tedy pokud nepotkáš nějakého blbce.
Jsem rodilí pražák a ještě student, když jsem o prázdninách jezdil za mamkou do Trutnova pracovat s Volvem a pražskou značkou, tak mě v HK a Trutnově hrozně osolili a nechtěli mě pustit a tvářili se na mě jak ne debila! Z Trutnova jsem se občas vracel firemním autem s SPZ Hradeckého kraje, tak to bylo všude v pohodě i v Praze, takže nezáleží v Praze jakou máš SPZ, ale jak se chovýš, ale je pravda, že mimo prahu s Pražskou SPZ se nedá vyjet, protože se lidé chovají hnusně :smt021

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Příspěvek od Richie » 11.12.2007, úte 09:31

no ja to vidim asi takle...v praze se proste jezdi rychleji a bezohledneji (uz jenom proto ze je tam vetsi provoz a bez drzosti se tam nikam nedostanete) a kdyz pak prijede hradecak do praglu tak ho tam vsichni prasi protoze on se snazi jet normalne a pokud mozno predpisove....a kdyz prijede prazak do HK tak v drtive vetsine pripadu jede jak :13:
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2875
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Re: Na tyhle situace pozor!

Příspěvek od Radim » 11.12.2007, úte 09:33

Rebby: jak to vlastně vypadá s tvým autem?
Alfetta GTV L

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2875
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Příspěvek od Radim » 11.12.2007, úte 09:36

Richie: jako :13: jezdí všichni Češi, jen v Praze je nás nejvíc tak je to nejvíc vidět. ale teď vážně. tady musíš být trochu "drzý" abys někde nezůstal trčet. to ale neznamená, že jsi bezohledný. :wink: a co si budeme povídat..já nejsem rodilý Pražák a nějak extra to tady nežeru, ale ten syndrom co mají ostatní z hlavního města, to je opravdu něco :roll: . a "vychovávat" někoho na silnici je něco, co nikdy nepochopím. ať už má značku odkudkoliv..
Alfetta GTV L

Rebby
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 167
Registrován: 10.1.2007, stř 12:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Na tyhle situace pozor!

Příspěvek od Rebby » 11.12.2007, úte 11:03

Raddik píše:Rebby: jak to vlastně vypadá s tvým autem?
Uz je opraveno :)
Alfa Romeo 159 2.0 JTD
Alfa Romeo Giulia 2.0 Q4 Veloce
(Alfa Romeo 147 1.9 JTD)

Odpovědět

Zpět na „Tlachání o všem možném co se netýká Alfy Romeo...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů