Rozvody

Odpovědět
REP

Re: Rozvody

Příspěvek od REP » 27.4.2018, pát 22:34

Danni píše:
26.4.2018, čtv 21:50
...kvalita dayco remena ma prekvapila co to je za smejd po 2 rokoch a 30tkm ako keby zle zvulkanizovana guma ci co
Mám stejnou zkušenost s dayco. Po roce několik příčných prasklin přes všechny drážky, jakoby řízlé ostřím. Na druhou stranu byl levný..
156 TS
33 1.7IE

prapraalfa

Příspěvek od prapraalfa » 7.5.2018, pon 18:24

Já se musím přiznat, že jsem naposled dal jen klínek na klice nahoru, označil fixem, zablokoval kola vaček udělaným "přípravkem" sundal řemen , zkontroloval chod kladek a namontoval řemen..Měl jsem stažený zadek a respekt k motoru, /který mám vždy/, pak sundal "přípravky" , protočil motor a natočil...Musím ale říci, že nikdo netušil, kdo kdy řemen měnil , byla to prevence po prodeji./měl okolo 200000 km/.Dle mého názoru bylo vše o.k i podle čísel na řemenu, které ještě byly vidět..ARomeo jezdí dodnes ,což je o to potěšenější, že majitel jej půjčoval svému vnukovi, který když odjížděl od dědy/kousek ode mne/ tak byl po celé vesnici slyšet řev motoru a protáčejících se kol..Bylo mi AR líto, a to i z důvodu toho, že jsem dělal spojku a když jsem šel k majiteli pro souhlas co koupit na spojku , tak to prohlížel a pak se mne zeptal co je tomu přítlačáku? Tak říkám, v podstatě nic, ale když už je to venku, tak by bylo dobré dát nový...Nech to tam, na moje riziko, tak jsem vlastně jen přeobložil lamelu..A spojka vydržela dokonce i oblastní závody ve zrychlení, které údajně absolvovala dcera majitele, která si z lásky k AR dala na předloktí vytetovat červeně ALFA ROMEO GTV ...To není vtip..

Jakub_mt
Štamgast

Příspěvek od Jakub_mt » 7.5.2018, pon 18:52

Zaujímavá komunita.
146Ti - keď si chcem zašoférovať
Thesis Busso - keď sa chcem viezť

Odpovědět

Zpět na „V6 ("Busso")“