Tomigo - Alfa 156, 1.9JTD 85kW, 2004

Odpovědět
Tomigo
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2
Registrován: 4.6.2018, pon 14:02
Kontaktovat uživatele:

Tomigo - Alfa 156, 1.9JTD 85kW, 2004

Příspěvek od Tomigo » 20.9.2018, čtv 12:43

Čau, Tak jsem taky zavítal mezi Alfisty. První Alfa a zatím spokojenost po 4 měsících. alfaromeo1
Auto dovezený z Itošky, takže absolutně bez koroze, nějaké oděrky od italského stylu parkování a promáčklý PZ dveře.
Nedávno mi ještě nějakej blbec co neuměl zatáčet vzal levý zrcátko, proto tam mám aktuálně černý a k tomu promačkal plechy, takže super...

Co se na začátku dělalo byl termostat, byl furt otevřenej, tak lepší než to uvařit, ale nezahřátá nafta taky nic moc. <E>:D</E>
Pak klasika údžba - olej, filtry, rozleštit, detailing introše, nedávno jsem dělal brzdy a geošku, za chvilku mě čeká PP ložisko a nový rok rozvody.

Každopádně krom těhle investic, tak to zatím jen krmím a jezdím... :D

K výbavě:
Koženej interiér, multifunkce volant (funkční s aftermarket rádiem), dvouzóna klima, okna v elektrice, tempomat, 12x airbag, šedá metalíza.
Zatím na plecháčích, hliníky R17 jsou ve stavu renovace.:)

Časem bych chtěl nějakej nižší podvozek, rozpěrku mezi tlumiče, lepší audio (možná sehnat Bose, možná něco jiné), samozřejmě opravit lak a catback vejfuk.

Níže přikládám fotky. :)

https://postimg.cc/gallery/1e5hdmdaw/
Alfa Romeo 156 2004 1.9 JTD

Focus 2001 1.8 16V - EX

Tomigo
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2
Registrován: 4.6.2018, pon 14:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomigo - Alfa 156, 1.9JTD 85kW, 2004

Příspěvek od Tomigo » 5.5.2020, úte 16:34

Ahoj všem,

Je to skoro dva roky, co jsem sem prvně psal. ;)
Za tu dobu se na 156 pár věcí změnilo a měnilo. Přední horní a dolní ramena a uložení, Pravé ložisko, zadní tyčky stabiku, tlumiče a pružiny -30mm, trubka od katiku ke střeďáku, intercooler, silikonový podtlaky, rozvody, Manometr - výměna za hodiny v interiéru,... A tak dále.
Nějakou kosmetiku zatím nebyl čas řešit a ani nemá moc smysl s mým štěstím na idioty - za tu dobu urvané zrcátko a promáčklý blatník - parkováno před domem a klasicky bez vzkazu.

Pak při porovnávačkách mezi klukama bylo zjištěno, že řidící jednotka není stock a v klidu sekunduju AR GT 130kW, takže ital předemnou si s tím hrál.

Přikládám pár aktuálních fotek. ;)
https://postimg.cc/gallery/DzXjVb2
Alfa Romeo 156 2004 1.9 JTD

Focus 2001 1.8 16V - EX

Odpovědět

Zpět na „Naše Alfy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů