POdekovani

Zážitky z vašich cest, fotky,dojmy....
Odpovědět
hand_ktm_AR
Pozorovatel

Příspěvky: 288
Registrován: 10.8.2011, stř 20:38
Kontaktovat uživatele:

POdekovani

Příspěvek od hand_ktm_AR » 3.12.2011, sob 19:54

Zdravim, chtel bych podekovat :), dnes jsem stal na dalnici v OStrave pred velkym kruhacem, smerem na porubu, Rudnou, kdy mi dosla nafta(jeste jsem myslel, ze to vyjde), za ochotu pomoc , pokud jsem tak neucinil, byl jsem nejak mimo, za chvili prijeli statni, co s tim mam, chtel vedet , proc tam nemam trojuhelnik, jsem mu rekl, ze ho hledam , i kdyz jsem sedel v aute :smt033 , zeptal jsem se ho jestli nema naftu v kanistru, furt otravoval s trojuhelnikem, jsem mu mu rikal, ze jsem mel strach, ze me nekdo sunda v noci na dalnici a stejne si toho clovek nevsimne z vlastni zksenosti,...tak mi to dal za 500...ani vestu uz po me nechtel, ze to muze byt za 2k tak jsem uz mlcel, za chvili prijela pomoc v podobe 5 litru Dieslu a dojel jsem stastne domu:) :smt041

Dallen
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4682
Registrován: 8.10.2011, sob 19:21
Bydliště: Ostrava

Re: POdekovani

Příspěvek od Dallen » 3.12.2011, sob 20:43

Jo to jsem byl já :-D Neměl jsem co dělat tak jsem se vracel (poprvé jsem projel, a až pozdě jsem si všiml, že to je 156) přes kruháč do mariánek a tam jsem se otočil.
Limo* s bussem (166 3.0)
Ex: 156TS

hand_ktm_AR
Pozorovatel

Příspěvky: 288
Registrován: 10.8.2011, stř 20:38
Kontaktovat uživatele:

Re: POdekovani

Příspěvek od hand_ktm_AR » 9.6.2012, sob 17:06

hele vis proc tam byli tak rychle ti zmrdi?:) protze primo na te lampe pri tam najezdu je Kamera:) jen pro upozerneni, kdyby neco v budoucnu:) jsem si riakl, ze by me tam nekdo nabonzooval

Odpovědět

Zpět na „Alfisti na cestách“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů