Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Partneři webu Alfisti.cz + doporučené servisy, bazary, e-shopy atd.
MATES-AUTO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 72
Registrován: 30.6.2008, pon 21:41
Bydliště: Sobětuchy -Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od MATES-AUTO » 18.4.2016, pon 21:12

Od pátku 22.4.2016 máme nově v nabídce plně automatickou plňičku pro automatické převodovky.
Tedy odsátí 100% oleje + proplach detergentní látkou která rozpustí všechny usazeniny +plnění novým olejem takže kdyby měl někdo zájem a chtěl dopřát svoji automatické převodovce trochu péče ozvěte se.

S pozdravem Martin Tesař
TEL:608815213
www.mates-auto.cz alfaromeo1

DannyGT
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240
Registrován: 25.8.2010, stř 15:10
Bydliště: Ostrava

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od DannyGT » 23.4.2016, sob 23:11

Máš pravdu, nemá cenu se hádat s člověkem, kterému těžce pamět neslouží nebo se jen snaží zachránit si jméno kecma, které nejsou pravda. K tomu tvojemu telefonátu cos tady zas výtahl. 20.2 ses mě ráno ptal emailem jestli mám na prodej kola z mita, napsal sem, že ano. O hodinu později si pro ně někdo přijel. Večer si napsal, že je teda bereš. První náš hovor proběhl 7.3. A nikde sem nenapsal, že jsi je nechtěl. Takže bud té lásky a nemel tady takové nepravdivé p*čoviny furt. A ne neserou mě tak ty kola, ale to, že tady lžeš a to jak se stavíš k zákazníkům, protože to nebylo poprvé a jo rád se podělím o zkušenost. :wink: A už chápu co myslel tvůj mechanik tím jak řekl, že jak si něco umaneš, že jsi jak jouda... :D Zdarec
MATES-AUTO píše:Sám jsi mi volal ohledně mých kol a domluvili jsme se že si teda vezmu ty tvoje z Mita a pak zase říkáš že jsem je nechtěl, no nic nemá smysl se tu hádat jak děti.
Řeš si svoje uražený ego na fakebooku a mě do toho netahej, mám lepší věci na práci a myslím že naše kola jsou každýmu naprosto ukradený, tohle si běžnej člověk vyříká a nemusí fnukat po inetrnetu.
Měj se
GT 1300 Junior - 1968
GT 1300 Junior - 1969
Spider 2000 Veloce - 1977
Stelvio 2.0 Q4 Veloce 280hp - 2021
Giulietta Veloce - 2020
Giulia Super 2.2 JTDm

MATES-AUTO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 72
Registrován: 30.6.2008, pon 21:41
Bydliště: Sobětuchy -Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od MATES-AUTO » 25.4.2016, pon 21:22

Ten můj 3.5 letej syn má víc rozumu než ty ::s29::

jakubsukenik

Příspěvky: 1
Registrován: 20.11.2016, ned 19:48

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od jakubsukenik » 20.11.2016, ned 20:29

Zkušenosti s mates-auto nemám, ale nicméně několikrát a v různých koutech republiky jsem viděl alfy s jeho rámečkem spztky a byly to opravdu pěkné kousky a na jaře se chystám taky kupovat 156tku facelift v naftě a pokud nějakou bude mít, nebudu váhat a pojedu se podívat a jako mechanik co pracuje v servisu musím nad tímto člověkem vyjádřit svůj obdiv. Pracujeme ve dvou(někdy ve třech) a děláme jen servis a vím jak je člověk při této práci vytížený a kolik problému běžně nastane. Chápu, že lidé co pracují ve velkých fabrikách s minimální odpovědností a jejichž práci ještě někdo další kontroluje, nemůžou pochopit co všechno se musí řešit,ať už nepasující díly od dodavatele,různé problémy s montáží/demontáží,časová tíseň,domluva s člověkem,pak tu je domácnost,děti+manželka/přítelkyně a z toho plynoucí únava a stres a přes to všechno člověk musí dělat 100% práci, protože zákazník nic jiného než 100%práci neakceptuje. Nikdo vám nedá peníze za špatnou práci, stejně tak jako vás skoro nikdo neocení za kvalitní práci a i ty nejpitomější negativní zkušenosti se šíří 10krát rychleji než jedna pozitivní recenze. A do toho ještě Martin Tesař vede prodej aut, prodej ND a jako každý mechanik takovou tu poradnu :D a snad mě borec omluví, ale myslím si, že brečet o tom že ti neprodal kola v recenzích na bazoši, tady a kdo ví kde ještě jinde mi příjde jako když pětileté děcko brečí v obchodě, že nemají jeho oblíbené lízátko :D prostě se na to vyser a podívej se po dalších kolech je jich snad na netu málo? A vůbec obdivuju Martinovo slušné chování protože já bych takové lidi co si léčí ego v recenzích o každé pytlíkovině nejradši :smt068

Sokol
Uživatelský avatar

Příspěvky: 59
Registrován: 5.4.2015, ned 19:26

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Sokol » 22.11.2016, úte 10:44

Minulý víkend jsem u Matesa absolvoval výměnu oleje v automatu. Při samotném plnění mi mechanik dovolil být přítomen, abych viděl, v jakém stavu je starý olej a jak vypadá olej nový, ochotně odpovídal i na moje dotazy. Celá procedura trvala asi 2 hod. Za mě mohu doporučit :smt023
Alfa Rome Giulietta 1.4 T 88 kW 2011 Distinctive
Fiat 500 0.9 Twinair 85 Lounge
ex Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Qtronic 2007

papa_georgio

Příspěvky: 2
Registrován: 18.1.2017, stř 14:51

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od papa_georgio » 19.1.2017, čtv 15:29

Svoji první Alfu, co jsem nedávno koupil, vozím k Matesovi. Byť to mám od baráku 43km (samotného mě to teď překvapilo, poněvadž se rád projedu, tak mi to nepřijde). A mohu jen doporučit, jak z pohledu jednání, tak kvality služeb, vše se mi zkrátka líbí.

Držím Mates Autu palce a se svou již zvýšenou 147 zdravím! :pivko
Alfa Romeo 147 1.9JTDm 110KW 16V

MATES-AUTO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 72
Registrován: 30.6.2008, pon 21:41
Bydliště: Sobětuchy -Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od MATES-AUTO » 24.1.2017, úte 20:51

Děkuji *varim varim

ncf
Uživatelský avatar

Příspěvky: 41
Registrován: 26.3.2012, pon 12:13
Bydliště: Liberec

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od ncf » 5.2.2018, pon 12:41

Taky bych Martina pochválil, než cokoliv jinýho. S jednou 147kou jsem tam dojel z Lbc na výměnu rozvodů, všechno absolutně OK, půjčil i auto, abysme si mohli zajet na koupák cca 15km odtamtud, chtěl jen drobný za naftu podle km, cena za rozvody předem daná, když jsme mu to zaokrouhlil o 200 nahoru na celou tisícovku, tak nechtěl a nakonec se vrhnul znovu na auto a vyměnil přední i zadní znak na kastli, aniž bych na to jakkoliv narazil, že jsou vyšisovaný.. Podotýkám, že to byl pátek, léto, cca 17h, v tu chvíli bych byl radši už pryč, než v práci.. A nedávno jsem u něj koupil auto, neměl problém s jakoukoliv prohlídkou, napíchnutím na diagnostiku, zkušební jízdou... Mimo to jsem u něj přikoupil zimní sadu, v ceně auto přezul, přidal vanu do kufru, když povezu druhou sadu uvnitř..Takže dvě zkušenosti, obě pozitivní..
Víceméně to sem píšu hlavně proto, že pokud někdo recenzuje něčí služby na netu, tak pokud je všechno OK, tak se neozve, pokud je problém, tak se to rozmazává bůhvíjak dlouho. :roll:
Alfa Romeo 156 2.0TS bluecosmo metla
Alfa Romeo 159 SW 2.0 JTDM černočerná černá:)

AlfistaDiPraga

Příspěvky: 1
Registrován: 9.9.2019, pon 20:31

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od AlfistaDiPraga » 9.9.2019, pon 21:12

Ahoj,

rád bych napsal zkušenosti s prodejem a pořízením Alfy v Mates Auto.

Prodával jsem 159 bohužel již ne v ideálním stavu a rozhodl jsem se do ní již neinvestovat, a pořídit novou. Tomu odpovídala i tržní cena. Zárověn jsem i poptával ( a několik jich viděl ) MiTo. Martin Tesař zavolal na koupi 159 a shodou okolností den před přivezl hezké MiTo 1.4 Turbo Multiar 99KW ETNA BLACK z Německa. Přes telefon jsme se víceměně domluvili a já přivezl 159, a odvezl MiTo. Zařekl jsem se, že už si nekoupím ojetou Alfu z "random bazaru". Tohle je má třetí Alfa.

K pořízení auta - nemám sebemenší důvod pochybovat, že by v Mates Auto nějak skrývali technické vady nebo stav auta, naopak vše co mechanici věděli mi bylo řečeno a MiTo samo o sobě je hezky zachovalé se servisní historií (aspon knížka + je vidět, že o auto se někdo staral). Byla umožněna dlouhá testovací jízda a i auto na zvedák bez problému. Samozřejmě s každým ojetým autem člověk musí počítat s prvotní investicí v řádu jednotek/desítek % z pořizovací hodnoty kord u Alf pokud to člověk bere zodpovědně. Při prvotním servisu (oleje+geometrie) se jenom potvrdilo co tady lidi psali a to, že Alfám opravdu rozumí, a i přesto, že z Prahy to mám z ruky, tak na větší servisní úkony se sem určitě vrátím. Jediný nedostatek vznikl špatným úkonem v diagnostice vozu při výměně oleje a tedy MiTo muselo do Imofy tady v Praze, nicméně servisní úkon to není závratně drahý a stejně tam bylo pár věci na výměnu v servise (akumulátor, svíčky , objímka u koncovky výfuku, el.čidlo spojky) z toho půlka věci preventivně. Při přebírání vozu byla zařízená dovozová technická + emise od MATES AUTO.

Martin/Mates auto je sám o sobě velmi vytížený PO-SO a dělá asi deset věci najednou, proto ho odchytit může být někdy složitější, ale nemohu si stěžovat na jakýkoliv nedostatek komunikace.

Samozřejmě auto může zítra padnout, ale to je věc kterou člověk stejně neovlivní - jen Alfičce dopřát všechno co potřebuje a nemyslet na to:)

Tedy závěrem mám dobré zkušenosti s pořízením ojeté Alfy v MATES AUTO a rád se vrátím pro další kousek/servis zas.

David Vávra
davidaviation22@gmail.com

Honza Mito

Příspěvky: 1
Registrován: 8.3.2018, čtv 21:39

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Honza Mito » 21.2.2020, pát 21:21

Napíši i svou zkušenost. Při koupi AR 159 jsem se setkal s velice přátelským přístupem pana Lišky. Vše mi vysvětlil a na vše mě upozornil. Chápu, že starší auto si vyžádá investice, ale koupil jsem si auto pro radost. Je to již moje čtvrtá Alfa.
Celkově moje zkušenost je velmi pozitivní a autobazar mohu jen doporučit.

Musím ocenit i velmi velkou trpělivost se zájemci, kteří neví, co chtějí od auta, ale hledají nedostatky a smlouvají slevu. Sám jsem toho byl svědkem.
Alfa Romeo 147 1,6
Alfa Romeo 156 1,8 Sportwagon
Alfa Romeo 159 2,2 JTS
Alfa Romeo MiTo 1,4 QV

vonkreuz
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2865
Registrován: 2.11.2012, pát 22:45
Bydliště: żelazowe góry

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od vonkreuz » 5.5.2021, stř 12:12

V pondělí jsem dal Papamobil na výměnu tyček stabíku, v úterý hotovo. Dělal mi to sám Martin. Rychlost i cena fajn. =D>
Když vidím Alfu, smekám svuj klobouk.
H. FORD

Tipo263 2.0 R4 83x90.5 L2H2 13´, Papamobil
Tipo936 3.0 V6 93×72.6 mm Super 99', Myš
Tipo834 3.0 V6 93×72.6 mm 93´, auto-mat
Ex: Tipo164 2.5 TD Super 98', Tipo834 2.0 VIS 93´, Tipo932 2.5 V6 SW fl 04'

EagleF1

Příspěvky: 18
Registrován: 18.9.2017, pon 09:19

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od EagleF1 » 22.5.2022, ned 00:03

Kdysi jsem neměl rozum a nechal si u Mates udělat rozvody na 166 V6, chtěl za to 18 tisíc bez daně. Rozvody fungují, ale cena ok není.
156 2.5 V6 s červenými sedačkami
166 3.2 V6
156 2.5 V6

Giulia Veloce Q4

speedy
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6940
Registrován: 11.10.2009, ned 17:24
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od speedy » 22.5.2022, ned 09:12

Oproti autorizáku asi cena OK ne? A že fungují tak to bych považoval za stěžejní
AR Tonale Speciale 1.5 VGT 118Kw
AR Giulietta 1.4 T-Jet 88kw Sportiva
EX AR Giulia 2.2JTD Super 8AT 110kw
EX AR 159 SW 1.9JTDm 110kw - to je vražda, napsala
EX AR 159 SW 2.4JTDm 154kw Ti
EX AR 156 SW 2.4JTDm 129kw
EX AR 147 1.6 TS 88kw

bobas
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1551
Registrován: 8.9.2011, čtv 13:51
Bydliště: Ostrava

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od bobas » 22.5.2022, ned 10:38

tak ono jsou rozvody a rozvody, pokud to někdo dělá včetně řemenice na klice, kladek na pomocném, včetně napínáku a volnoběžky altíku,+ gufera na vačkách a klice, tak je cena jiná, něž když někdo udělá jen rzvoďák, kladky a pumpu, to je pak těžký s informací pracovat, protože 18 může být hodně,ale taky nemusí...
AR 159 SW 2.4 jtdm... babička Máňa
AR Giulietta 1.4t-jet
AR Spider 2000 Veloce
a jiné...

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Kubas » 22.5.2022, ned 11:58

Tak hlavne u rozvodu se muzes domluvit predem co se udela a kolik to bude stat... ne to pak ex-post resit na netu :-)
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

EagleF1

Příspěvky: 18
Registrován: 18.9.2017, pon 09:19

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od EagleF1 » 25.4.2023, úte 10:24

No, chápu, že Mates je partnerem tohoto fóra, ale zjevně jsem už kdysi narazil na běžný postup nezanedbatelného počtu autoservisů - objednávka se děje ústně, autoservis nevystaví objednávku, kterou by zákazník třeba potvrdil a pak může být zklamání na obou stranách. Takže, já vlastně dodnes nevím, co všehno znamenalo "výměna rozvodů" v podání Mates, názor na cenu mám pořád stejný a na fóru nečekám, že by se na věci něco změnilo - ty peníze jsem zaplatil a tím je věc uzavřená. Na druhou stranu fórum je snad i pro výměnu zkušeností bez nároku na nějaké dodatečné řešení.
156 2.5 V6 s červenými sedačkami
166 3.2 V6
156 2.5 V6

Giulia Veloce Q4

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Kubas » 25.4.2023, úte 10:31

každý může popsat svou zkušenost, pokud je to pravdivě a objektivně.... aspoň trochu.... :wink:

já to se spoustou servisů mám taky na dobré slovo a už jsem se fakt naučil si sám připravit "objednávku", kde popíšu co chci aby se dělalo a tu si fakt nechám i od kámoše podepsat a jedno vyhotovení si nechám a druhé má on. Nejde jen o důvěru, ale prostě taky jaksi o paměť.... borec na káru tři dny nešáhne a pak na něco zapomene.... :smt102 fakturu na to pak nemám, ale ta podepsaná objednávka je pro moji evidenci i jakýsi zakázkový list....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Odpovědět

Zpět na „Partneři alfistů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti