Kupujeme AR GT...

Odpovědět
kachnator
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Registrován: 16.10.2014, čtv 11:46
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od kachnator » 25.7.2016, pon 00:15

Ahoj, ta alfa se už hodně probrala na FB. Nejspíš je bouchla na zadek a bohužel stočená .. mrkni do Němec tam soul pěkný kousky, ale u bussa se vyplati připlatit
Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 206Kw
Alfa Romeo GT 2.0 JTS ex

George.KHE
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2574
Registrován: 5.5.2009, úte 10:40
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od George.KHE » 25.7.2016, pon 10:04

Za sebe můžu říct, že z těch GTček, co byly tady v ČR poslední dobou na prodej vypadá z fotek nejlíp. Co se řešilo na FB mi přijde trochu přitažený za vlasy. Ano, asi bylo lakováno, ale pokud motor jede jak má, převodovka taky a není to svařený ze 3 aut, nebál bych se toho. Jinak u motoru je vidět, že se v tom někdo vrtal. (není v držáku kabel na čilo klepání, a na předním víku ventilů chybí jeden šroub) Za sebe říkám, že když bych řešil GT 3.2, jedu se podívat na tuto. Každopádně mě dojímá, že když se objeví auto u nějakého známého prodejce, lidi jásají jaký je to kočár i když realita je třeba horší jak u tohoto kusu.

edit: každopádně jak bylo psáno vejš. U 3.2 je dobrý si připlatit, ale ony i ty levný kusy v Němec nejsou nic extra.
Ex. Alfa Romeo GT 3.2 V6
Ex. Alfa Romeo Giulietta QV TCT rosso competizione

kachnator
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Registrován: 16.10.2014, čtv 11:46
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od kachnator » 25.7.2016, pon 10:15

Jasny, ono zase kdyz se prihledne k cene... Ale co sem cetl a koukal, vsak to sam vis nejlip jak narocna je 3.2 jenom pri rozvodech apod... V nemecku co koukam tak se tam daji sehnat kousky od 150 000,- vyjimka neni ani tady u nas. Chce to ale pockat na ten spravnej kus. Jinak k tomu GT z Ostravy, kdybych to mel kousek tak se nato pojedu mrknout, jinak to auto zacinalo na 150 000,- a ted je uz o 20 000,- levnejsi :).
Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 206Kw
Alfa Romeo GT 2.0 JTS ex

razlO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 73
Registrován: 6.7.2013, sob 14:34
Bydliště: Kladno

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od razlO » 25.7.2016, pon 15:17

George.KHE píše:edit: každopádně jak bylo psáno vejš. U 3.2 je dobrý si připlatit, ale ony i ty levný kusy v Němec nejsou nic extra.
Přesně tak, všude už je ten výběr podobnej v tý nižší cenový relaci, pokud zrovna nenatrefíš na novej inzerát nejakýho soukromníka. Ty dobrý* kusy sou tak od 220

Geralt10
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 552
Registrován: 12.4.2011, úte 07:24
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Geralt10 » 25.7.2016, pon 16:53

Stočená ze tří set, na FB už byla asi třikrát.
Alfa Romeo Žété Autobusso
ex Alfa romeo 156 SW 2,4 JTDm 129kW 2004 a bude se mi stejskat

Geralt10
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 552
Registrován: 12.4.2011, úte 07:24
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Geralt10 » 25.7.2016, pon 17:03

George.KHE píše:Za sebe můžu říct, že z těch GTček, co byly tady v ČR poslední dobou na prodej vypadá z fotek nejlíp. Co se řešilo na FB mi přijde trochu přitažený za vlasy. Ano, asi bylo lakováno, ale pokud motor jede jak má, převodovka taky a není to svařený ze 3 aut, nebál bych se toho. Jinak u motoru je vidět, že se v tom někdo vrtal. (není v držáku kabel na čilo klepání, a na předním víku ventilů chybí jeden šroub) Za sebe říkám, že když bych řešil GT 3.2, jedu se podívat na tuto. Každopádně mě dojímá, že když se objeví auto u nějakého známého prodejce, lidi jásají jaký je to kočár i když realita je třeba horší jak u tohoto kusu.

edit: každopádně jak bylo psáno vejš. U 3.2 je dobrý si připlatit, ale ony i ty levný kusy v Němec nejsou nic extra.
Jako dobrý, ale v okamžiku, kdy mi kilometry na odometru nesedí s tím, co mi vyplivne diagnostika, a prodejce dělá mrtvýho brouka, jdu do hajzlu, obchod nemá začínat podvodem.
Alfa Romeo Žété Autobusso
ex Alfa romeo 156 SW 2,4 JTDm 129kW 2004 a bude se mi stejskat

George.KHE
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2574
Registrován: 5.5.2009, úte 10:40
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od George.KHE » 25.7.2016, pon 21:30

Geralt: a ty jsi to auto viděl a porovnal případně s tím co jsi koupil? Že bylo stočený je dost možný (který auto dneska není). To tvoje myslíš není? Že bylo lakované je taky možné, ale bez měřáku na lak je to jen výkřik do tmy, co je vše po laku. Jinak to tvoje bylo taky lakovaný ne? A co ty xenonové lampy? Nabastlit to na původní kabeláž taky dobrý :smt033
Prostě jak jsem psal. Ty GT co byly v poslední době na prodej si nemají co vyčítat, max kupní cenu, že někdo za to dal podstatně víc. :D Moje ex GT má tuším teď nějakých 109 nebo 119 (poctivých) už přesně nevím , ale když jsem ho před necelým měsícem viděl, tak v porovnání s těma nabízenýma vypadá rozhodně dost jinak. Tak si říkám, kde je chyba? Určitě to nebude tím, že ostatní vlastní prasata.
Nechci se nikoho dotknout, ale plácat se tu po ramenou, jakou má kdo káru mi přijde trochu mimo. Ono se vždycky pozná časem, kdo jaký kauf udělal. Každopádně každý starý auto potřebuje svou péči a u 3.2 se za to platí dvakrát. A jak už tu bylo mockrát psáno, u starších aut je lepší posuzovat celkový stav, než kolik má které na budíku.
Ex. Alfa Romeo GT 3.2 V6
Ex. Alfa Romeo Giulietta QV TCT rosso competizione

Haworta

Příspěvky: 2
Registrován: 2.2.2016, úte 17:11

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Haworta » 25.7.2016, pon 22:41

George.KHE píše:Geralt: a ty jsi to auto viděl a porovnal případně s tím co jsi koupil? Že bylo stočený je dost možný (který auto dneska není). To tvoje myslíš není? Že bylo lakované je taky možné, ale bez měřáku na lak je to jen výkřik do tmy, co je vše po laku. Jinak to tvoje bylo taky lakovaný ne? A co ty xenonové lampy? Nabastlit to na původní kabeláž taky dobrý :smt033
Prostě jak jsem psal. Ty GT co byly v poslední době na prodej si nemají co vyčítat, max kupní cenu, že někdo za to dal podstatně víc. :D Moje ex GT má tuším teď nějakých 109 nebo 119 (poctivých) už přesně nevím , ale když jsem ho před necelým měsícem viděl, tak v porovnání s těma nabízenýma vypadá rozhodně dost jinak. Tak si říkám, kde je chyba? Určitě to nebude tím, že ostatní vlastní prasata.
Nechci se nikoho dotknout, ale plácat se tu po ramenou, jakou má kdo káru mi přijde trochu mimo. Ono se vždycky pozná časem, kdo jaký kauf udělal. Každopádně každý starý auto potřebuje svou péči a u 3.2 se za to platí dvakrát. A jak už tu bylo mockrát psáno, u starších aut je lepší posuzovat celkový stav, než kolik má které na budíku.
S tím stavem a kilometrama myslím, že na tom je určitě něco pravdy, ale zas samozřejmě s mírou. Za tu cenu a ten ročník ;-) . Každopádně se omlouvám, nevěděl jsem o FB stránce natož, že se to tam řešilo.

Zkontrolovat celkový stav není až zas takový problém, spíše jsem právě myslel spíš někoho, kdo má přímo nějaké alfa "knowhow", a zhodnotil by to osobně a pocitově jak se auto chovalo, případně co tam je kde měněné z jiného roku atd, hlavně asi tedy oko a ucho na busso :-) ;-). Ono zase kupní cena je relativně nízká na to, aby si člověk stejně duležité věci udělal sám a má jistotu, že to je. Konec konců stejně by do toho vysypal. A co se týče toho bouraného atd. Pokud nějaká plechařina a není to uplně bastl... ;-)

Minimálně bych se v tom rád svezl, vidím to jako dobrou příležitost na osahání Gtčka a porovnání s "bývalou" 156 2,5. A kdyby se našel nějaký ochotný kolega ostravák, co by si udělal chvíli času, byl bych velice vděčný (aspoň jako poradní hlas při zkušební jizdě, kdy se projeví nějaké věci a do příště člověk ví tohle je normální a tohle to dělat nemá atd ;-). Případně aspoň jestli tam někdo z vás byl osobně i víc než očumovat a má nějaké osobní zhodnocení stavu :-) Přece jen nerad dám na "klepy" a lepší je to fakt vidět ;-)

Geralt10
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 552
Registrován: 12.4.2011, úte 07:24
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Geralt10 » 26.7.2016, úte 16:19

George.KHE píše:Geralt: a ty jsi to auto viděl a porovnal případně s tím co jsi koupil? Že bylo stočený je dost možný (který auto dneska není). To tvoje myslíš není? Že bylo lakované je taky možné, ale bez měřáku na lak je to jen výkřik do tmy, co je vše po laku. Jinak to tvoje bylo taky lakovaný ne? A co ty xenonové lampy? Nabastlit to na původní kabeláž taky dobrý :smt033
Prostě jak jsem psal. Ty GT co byly v poslední době na prodej si nemají co vyčítat, max kupní cenu, že někdo za to dal podstatně víc. :D Moje ex GT má tuším teď nějakých 109 nebo 119 (poctivých) už přesně nevím , ale když jsem ho před necelým měsícem viděl, tak v porovnání s těma nabízenýma vypadá rozhodně dost jinak. Tak si říkám, kde je chyba? Určitě to nebude tím, že ostatní vlastní prasata.
Nechci se nikoho dotknout, ale plácat se tu po ramenou, jakou má kdo káru mi přijde trochu mimo. Ono se vždycky pozná časem, kdo jaký kauf udělal. Každopádně každý starý auto potřebuje svou péči a u 3.2 se za to platí dvakrát. A jak už tu bylo mockrát psáno, u starších aut je lepší posuzovat celkový stav, než kolik má které na budíku.
No, děkuju za kritiku, od člověka, co se neplácá po ramenou kvůli káře to beru. Odpusť prosím, že si myslím, že se podvádět s kilometry nemá, pokud je to pro tebe normální, nechť je, pro mne to moc v pohodě není. EDT: měl jsem to na diagnostice, a odometr sedí. Rok ŘJ sedí. Tak to asi sedí. Třeba až to napíchneš ty, tak mne přesvědčíš o opaku, a pak se budu mlátit do hlavy, že jsem jako naprostý laik nepoznal podvod. Přesto to auto už teď přináší kupu radosti. A děkuju, že se mi snažíš otevřít oči. Teď už mne jen nauč žrát nožem a vidličkou, prosím.
Alfa Romeo Žété Autobusso
ex Alfa romeo 156 SW 2,4 JTDm 129kW 2004 a bude se mi stejskat

George.KHE
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2574
Registrován: 5.5.2009, úte 10:40
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od George.KHE » 26.7.2016, úte 18:18

Pokud jsi četl pozorně, psal jsem tam, že se nechci nikoho dotknout. Věřím, že nejsi vztahovačný a zamyslel jsi se nad tím co jsem tím příspěvkem chtěl říct. Jinak ano podvádět se s km nemá, s tím souhlasím. Každopádně přepsat data se dají i v ŘJ. Na závěr ti můžu max. popřát ať ti auto dělá radost a že 3.2 fakt umí.
Jinak s tím stolování vyhledej Ladislava Špačka, ten je určitě víc kompetentní jak já. On ti určitě rád poradí :-D
Ex. Alfa Romeo GT 3.2 V6
Ex. Alfa Romeo Giulietta QV TCT rosso competizione

George.KHE
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2574
Registrován: 5.5.2009, úte 10:40
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od George.KHE » 26.7.2016, úte 18:20

A jelikož je fórum o pomáhání si navzájem, našel jsem ti i jeho semináře. Teď už se můžeš jen přihlásit. :smt033
http://spacek.finley.cz/
Ex. Alfa Romeo GT 3.2 V6
Ex. Alfa Romeo Giulietta QV TCT rosso competizione

Geralt10
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 552
Registrován: 12.4.2011, úte 07:24
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Geralt10 » 26.7.2016, úte 18:23

Jsem vztahovačný, a myslím, že je to tak v pořádku. Neudělal sis u mne moc dobře. Pokusil ses prostě mi zkurvit radost z nového auta, a navíc Alfy. Povedlo se, a smíš být na sebe hrdý. V každém případě, rád tě u svého auta uvidím s měřičem laku a diagnostikou, abych mohl čumět na drát.
Alfa Romeo Žété Autobusso
ex Alfa romeo 156 SW 2,4 JTDm 129kW 2004 a bude se mi stejskat

Geralt10
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 552
Registrován: 12.4.2011, úte 07:24
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Geralt10 » 26.7.2016, úte 18:23

George.KHE píše:A jelikož je fórum o pomáhání si navzájem, našel jsem ti i jeho semináře. Teď už se můžeš jen přihlásit. :smt033
http://spacek.finley.cz/
A tím jsi to jen vylepšil.
Alfa Romeo Žété Autobusso
ex Alfa romeo 156 SW 2,4 JTDm 129kW 2004 a bude se mi stejskat

George.KHE
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2574
Registrován: 5.5.2009, úte 10:40
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od George.KHE » 26.7.2016, úte 18:30

Pokud se tě to nějak dotklo, omlouvám se, každopádně to nebyl úmysl. Přes ten internet ty zprávy může každý pochopit jinak. :wink:
Každopádně na každou Alfici a kór 3.2 se rád podívám. Ale to je o mě dost známo.
Ex. Alfa Romeo GT 3.2 V6
Ex. Alfa Romeo Giulietta QV TCT rosso competizione

Geralt10
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 552
Registrován: 12.4.2011, úte 07:24
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Geralt10 » 26.7.2016, úte 18:32

George.KHE píše:Pokud se tě to nějak dotklo, omlouvám se, každopádně to nebyl úmysl. Přes ten internet ty zprávy může každý pochopit jinak. :wink:
Každopádně na každou Alfici a kór 3.2 se rád podívám. Ale to je o mě dost známo.
OK, odpouštím ti a nebudu se ani prát :) Samo budu rád za názor znalce, já jsem jen vesnickej idiot.
Alfa Romeo Žété Autobusso
ex Alfa romeo 156 SW 2,4 JTDm 129kW 2004 a bude se mi stejskat

Rac3r
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1058
Registrován: 6.4.2010, úte 21:09
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Rac3r » 30.7.2016, sob 18:28

Zdarec po delší době, pomalu plánuji návrat k Alfě (už mi chybí jak se to někdy sere :D ). Přemýšlím nad GT jestli jít do JTS nebo JTD to je moje dilema :-k . Vím co je JTS zač když se k tomu někdo chová jako :13: Taky se v GT 2.0 JTS přidírá atd. ? 1.9 JTD je volba trochu víc rozumem tak nevím... Nechci to zde zasírat, jen mě zajímá jak to vidí někdo jinej.
__ ex __
Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD
Alfa Romeo 155 1.8 Twinspark 8v
_________________________________________________
Nemá cenu debatovat o Alfách s někým, kdo Alfu nikdy neměl
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

razlO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 73
Registrován: 6.7.2013, sob 14:34
Bydliště: Kladno

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od razlO » 31.7.2016, ned 20:57

Rac3r píše:Zdarec po delší době, pomalu plánuji návrat k Alfě (už mi chybí jak se to někdy sere :D ). Přemýšlím nad GT jestli jít do JTS nebo JTD to je moje dilema :-k . Vím co je JTS zač když se k tomu někdo chová jako :13: Taky se v GT 2.0 JTS přidírá atd. ? 1.9 JTD je volba trochu víc rozumem tak nevím... Nechci to zde zasírat, jen mě zajímá jak to vidí někdo jinej.
U GT jedině naftu nebo busso

kachnator
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Registrován: 16.10.2014, čtv 11:46
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od kachnator » 4.8.2016, čtv 17:04

Mam GT v benzinu, a radim ti ber naftu.. V klidu si vyber nejakej peknej kousek. JTsko ma peknej zvuk rado se vytaci, ale nebavi me co tyden kontrolovat olej :).
Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 206Kw
Alfa Romeo GT 2.0 JTS ex

Krescak
Uživatelský avatar

Příspěvky: 14
Registrován: 28.10.2013, pon 08:01
Bydliště: Sokolov

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Krescak » 18.10.2016, úte 06:19

Zdravim,
chtěl bych vás všechny varovat před tímhle šrotem

https://auto.bazos.cz/inzerat/68164651/ ... 150-PS.php

auto je v žalostném stavu a ještě za to chce raketu. Hučí ložiska (maskuje to jako že zimní gumy = rozměr gum co nemají na autě nic dělat - takže jestli při odjezdu budete bourat, tak smolík), startuje na 3 válce (což majitel zařídí tak, že auto nechá běžet před vaším příjezdem)
Jinak prý s autem přijel až ze Švýcarska což bohužel nebylo možné kvůli nefunkčnímu turbu. takže kecá až se mu od huby práší.
Podvozek je tak nízko, že opravdu bude problém kdekoli projet ...
Jo a je stočená :smt021

Tak snad jsem někomu pomohl, aby si ušetřil cestu za tím hňupem.
Alfa Romeo GT 1,9 JTD 110kW
dead Alfa Romeo 159 SW 2,4 JTD 147kW - DPF OFF EGR OFF
ex Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 103kW

yakuzas

Příspěvky: 2
Registrován: 27.11.2016, ned 12:02

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od yakuzas » 27.11.2016, ned 12:05

Zdravim,

som tu novy a uvazujem nad kupou GTcka 1.9JTD, nasiel som jedno co vyzera celkom fajn a rozmyslam ci za nim skocit az do Bratislavy. Nemate niekto nahodou o nom nejake info?

http://www.finecars.sk/bazar/osobne-aut ... jtd-id141/

qpkqkma
Pozorovatel

Příspěvky: 448
Registrován: 23.11.2015, pon 13:23
Bydliště: Žilina - SK

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od qpkqkma » 27.11.2016, ned 17:44

NEviem, ked sa pozres na ostatne auta toho bazaru, mne to pride ze predavaju nalestene vydojene auta z nemecka od turka... Minimalne kolesa na tom GTčku su tragedia, ma to nejake srandovne pedale, a nepoviem 2x že kožka na šoferovej sedani v časti sedaku to ma už davno za sebov...

Osobne, najdeš aj krajšie kusky, skus popozerať na facebooku v klube...
159SW 1.9JTDm 16V, 110kW, DPF/EGR/SWIRL OFF

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18496
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Kubas » 27.11.2016, ned 17:49

a karbonová fólie na kapotě, že.... (jestli teda dobře vidím....) a ztuzetné blinkry vpředu....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

MikeC
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1568
Registrován: 23.5.2015, sob 22:31
Bydliště: Polsko - někde u Katovic

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od MikeC » 27.11.2016, ned 20:04

Jo, i střecha je potažená fólií podle mně a zadní světla jsou zatmavená, hodně oleštěný volant (ale zas to má 200tkm), navíc při pohledu ze předu licuje jinak nárazník s blatníkem na levé a pravé straně a na fotkách je jen jeden klíč.
Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1275cc 1991
Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic 8G 1.8 2010, Seat Leon 1.4 FR ST 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

Petra

Příspěvky: 2
Registrován: 16.7.2017, ned 01:04

Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Petra » 16.7.2017, ned 01:28

Ahoj, mela bych prosbu, rozhodla jsem se poridit si novy auto... Smejdenim v nabidkach mi ucarovala AR GT... Proste modelka nejen zvenci... Ale i interierove 😉...neb laska na prvni pohled
... Jen bohuzel nemam s touhle znackou vlastni zkusenosti... Take rodina i pratele mne od teto znacky odrazuji... S tim ze ten a ten Alfu mel a neustale do auta investoval a byl rad, ze se ho nakonec zbavil, ale kdyz se ptam, coze to bylo za model... Tak argumenty dosly 😉 nikdo nevi

... Muzu se tedy Vas, uzivatelu a majiitelu tohoto mazlika zeptat, jak na to GTcko je? V nabidkach jsem nasla vetsinou rok 2004, prevazuje diesel 1,9 TDI cca 160 tis km nekdy i mene...
Chtela bych do ni jit...proto prosim o rady, na co dat pozor pri vybreru atd... Diky moc... Budu vdecna 😃

Geralt10
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 552
Registrován: 12.4.2011, úte 07:24
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupujeme AR GT...

Příspěvek od Geralt10 » 16.7.2017, ned 08:39

Pokud Gran Turismo, tak s 3.2 busso motorem. Motor naprosto bezproblémový, s trochou údržby. Trochu by mohla vadit spotřeba kolem 13, ale fun factor toho auta je zcela bezkonkurenční. S těžkým motorem trpí víc ramena, a trochu je problém shánět kola, co by se daly přetáhnout přes přední brzdy. Většinou zlobí odskok okna, ale dá se to dát dohromady. Spousta lidí si stěžuje na aerodynamický hluk od bezrámových oken při vyšších rychlostech. Teď v rychlosti si na víc věcí nevzpomenu. Přeju hodně štěstí.
Alfa Romeo Žété Autobusso
ex Alfa romeo 156 SW 2,4 JTDm 129kW 2004 a bude se mi stejskat

Odpovědět

Zpět na „GT“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů