kupujeme Breru....

Odpovědět
salabtad

Příspěvky: 6
Registrován: 16.10.2016, ned 19:24
Bydliště: Praha 6

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od salabtad » 16.10.2016, ned 20:12

zdravim vsechny, uz jsem to psal do jine sekce, ale jelikoz se dost spatne hleda, tak to zkusim jeste sem. Premyslim o Brere a nasel jsem tento inzerat, mohl bych zde zkusenejsi poprosit o pripadne pripominky ci rady? Za jakekoliv podmety budu velmi rad.

https://www.sauto.cz/osobni/detail/alfa ... oFrom=list

Dekuji moc,
ST.

Tom jr.
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 542
Registrován: 9.4.2012, pon 10:17
Bydliště: Březno 29406

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Tom jr. » 17.10.2016, pon 09:58

dal bych si pozor na ten podvozek, aby nebyly jen uřezaný pružiny nebo podobně, bo podle toho jakou kvalitou je vytuzenej zbytek toho auta bych se tomu vůbec nedivil, je tam jiný scudeto, takže nejspíš ťukanec na předek a ty chromovaný doplňky zastříkaný tim matnym sprejem, to je vážne peklo :smt077 ... jinak co se interiéru týče tak to by mělo sedět, vodrbaná sedačka řidiče je bohužel u většiny, nejde do toho auta vlízt aniž bys ji pokaždý brousil zadkem. Jo a nebude to 154kw ale 147kw.
Alfa Romeo Brera 2,4JTDm 147kW
Alfa Romeo 916 Spider 3,0 Busso 12v 141kW

ozzy
Nováček

Příspěvky: 146
Registrován: 17.2.2015, úte 17:39

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od ozzy » 17.10.2016, pon 10:27

...
Naposledy upravil(a) ozzy dne 8.7.2019, pon 21:31, celkem upraveno 1 x.

George.KHE
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2574
Registrován: 5.5.2009, úte 10:40
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od George.KHE » 17.10.2016, pon 13:03

Doplním, že podle vinu je to 154kW. Uřezaný pružiny? :shock: To snad ne, není to stodvacítka.
Ex. Alfa Romeo GT 3.2 V6
Ex. Alfa Romeo Giulietta QV TCT rosso competizione

salabtad

Příspěvky: 6
Registrován: 16.10.2016, ned 19:24
Bydliště: Praha 6

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od salabtad » 17.10.2016, pon 13:06

:diky díky moc za názory a připomínky. Pán z bazaru říkal, že zatím nemá všechny podklady k prodeji, takže bych s tim stejně neodjel, tudíž mám ještě nějaký čas.

Co se týče volby 159 / Brera a nafta / benzín, tak mám jasno.. nafta a Brera :)

Trochu mě překvapuje ten motor s 154 kW, protože to je to co bych chtěl, jen v roce 2007 (co jsem se dočetl) se snad ještě 154 kW nemontoval ne? Ale i na autodna.com to podle VIN našlo motorizaci 154 kW (https://www.autodna.com/vin/ZAR93900005020063)

Souhlasím, že ta černá vypadá pekelně, ale mě se to celkem i líbí :), ta černá barva scudety bych věřil, že si přechozí majitel nechal vyměnit.

Ošoupaná sedačka aj. provozní věci neřeším.. nekupuju nové auto :)

Envel
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1591
Registrován: 15.3.2011, úte 20:52
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Envel » 17.10.2016, pon 17:15

Může to být verze 154kW(turbo Garrett místo původního Borg Warner-KKK) , začali je montovat v průběhu roku 2007, tedy dřív než přišel technologický facelift 2008, se kterým je mnozí mylně spojují.
Infiniti FX37
ex: AR 159 SW 2,4 JTDm - zlaté časy
ex: VW Passat 1,9 TDI

Tom jr.
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 542
Registrován: 9.4.2012, pon 10:17
Bydliště: Březno 29406

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Tom jr. » 18.10.2016, úte 11:15

Envel píše:Může to být verze 154kW(turbo Garrett místo původního Borg Warner-KKK) , začali je montovat v průběhu roku 2007, tedy dřív než přišel technologický facelift 2008, se kterým je mnozí mylně spojují.
dík za rozšíření obzorů a opravy mojí chybné dedukce :smt023
Alfa Romeo Brera 2,4JTDm 147kW
Alfa Romeo 916 Spider 3,0 Busso 12v 141kW

patrikas

Příspěvky: 3
Registrován: 12.8.2015, stř 12:16

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od patrikas » 29.11.2016, úte 14:41

Zdravím našel jsem si na inzerátu 2 auta o které mám zájem a chtěl bych se zeptat na váš názor a spíše takové rady na co si u téhle motorizace dávat pozor a jestli není nějak problémová jelikož jsem měl Alfa Romeo GT 1.9 JTD a byl jsem spokojený a chtěl bych přesedlat na Breru ale váhám nad tou 2.4 . Děkuji moc za odpověď
https://auto.bazos.cz/inzerat/67684177/ ... 147-KW.php
https://auto.bazos.cz/inzerat/68379019/ ... ervisu.php

h4Wk
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 118
Registrován: 13.5.2013, pon 16:25

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od h4Wk » 1.12.2016, čtv 14:56

Ahoj, ja přecházel ze stejné motorizace, ale 147 1,9 JTDm 110kW. Pořídil jsem si Breru po FL 2,4JTDm 154kW, co se motorizace týče tak naprostá spokojenost, ovšem pokud mají ty dvě co sis vybral ještě aktivní DPF, klapky, EGR tak je otázka jak to bude fungovat. Já najezdil cca 15 tis od koupě a postupně jsem vše nechal odpojit, jelikož se začalo objevovat občasné poškubávání (EGR), jednou za čas delší start doporovázený bílým kouřem (vířívé klapky) a v neposlední řadě časté regenerace DPF, které jak jsem po demontáži zjistil bylo mechanicky poškozeno (kousek tělesa na výstupní části bylo vylomené, zřejmě vlivem špatné regenerace/špatného paliva/ nebo prostě únavy materiálu). Teď když jsou tyto veci "offline" auto funguje naprosto bez problémů, jediné co jsem na něm zatím musel udělat bylo zadní ložisko, lanovody a přední silnetbloky na horních ramenou, auto jsem kupoval s 148tis km na tachometru, veškeré podvozkové díly jsou originál, brzdy taky (samozřejme podle toho vypadají). Připrav se na spotřebu okolo 7,5L při klidné jízdě s občasnou dravější jízdou, když tomu budeš dávat k 9L se to dostane jak nic, má tam velký vliv váha vozu. Jízdní vlastnosti bych hodnotil pozitivně, ikdyž na Coupe mi příjde podvozek dost komfortní (17" kola 225/50), v létě budu obouvat Ti 19" tak uvidíme jaká bude změna. Nezapomenul bych ještě na pocit z pozice řidiče, člověk se v autě cítí velice útulně a hlavně bezpečně, posed je dost nízko (nižší jak ve 159 Ti, ale mě naprosto vyhovuje), převodovka a řízení tuhší, brzdy mi přijdou trošku tupější a je třeba víc šlapat na pedál (uvidím po výměně brzd na jaře jestli nastane změna)...celkově mi auto dělá nesmírnou radost jak vzhledem, tak pocitem z jízdy a zatím i spolehlivostí. Pokud cokoli klidně se ozvi jsem z okolí F-M/Ostravy.
Alfa Romeo Giulietta, 2.0 JTDm 125kW TCT, r.v.2012
Alfa Romeo GT 3,2 BUSSO 176kW, r.v.2004
Alfa Romeo BRERA, 2,4JTDm 20V 154kW, r.v.2008 ex
Alfa Romeo 147, 1.9JTDm 16V 110kW, r.v.2007 ex

ozzy
Nováček

Příspěvky: 146
Registrován: 17.2.2015, úte 17:39

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od ozzy » 1.12.2016, čtv 17:10

...
Naposledy upravil(a) ozzy dne 21.7.2017, pát 08:58, celkem upraveno 1 x.

patrikas

Příspěvky: 3
Registrován: 12.8.2015, stř 12:16

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od patrikas » 1.12.2016, čtv 21:34

Děkuji za odpověď . Dnes jsem se stal majitelem té černé / červený interien a naprostá paráda . krásný vzhled . Ani jeden škrábanec na laku . Interier jak nový neponičený . Koupeno od fandy který měl breru jak benzín tak naftu. Krásný tah auta. Nikde zatím nic neklepe . 17 Kola ideál pro denní ježdění . Jsem spokojený je to takový útulný tank :D Uvidíme co bude dál snad nebude problém žádný . Je to pěkný přechod od Alfa Romeo GT 1.9 JTD zatím .Obrázek Obrázek

Pavel K.

Příspěvky: 3
Registrován: 14.7.2017, pát 20:37

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Pavel K. » 14.7.2017, pát 21:32

Zdravím Alfisty,

nevím jestli ještě Vaše fórum funguje, ale potřeboval bych se někoho poptat na Breru a GT. Po dlouhé době kdy jsem měl jen nějakou škodovku, bych měl konečně možnost jít do něčeho hezčího a svižnějšího. Mám rozpočet 200 tis. a v hledáčku mi uvízli, kromě jiných i Alfy. Konkrétně tedy Brera a GT. Měl bych na začátek pár jen obecných otázek a pak několik inzerátů kde by mě zajímalo jestli je někdo místní a zkušený, třeba neviděl v reálu nebo případně názory na konkretní vozy podle foto. K těm základním otázkám:
1. Myslíte, že bych v roce 2017 ještě měl vůbec zařadit auta s rokem výroby 2006/2007/2008 na seznam? Nejsou to už trochu výběhové modely?

2. Vzhledem právě ke stáří těch vozů, je jasné,že občas bude potřeba něco opravit/vyměnit, ale obávám se aby to auto nebylo třeba jako Felicie. Tu jsem taky kupoval bazarovou a její provoz byl spíše o vyměňování věcí. Spojka, Startér, 2x Altík, celý okruh chlazení, ventilátor do kabiny. Kromě motoru, převodovky a kastle skoro celé auto. Takže otázka jak je na tom výdrž?

3. Dostal se ke mě článek na Dfens, kde upozorňovali na motorizace JTS od GM. Osobně nemám preference ohledně nafty, benzinu nebo i plynu, momentálně jezdím se všemi. Na základě článku jsem se tedy rozhodl zaměřit hlavně na naftu. Je to myslíte správná volba nebo existuje i článek o špatných JTD, který jsem jen ještě nenašel?

4. Toto auto bez ohledu na výrobce by mělo sloužit hlavně na ježdění do práce a po městě, vím že by pro tento účel byl lepší benzínový motor, ale vzhledem ke zmiňovanému článku jsem benzíny vyřadil a v případě,že byste mi naftu pro tento účel cestování nedoporučili budu bohužel muset Alfy vyřadit, bez ohledu na to, že se mi strašně moc libí. Takže otázka bude to té naftě opravdu moc vadit?

5. V případě nějaké poruchy a nutné výměny čehokoliv, jsou náhradní díly na Breru a GT běžně dostupné nebo jsou tam nějaké delší lhůty dodání případně i nedodání? A druhý dotaz jsou ceny těchto dílů na úrovni nižší/stejné/vyšší jako třeba ceny dílů Škoda? Budu na tomto autě dost závislý, jiný způsob dopravy do zaměstnání než autem bohužel neexistuje, takže potřebuji spolehlivost a v případě poruchy co nejrychlejší opravu za rozumnou cenu.

To byly takové obecné dotazy co mě zatím napadly. Teď bych tu měl pár zmíněných inzerátů, kde bych ocenil jakýkoliv postřeh, radu, zkušenost co budete ochotni mi poskytnout.

https://auto.bazos.cz/inzerat/76520954/ ... E-NAVI.php
https://auto.bazos.cz/inzerat/76092595/ ... norama.php
https://auto.bazos.cz/inzerat/76710621/ ... -154kW.php
https://auto.bazos.cz/inzerat/76082417/ ... 9-JTDm.php
https://auto.bazos.cz/inzerat/76574694/ ... -122kw.php

Díky

MikeC
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1568
Registrován: 23.5.2015, sob 22:31
Bydliště: Polsko - někde u Katovic

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od MikeC » 14.7.2017, pát 21:53

:roll:
Takže popořadě, hlavně moc asi nevíš co chceš - bez urážky :) Chceš benzín, nechceš benzín, chceš naftu, nechceš naftu, chceš Alfu, nechceš Alfu... Je třeba si to trochu ujasnit :wink:
Zkusím odpovědět aspoň na pár tvých otázek:
1 + 5) Pokud chceš funglovku (jen pár = 2-3) roky staré auto a máš 200tis, tak to můžeš škrtnout podstatně větší část sportovnějších ojetin, co jsou v nabídce :) Co se týče dílů, s Brerou spotřební materiál problém nebude, u GT nemám přehled ale taky bych se toho ještě nebál. A výběhové modely - co pod tím pojmem myslíš? Ty auta už se dávno neprodávají, takže už nejsou ani výběhové :D
2) Záleží, co, za kolik a hlavně od koho koupíš :) Nejdůležitějším faktorem bude původ tvého auta, takže pokud koupíš něco s prověřeným původem - nejlépe od Alfisty, kde to budeš mít všechno doložené, tak budeš mít riziko výrazně menší, případně budeš aspoň vědět, na co se zaměřit. Každopádně jsou to starší auta, takže určitému riziku a nějakým investicím se holt nevyhneš. Ale tak je to u každé ojetiny :)
3) Článek na D-FENS... je takový fenomém, všichni ho četli, všichni se JTSek (v 159/Breře, nebavíme se tady o 16v TS) strašně báli a byly dlouho pod cenou - teď se začínají oběvovat tady na fóru - hlavně 2.2 - a nikdo si na jejich nespolehlivost nestěžuje - doporučuju pročíst sekci viewtopic.php?f=106&t=15946 - hlavně ke konci se začínají oběvovat novější informace, případně nějaké karty aut v sekci Naše Alfy.
4) 3.2 benzín v Breře můžeš asi rovnou škrtnout, je to servisně náročný a spotřebou žravý motor. 2.4JTDm víceméně spolehlivý až na konstrukční neduhy - špatně vymyšlené DPF, atd., o tom je tu toho popsano spousta, doporučuji sekci 159 :), potom bys mohl ještě zvážit 1.8TBi, celkem fajn motor, ale cenově bývá někde jinde než 2.4, atd. 2.2JTS viz výše. U GTčka bys mohl kouknout po 3.2V6 - ještě Busso, a to je teprve svezení ;) Celkem spolehlivé motory. 1.9 jsou klasické diesely, spolehlivé, nejlépe sehnat verzi ještě bez DPF - ke konci výroby se tuším už dávaly i sem. TSkům a JTSkům zde bych se vyhnul pokud bys neměl 100% servisní historii z velmi dobrého zdroje - za to riziko to podle mně nestojí.

To tak v kostce... snad jsem nenapsal moc hovadin, pokud jo tak snad mě někdo opraví :D
A nakonec prostě doporučuju prolézt tohle fórum - přeci jen už chceš utratit dost peněz, takže nejlépe tomu věnovat trochu času a udělat si obrázek sám. Hodně užitečné je také tlačítko "hledat" - najdeš ho nahoře vlevo pod "Rychlé odkazy" :wink:
HOWGH :smt033
Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1275cc 1991
Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic 8G 1.8 2010, Seat Leon 1.4 FR ST 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18496
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Kubas » 14.7.2017, pát 22:05

:smt102 co k tomu říct....

ano, auto staré 10 let je opravdu staré, prostě vývoj jde dopředu, bezpečnost a vybavenost aut je dnes už jinde.... ale to je asi celkem evidentní.... Navíc třeba GT je na trhu někdy od 2003, tak těžko od toho čekat nějakou modernu....

Tazatel chce spolehlivé auto na ježdění po městě do práce a zajímá ho srovnání cen dílů se Škodovkou.... to myslím není dobrá výchozí pozice pro nákup Alfy..... :smt033 Jinak nebudu mluvit za Breru, ale naftové GTčko zvládne defacto všechno co běžný řidič chce, je to spolehlivostí normální auto, kde je jen trošku náchylnější podvozek, jinak naprosto OK.... ale koupit si na ježdění po městě do práce naftové kupé s malým rejdem, velkýma dveřma a tvrdým podvozkem.... kdo chce kam.... :smt102
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Pavel K.

Příspěvky: 3
Registrován: 14.7.2017, pát 20:37

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Pavel K. » 14.7.2017, pát 22:23

Je pravda, že o sobě určitě nemůžu říct, že bych žil jen Alfou. Každopádně si mi tyto dvě auta zalíbila tak jsem začal shánět info. Využití by bylo opravdu jen ta práce, na nějaké dálky a převoz nákladů mám firemní a rodinu taky ještě nemám a neplánuji, takže žádný combík mě taky neláká. Co se týče těch dílů jde mi o to aby případná oprava nestála to samý co by mě stála ta ojetina. Ještě pro upřesnění, místo zaměstnání je 50km od města uprostřed polí a luk, ale vede tam normální silnice žádná polní cesta :D

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18496
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Kubas » 14.7.2017, pát 23:05

nedá se za těch 200 už koupit nějaká Giulietta 1.4T 120PS? jasně že to není taková stylovka jako kupé, ale zas je to servisně nenáročné auto s motorem který je skoro úplně blbuvzdorný, takže když nebudeš mít smůlu tak se do toho snad nijak nevysypeš.... Navíc je to už moderní bezpečné auto....

GTčka už jsou dnes většinou hodně vylítané, můžeš koupit výborný základ někde kolem 100 tisíc i méně, ale už to bude chtít doladit a strávit nad tím čas a dát do toho nějaké peníze.... (sám jsem něco takového nedávno prodával)
Brery s tou velkou těžkou naftou do města, to nevím.... snad kdyby se našla nějaká slušná 2.2 JTS, toho bych se vůbec nebál, ale samozřejmě si to něco po městě pápne, s desítkou můžeš celkem počítat.... ale nabídka s 2.2 bude asi hodně omezená....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Pavel K.

Příspěvky: 3
Registrován: 14.7.2017, pát 20:37

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Pavel K. » 14.7.2017, pát 23:43

Za ten postřeh s tou Giuliettou děkuji, teď na ně koukám a je to pěkné auto sice nabídka do 200kk není největší, ale dalo by se vybírat. Každopádně jste mi potvrdili některé mé obavy. Takže abych to shrnul, na mnou plánované využití se ani Brera ani GT moc nehodí, měl bych už počítat s opravami jako jistotou, ale dostupnost a cena dílů by neměl být problém. Článku na Dfens bych neměl přikládat až tak velkou váhu, ale každopádně bych to auto měl kupovat od Alfisty s jasnou historii. GT je úplně mimo kvůli nutnosti ''doladění''a Brera by byla nejlepší 1,8 TBi, kde se, ale nevejdu do rozpočtu nebo 2,2 JTS na kterou, ale máte rozdílné názory, jestli jsem si to nevyložil špatně, když tak mě opravte.

Teď k té Giuliettě, některé otázky by mě tedy zajímali i k ní. Trpí nějakými neduhy na které si dát pozor a je tady někdo, kdo by se v nich vyznal, poradil, případně byl i ochoten za nějakou fin. odměnu si udělat výlet a pomoc mi s výběrem? Nemyslím hned spíš jen tak orientačně.

Spek1978
Pozorovatel

Příspěvky: 250
Registrován: 23.11.2012, pát 19:00

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Spek1978 » 2.8.2017, stř 14:09

:diky Zdravím. Rad bych koupil Breru. Je to docela nedostatkové zboží. Nebyl se náhodou nekdo podívat na tuhle.
https://auto.bazos.cz/inzerat/77471242/ ... celift.php
Rad bych Breru po faceliftu. Dekuji za případné komenty. :diky
Alfa Romeo 147 1.9 85kW r.v.2004

Spek1978
Pozorovatel

Příspěvky: 250
Registrován: 23.11.2012, pát 19:00

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Spek1978 » 13.8.2017, ned 14:18

Nebyl se na ni nekdo podívat. ???
https://www.sauto.cz/osobni/detail/alfa ... oFrom=list
:diky
Alfa Romeo 147 1.9 85kW r.v.2004

matejkubis

Příspěvky: 1
Registrován: 20.10.2017, pát 15:03

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od matejkubis » 20.10.2017, pát 15:08

ahojte chalani :)
uz v máji som chcel kupovat breru.. ale nejako som nevedel na rýchlo nič najst a kedže to súrilo tak som nakoniec kupil hondu civic type S...
prednedavnom som narazil na toto

https://www.autobazar.sk/14885616/alfa- ... 4kw-m6-3d/

za mna to ma vsetko čo som chcel v alfe a aj aký motor som chcel
mal som uz ... fiat punto , renualt megan a laguna coupe , W CC , mazdu 6 mps ...a teraz ten civic
ale ani jedno auto sa mi tak nepačilo nikdy ako brera :D mam pocit ze tu viac srdce ako rozum funguje
skuste ma odhovorit od kupy brery prosim :D

ale nie.. vazne ako do tejto by som siel ... čo na nu poviete ?
v mojom okoli počuvam celkovo skor negativa na AR .. ale popravde to som počuval aj na renault a fiat.. a z vlastnej skusenosti mozem povedať ze som bol po stranke spolahlivost spokojny

Newmie

Příspěvky: 4
Registrován: 25.1.2018, čtv 01:02

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Newmie » 25.1.2018, čtv 02:26

Zdravím alfisty,

Roky jezdím ve Volvech, ale čím jsem starší, tím jsem rozvernější, takže už pár let pokukuju pro Brerách a teď uvažuju i o Spiderovi (neumím to přesně ohraničit, ale cca roky 2008 – 2012, kdy se obě auta dělala s 1,8 TBI). Teď konečně nastává mentální a finanční situace, ve které si takové druhé až třetí autíčko pro větší radost při každodenních cestách do práce můžu dovolit.

Protože měřím 191 cm, chci se zeptat na zkušenosti vás vysokých s těmihle dvěma modely. U Brery už jsem pochopil, že je třeba hledat sedačky s manuálním ovládáním a pak bych se měl do ní pohodlně vejít, akorát za sebe dám tak maximálně krabici s cukrovím. U Spidera ale vůbec nevím. U většiny cenově dostupných roadsterů je s výškou kolem 190 už problém. Jak je to se Spiderem?

Až se rozhodnu, pro Alfu si nejspíš pojedu do Itálie, odkud už jsem celkem úspěšně dovezl svoje stávající Volvo XC70. Ale nerad bych, aby to ztroskotalo na tom, že si sednu do auta a zjistím, že se do něj nevlezu. Tohle bych rád odfiltroval předem. Děkuju za tipy.

WhySoSad
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1106
Registrován: 19.8.2015, stř 07:36
Bydliště: Brno

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od WhySoSad » 25.1.2018, čtv 08:55

Nejdřív bych zajel někam do tvýho okolí kde ji mají v bazaru aspoň ji osedlat. Lepší než spolíhat na něčí řeči :)
Alfa Romeo Spider 916 - 3.0 12V
Kia Proceed GT
Alfa Romeo 159 Ti 2.2 JTS
Alfa Romeo 159 2.4 JTD
Lancia Lybra - 2.4 JTD

Boomer
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 434
Registrován: 25.4.2008, pát 18:50
Kontaktovat uživatele:

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Boomer » 25.1.2018, čtv 16:41

Měřím 180 a klidně bych si dokázal představit sedět mnohem níž (mám el. sedačky). S tvojí výškou ti pravdepodobně bude ze Spidera koukat ven čelo.

Newmie

Příspěvky: 4
Registrován: 25.1.2018, čtv 01:02

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Newmie » 26.1.2018, pát 17:38

Díky chlapi. Samozřejmě zvažuju, zajít si to vyzkoušet, ale v téhle chvíli sháním (hlavně ohledně Spidera) úvodní informace, abych si vyhodnotil, do čeho investovat další energii. Z toho, co jsem zatím zjistil, problém s výškou je u naprosté většiny ojetých roadsterů, co mají šmrnc a dají se koupit za rozumné prachy (můj vnitřní limit je kolem 15K EUR) - je to třeba problém prý u všech starších generací Miaty i u nového Fiata 124 Spider. Pokud máte v tomto směru nějaké tipy, budu taky vděčný

Boomer
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 434
Registrován: 25.4.2008, pát 18:50
Kontaktovat uživatele:

Re: kupujeme Breru....

Příspěvek od Boomer » 26.1.2018, pát 21:17

SL nebo SLK

Odpovědět

Zpět na „Brera / Spider“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti