AAA - Auto

Odpovědět
Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

AAA - Auto

Příspěvek od Richie » 8.1.2007, pon 09:12

kdyby vas zajimalo jak to vypada v AAA auto
http://aaa-story.nazory.cz/index.php?ac ... w&what=old
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

aifel

Příspěvek od aifel » 9.1.2007, úte 00:59

:? :? :? :?
AAA je supr bazar!
Před nějakou dobou jsem v tomto bazaru jel pro AR156 1.9JTD sportvagon, cenu už nepamatuju, ale byla kartelová(totožná), tak jako v každém jiném auto bazaru.
Alfina měla najeto pouhých 100tisíc :lol: :lol: :lol: :lol: , ale motor čudil jak Vítkovické železárný v roce 1965 :lol: :lol: :lol: A moje makrela táhla oproti AAA Alfě asi 1000krát lépe i s zataženou ruční brzdou :twisted:
Na olejové měrce byl vidět kompozit a olej byl nad MAX rysku asi 8mm!!!!!
Hadejte, proč :?: :idea: :idea:

AAA je prostě GUT

Tomas-Oaza
Uživatelský avatar

Příspěvky: 14
Registrován: 5.1.2007, pát 17:03
Bydliště: Nikolčice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas-Oaza » 9.1.2007, úte 23:48

ja nevim co kazdej na acka nadava, jsou to normalni prodejci jak kazdej jinej bazar kterej potkame po ceste. to uz je horsi ted hodne oplyvanej eurocar v brne, ceny o hodne vyssi nez v AAA a jak jsem si precetl ze par referenci tak dost hruza.
no ale ve finale prece kdyz nekde date auto co uz nechcete ze mu treba neco je,tak prece nebudete chtit od stejnyho obchodnika koupit auto bez chybicky :lol: :lol: :lol:
Lancia Kappa 2,4 TDS

Tomas-Oaza
Uživatelský avatar

Příspěvky: 14
Registrován: 5.1.2007, pát 17:03
Bydliště: Nikolčice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas-Oaza » 9.1.2007, úte 23:50

jinak co mam z AAA zkusenost z leta,tak kamos sel projet mondeo cdti a prodejce u brany lil do auta misto nafty benzin :lol: ,po vlastni ose ujeli asi km a kdyz mel ridit kamos tak auto zdechlo a prodejce nechapal co se deje. az kdyz jsme mu rekli ze nalil benzin misto nafty tak si zavolal odtah a hned auto vnucoval se slevou :lol: :lol: :lol:
Lancia Kappa 2,4 TDS

forza156
Pozorovatel

Příspěvky: 347
Registrován: 8.1.2007, pon 18:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od forza156 » 10.1.2007, stř 09:00

Já myslím,že bazary (jakýkoliv) chtějí v 80% zákazníka oškubat.

Před 3/4 rokem jsem sháněl 2.5 V6.Šel jsem do bazaru (u špitálu v bohunicích pro brňáky),byl tam černý sportwogon,červená kůže,r.v2001,86 tis.km.-kůže na boku sedadla sedřená,volant ochmatanej tak,že to vypadalo aspoň na 200 tis.km a když jsem se zmínil jen tak mimochodem,že rok výroby je podle skel 2000,tak jsem bazarníka vytočil tak,že řekl "kupujete si skla,nebo auto!!!!?".

A ještě zkušenost z Azzury v Brně-Taky černá,sedan,béžová kůže-Borec to nastartoval a během minuty se přiřítila jakási ženština,že se to nesmí startovat,páč je tam vada motoru,ale že to spraví,když to zaplatím.Prohulenej introš,že hospoda je království nebeské,centimetrová škvíra u báglu řidiče,zřejmě vystřelenej a když jsem zkoušel tlumiče jak jsou na tom,tak ty zadní se houpu snad dodnes.
+++No sound,no fun+++

soft147
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122
Registrován: 8.1.2007, pon 21:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od soft147 » 10.1.2007, stř 20:41

Kdyz jsem vybiral tu svoji,taky hruza,ale je jedno jakou karu kupujes :-
nakonec jsem musel do Prahy i kdyz jsem mel sjetou celou CR. Ale stalo to za to hledat 3/4 roku
Fiat Scudo II 130 Multijet 2015
Ford Kuga 1.5 turbo 2017
Ford Mustang 2016 V8 5.0 421k
www.rcfunrace.cz www.prcars.cz
www.dmcstyle.cz

drtikols
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 811
Registrován: 5.1.2007, pát 23:57
Bydliště: Přehýšov, tel. 608 13 70 70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drtikols » 10.1.2007, stř 21:40

znamej si koupil feldu a pri ceste s acek se mu na dalnici vylagroval motor.
kdyz se tam vratil druhy den tak se mu vysmali a ukazali mu dvere ktery obsahovali napis PRAVNI ODDELENI
co myslite jak to dopadlo??,nejak nic nedostal
dostal ale urazky to bylo vsechno
Alfa Romeo Giulia 2.2 JTDm VELOCE
2x ex Alfa Romeo 159
EX Alfa Romeo GTV
2x Ex ALFA ROMEO 156
2x EX Fiat Marea Weekend
2x Ex Alfa Romeo 166
EX Lancia Kappa 2.4JTD
ZETOR 25A r.v.47

filip
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 407
Registrován: 8.1.2007, pon 21:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od filip » 11.1.2007, čtv 20:30

forza156 píše: Před 3/4 rokem jsem sháněl 2.5 V6.Šel jsem do bazaru (u špitálu v bohunicích pro brňáky),byl tam černý sportwogon,červená kůže,r.v2001,86 tis.km.-kůže na boku sedadla sedřená,volant ochmatanej tak,že to vypadalo aspoň na 200 tis.km a když jsem se zmínil jen tak mimochodem,že rok výroby je podle skel 2000,tak jsem bazarníka vytočil tak,že řekl "kupujete si skla,nebo auto!!!!?".
Tady te jen opravim ze sklo muze byt o rok starsi nez vyroba auta, neznamena to automaticky ze auto je stare jako sklo. Sklo vyrobce uz proste mel vyrobene driv...
Vetsi problem je pokud je sklo novejsi nez auto :D
Renault Megane III Grandtour GT220
ex 156 2.0 TS
ex 146 1.4 TS

Tomas-Oaza
Uživatelský avatar

Příspěvky: 14
Registrován: 5.1.2007, pát 17:03
Bydliště: Nikolčice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas-Oaza » 11.1.2007, čtv 22:31

forza156 píše:Já myslím,že bazary (jakýkoliv) chtějí v 80% zákazníka oškubat.

A ještě zkušenost z Azzury v Brně-Taky černá,sedan,béžová kůže-Borec to nastartoval a během minuty se přiřítila jakási ženština,že se to nesmí startovat,páč je tam vada motoru,ale že to spraví,když to zaplatím.Prohulenej introš,že hospoda je království nebeské,centimetrová škvíra u báglu řidiče,zřejmě vystřelenej a když jsem zkoušel tlumiče jak jsou na tom,tak ty zadní se houpu snad dodnes.
nebylo to nahodou tak pred mesicem :lol: to jsem se na ni koukal a manik jak prodava dily( uz se docela zname)mi rek rovnou ze ten motor je v haji,ale ze uz je to stejne rezervovany
Lancia Kappa 2,4 TDS

forza156
Pozorovatel

Příspěvky: 347
Registrován: 8.1.2007, pon 18:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od forza156 » 12.1.2007, pát 13:37

nebylo to nahodou tak pred mesicem :lol: to jsem se na ni koukal a manik jak prodava dily( uz se docela zname)mi rek rovnou ze ten motor je v haji,ale ze uz je to stejne rezervovany[/quote]

Ne,ne už je to 3/4 roku.Chudák ten,kdo to koupí.Tenkrát tam měli 2 černý V6.Na tu druhou jsem se radši ani nedíval,akorát by to bylo podle mě škoda času.
+++No sound,no fun+++

forza156
Pozorovatel

Příspěvky: 347
Registrován: 8.1.2007, pon 18:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od forza156 » 12.1.2007, pát 13:53

filip píše:
forza156 píše: Před 3/4 rokem jsem sháněl 2.5 V6.Šel jsem do bazaru (u špitálu v bohunicích pro brňáky),byl tam černý sportwogon,červená kůže,r.v2001,86 tis.km.-kůže na boku sedadla sedřená,volant ochmatanej tak,že to vypadalo aspoň na 200 tis.km a když jsem se zmínil jen tak mimochodem,že rok výroby je podle skel 2000,tak jsem bazarníka vytočil tak,že řekl "kupujete si skla,nebo auto!!!!?".
Tady te jen opravim ze sklo muze byt o rok starsi nez vyroba auta, neznamena to automaticky ze auto je stare jako sklo. Sklo vyrobce uz proste mel vyrobene driv...
Vetsi problem je pokud je sklo novejsi nez auto :D

To já jsem jen tak nadhodil,že třeba něco sleví,ale že ho tak vytočím?
Chudák celej zčervenal,jak byl nasranej.Jinak jasně,že to může tak
bejt,jak říkáš,já jsem ani nebral nějak ty skla na váhu,stejně mě tam
nesouhlasily ty kilometry.
+++No sound,no fun+++

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Re: AAA - Auto

Příspěvek od Richie » 25.7.2012, stř 09:27

vcera opet krasna reklama pro AAA.. k neuvereni :) ty zmacknute brzdove trubicky, to byl teda mazec...
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

Bavoraczech
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 121
Registrován: 21.7.2011, čtv 13:10
Bydliště: Vimperk

Re: AAA - Auto

Příspěvek od Bavoraczech » 31.1.2013, čtv 11:03

Má veselá zkušenost. Napsal jsme mail, že bych si chtěl prohlédnout auto. Druhý den volali, že ho mají na centrálním skladu a kam se na něj můžu přijet podívat. Domluvili jsme místo a datum. Bylo to asi 10 dní, během kterých mi 5x volali, jestli se opravdu přijdu podívat. Ještě ten den ráno volali, jestli se přijdu podívat. Přišel jsme a jednoduše chtěl vidět auto. Očekával jsem, že bude připravené někde hned zkraje na prohlídku a projížďku. To bylo ale rozčarování, když mě prodejce odvedl nějak k poli za bazar, kde byly seskládány 4 řady aut cca 25 cm od sebe. To mé samozřejmě u plotu v poslední řadě. Prohlédnout auto bylo tedy nemožné. Týpek nejdřív auto vychvalovat a poté připojil záložní baterku a se svými 40 kg se vsoukal dovnitř. Pokusil se nastartovat, ale neúspěšně - prázdná nádž... u diesela... bomba. Řekl mi, že když počkám asi hoďku, tak dojde pro naftu a odjede mi s ostatními auty tak ,abych si tohle mohl prohlédnout. Já už mírně vytočený jsme nesouhlasil. Tak mě zavedl do prodejny, že mi najde jiné. "Taaak, tady máme ten samý model, ale o rok novější a jen o 30 000 dražší, ale narozdíl od Vámi vybraného auta mu funguje klima a i stahování oken a neteče tomu olej z převodovky..." Poté jsme se otočil a odešel...
2004 Alfa Romeo 166 2.4 JTDm Sportronic - koráb
2000 Fiat Palio Weekend 1.2 FIRE 54 kW - pracant
2004 Alfa Romeo 156 1.9 JTD Sportwagon (ex)
1999 Alfa Romeo 156 1.9 JTD - nejlepší auto, které jsem kdy měl (ex)
1999 Opel Astra G, 1996 Corsa B TD (ex)

AngerAlfons
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16
Registrován: 11.7.2011, pon 15:44

Re: AAA - Auto

Příspěvek od AngerAlfons » 31.12.2015, čtv 18:38

Problem AAA je stejnej jako problem kazdyho bazaru.Proste je to jejich obziva a oni se snazi nakoupit pod cenou a prodat nad cenou.Ten kdo tam auto prodava se ho vetsinou snazi zbavit rychle a nebo je tam schovana vada.

Jedina moznost je asi si priplatit a k tomu si vzit odborniky kterej potvrdi ze stav/cena je realnej, protoze ani kdyz si priplatite nemate jistotu ze to bude v poradku.Kazdopadne do urcity castky asi neni realny mit auto v dobrym stavu.
Alfa Romeo 156 Sport Wagon(2001) 1.9 JTD 81kw

Odpovědět

Zpět na „Firmy působící po celé ČR“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů