MOTORTEC maříkova 21 BRNO

Odpovědět
Smile

Příspěvky: 14
Registrován: 12.1.2008, sob 20:35
Kontaktovat uživatele:

MOTORTEC maříkova 21 BRNO

Příspěvek od Smile » 6.4.2008, ned 21:47

Záruka kvalita rychlost odkaz na člověka který se vám o Alfičky postará p.Ventruba sice ceny že člověk valí :shock: ale záruka a originální díly do vašich vozů zaručeny. :-({|=
AR 147 2.0 16v T.S AUTODELTA

-=zipp=-
Uživatelský avatar

Příspěvky: 20
Registrován: 6.12.2007, čtv 17:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -=zipp=- » 16.4.2008, stř 12:53

já mám teda s motortecem špatný zkušenosti.... nosobní a nepříjemnej přístup k zákazníkovi a ani nebyli schopni najít díl, kterej sem po nich chtěl...že prej se nedělá..... přitom dělá
Alfa Romeo 156 2,4 JTD + SportPacket II

Smile

Příspěvky: 14
Registrován: 12.1.2008, sob 20:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smile » 16.4.2008, stř 16:33

[quote="-=zipp=-"]já mám teda s motortecem špatný zkušenosti.... nosobní a nepříjemnej přístup k zákazníkovi a ani nebyli schopni najít díl, kterej sem po nich chtěl...že prej se nedělá..... přitom dělá[/quotet

hele nikoho neprotěžuju to stejný sem tam měl i já studení čumáci až za hrob pak sem je všechny poslal do prdele a pořádně si dupl a dnes mi zobou s dlaně a skáčou jak hladový psi po špeku je potřeba vičistit vzduch v ovzduší
AR 147 2.0 16v T.S AUTODELTA

Spirpin
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1506
Registrován: 28.9.2007, pát 18:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Spirpin » 16.4.2008, stř 19:00

Přístup servisu se ale pozná právě podle toho, jak se chová k zákazníkům mírným, nekřičícím a nedupajícím.
156 SW 1.9 JTDm

DědekBV
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1985
Registrován: 10.10.2009, sob 22:20
Bydliště: už ne Unterthemenau

Re: MOTORTEC maříkova 21 BRNO

Příspěvek od DědekBV » 17.12.2009, čtv 17:03

Minulý pátek jsem poprvé navštívil MOTORTEC. Potřeboval jsem vystavit CODE kartu k klíčům. Přístup v servisu hodnotím jako normální. Za vystavení jsem tam nechal 634,-CZK. Neřešil bych to nebýt toho, že jsem si pročítal fórum následně manuál....... Áji se tam asi zalíbilo, protože na mne začala svítit jednou nemilou kontrolkou u rychloměru. Ale po vánocím se zkusím nadelegovat k Petráskovi do Slatiny, na kterého jsem zde četl jenom chválu. Škoda jen, že to mám krapet z ruky.
ex Alfa Romeo 156 2.0 JTS SW, Distinctive /2004/
ex Mazda 323f 1.5i /1994/; ex Škoda Rapid 136 /1989/

Temp
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 729
Registrován: 21.7.2013, ned 07:54

Re: MOTORTEC maříkova 21 BRNO

Příspěvek od Temp » 27.2.2015, pát 16:10

Já právě utekl od pana Petráska do motortecu. Teda dnes jsem odtam přijel poprvé.
U pana Petráska jsem si nechal dělat komplet spojku (bez dvouhmoty). Trvalo mu to 10! dní a to jsem se k němu objednával 14 dní dopředu. I ty peníze co si za to řekl bych oželel, ikdyž to bylo tak o polovinu víc, co bych dal i v tom autorizáku. Druhý den mi chcíplo turbo. Respektive regulace turba. Jel jsem za ním a nebyl docvaklej konektor.....
No a nejveselejší po téhle opravě bylo, že za 500km mi zůstal spojkový pedál na podlaze a cesta ze šumavy do Brna prakticky bez spojky mě od další návštěvy pana Petráska odradila. Dal jsem to narychlo jinému mechanikovi, který za pár šupů vyměnil oba spojkové válce.
Možná jsem měl jen smůlu a jinak dělá dobře. Ale o mě jako zákazníka přišel.
Do Motortecu jsem v úterý zavolal, ve čtvrtek po práci tam odvezl auto na komplet výměnu rozvodů a v pátek ráno (dnes) mi volali, že si můžu pro Alfu přijet. Rozvody u nich stáli třetinu togo, co spojka u pana Petráska (6900 vs 17 000), dali mi fakturu a záruční list, což pan Petrásek nedává (kdyby to aspoň bylo za rozumný peníz, tak neřeknu ani popel).
Zkrátka já s ním nebyl spokojen ani trochu a v Motortecu na výbornou. V případě, že mi skočí zub, nebo se něco potká určitě napíšu i něco negativního na motortec.
Alfa Romeo 147 JTDm 16v FL

edas
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 624
Registrován: 11.6.2010, pát 17:42
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: MOTORTEC maříkova 21 BRNO

Příspěvek od edas » 5.5.2015, úte 18:27

Před 14 dny servis klimatizace + výměna pylového filtru, výměna oleje v převodovce.
Včera rozvody, se vším maximální spokojenost (dokonce i s cenami). Jen ta komunikace :smt026 . Telefon v servisu a v prodeji ND zvednou snad jen omylem...
159

lefis

Příspěvky: 9
Registrován: 21.10.2012, ned 12:14

Re: MOTORTEC maříkova 21 BRNO

Příspěvek od lefis » 16.8.2018, čtv 13:46

Temp píše: 27.2.2015, pát 16:10 Já právě utekl od pana Petráska do motortecu. Teda dnes jsem odtam přijel poprvé.
U pana Petráska jsem si nechal dělat komplet spojku (bez dvouhmoty). Trvalo mu to 10! dní a to jsem se k němu objednával 14 dní dopředu. I ty peníze co si za to řekl bych oželel, ikdyž to bylo tak o polovinu víc, co bych dal i v tom autorizáku. Druhý den mi chcíplo turbo. Respektive regulace turba. Jel jsem za ním a nebyl docvaklej konektor.....
No a nejveselejší po téhle opravě bylo, že za 500km mi zůstal spojkový pedál na podlaze a cesta ze šumavy do Brna prakticky bez spojky mě od další návštěvy pana Petráska odradila. Dal jsem to narychlo jinému mechanikovi, který za pár šupů vyměnil oba spojkové válce.
Možná jsem měl jen smůlu a jinak dělá dobře. Ale o mě jako zákazníka přišel.
Do Motortecu jsem v úterý zavolal, ve čtvrtek po práci tam odvezl auto na komplet výměnu rozvodů a v pátek ráno (dnes) mi volali, že si můžu pro Alfu přijet. Rozvody u nich stáli třetinu togo, co spojka u pana Petráska (6900 vs 17 000), dali mi fakturu a záruční list, což pan Petrásek nedává (kdyby to aspoň bylo za rozumný peníz, tak neřeknu ani popel).
Zkrátka já s ním nebyl spokojen ani trochu a v Motortecu na výbornou. V případě, že mi skočí zub, nebo se něco potká určitě napíšu i něco negativního na motortec.
Nechapu srovnavani cen spojka vs. rozvody (hrusky s jabkama). Kazdopadne, pokud vim, Motortec dava slevy na dily, cemuz asi pan z garaze moc konkurovat nebude (leda skrze top znacku jako STARLINE). Ale jo, ze to po sobe nezkontroluje a auto neprojede, aby videl, ze nic nepodelal, je pro mne argument dostatecnej (ale zrovna tak to mohla byt nahoda, auto moh projet a vam se to vycvaklo na prvni z miliardy der na nasich asfaltovych polnackach).
156 JTD 110kW 2003

madc0n3v

Příspěvky: 3
Registrován: 18.11.2018, ned 19:12

Re: MOTORTEC maříkova 21 BRNO

Příspěvek od madc0n3v » 21.4.2020, úte 10:23

Naprosto otřesný přístup a už mě tam nikdo neuvidí.
Je jsem na klasickou výměnu oleje a k tomu jsem potřeboval ještě další úkony.
1/ potřeboval jsem zadní odrazku na svoje 4 roky staré auto (Giulietta) - nemají skladem...OK budiž.
2/výměna oleje proběhla snad v pořádku, nemám připomínek
3/dále jsem potřebal vyměnit přední mřížku na autě, jelikož mi někdo z ní zcizil část, novou jsem si sehnal a dal do kufru, ať ji vymění. Výměna proběhla, ale starou mřížku nevrátili. Přitom je tam znak a další věci, které se dají případně použít/prodat (asi právě proto, že? :-) )
4/ dále jsem sdělil, že nefunguje klimatizace, ale že to nebude tím že tam není směs, jelikož byla doplněna asi 3 měsíce předtím, než přestala fungovat. Nakonec mi bylo řečeno, že směs je doplněná, ale že nefunguje kompresor na klimu. Když se optám kolik stojí nový, tak je mi odpovězeno "pane, originál je tak za dvacet" a technik odchází. Otázka jestli ho mají objednat, nebo se jestli koukneme po nějakém neoriginálu....nic. O tom, že vám zavolají 3/4 hodinu před zavřením servisu a ještě vám ani neřeknou kolik to bude stát se slovy "jééé to bych se musel znova podívat" se už ani vyjadřovat nebudu. Takže takhle ne a skončili jsme. Nemám problém si za služby zaplatit. S minulým autem jsem jezdil vždy do autorizovaného servisu, ale očekávám že ceně bude odpovídat i kvalita služeb, což se tady rozhodně neděje.

bobas
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1551
Registrován: 8.9.2011, čtv 13:51
Bydliště: Ostrava

Re: MOTORTEC maříkova 21 BRNO

Příspěvek od bobas » 21.4.2020, úte 10:31

nic proti, ale proč by v autorizáku měli nabízet nějaký druhovýrobový díl? to by bylo fakt trošku divné... Odrazky do nárazníku neměli ani ve škodovce, když jsem sháněl na octavku, to by tam museli mít jakože vše skladem, což je celkem blbost...s tou mřížkou je to divné a nedivím se rozhořčení. Každopádně servisní sít alf stojí za starou belu, bohužel...
AR 159 SW 2.4 jtdm... babička Máňa
AR Giulietta 1.4t-jet
AR Spider 2000 Veloce
a jiné...

madc0n3v

Příspěvky: 3
Registrován: 18.11.2018, ned 19:12

Re: MOTORTEC maříkova 21 BRNO

Příspěvek od madc0n3v » 23.4.2020, čtv 14:38

bobas píše: 21.4.2020, úte 10:31 nic proti, ale proč by v autorizáku měli nabízet nějaký druhovýrobový díl? to by bylo fakt trošku divné... Odrazky do nárazníku neměli ani ve škodovce, když jsem sháněl na octavku, to by tam museli mít jakože vše skladem, což je celkem blbost...s tou mřížkou je to divné a nedivím se rozhořčení. Každopádně servisní sít alf stojí za starou belu, bohužel...
třeba v Renaultu, když jsem měl děravý výměník tepla na klimu, tak se mě zeptali jestli chci originál, nebo alternativního výrobce.
Ale je to asi jedno, však se nezeptal ani na to jestli chci objednat ten originá :D

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti