Policie a vše kolem....

Odpovědět
Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8484
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Harous » 14.4.2019, ned 09:30

Vážně už poslední co tu k tomu píšu.
Zklidnění dopravní situace nemusí nutně znamenat snížení nehod. Oni v těch obcích taky kupodivu žijí lidé. A on je rozdíl se pohybovat na chodníku a přecházet silnici po které se jezdí reálně kolem 70km/h nebo kolem 50km/h. Stejně tak je rozdíl na takovou silnici vjíždět z vedlejší. K tomu jaksi nepotřebuješ nějaký statistiky. Z uchopitelných argumentů tady padlo jenom to, že ne všechny obce z umístění radarů a úsekovek profitují finančně (kvůli tomu se to tady celé rozpoutalo), protože pokuty putují jinam. Toto je jasný argument který ignoruješ a zamlčuješ.

Takže znovu. Nesouhlasím s tím jak to dělají v některých obcích, příkladem budiž ten Varnsdorf. Ale nedivím se, že to v jiných obcích chtějí byť to pro ně může být naopak ekonomicky přítěž. Není v silách nikoho posoudit u všech měřených úseků v ČR reálný přínos na vliv života obyvatel dané obce. Každopádně nemám problém s tím, že by mě to nějak extrémně otravovalo. Holt když je někde úsekovka tak zapnu tempomat a jedu předepsanou rychlostí, alespoň si pak užiju na výjezdu zrychlení. :smt016
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

honzikd
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 413
Registrován: 17.2.2014, pon 15:29
Bydliště: Prostějov

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od honzikd » 14.4.2019, ned 12:07

Přečetl jsem si tady poctivě příspěvky za poslední týden, a už to fakt nemůžu vydržet. :)
Možná je to můj subjektivní pocit, ale většina úsekovek, který ve svym okolí potkávám, skutečně nemají primární účel zklidňovat dopravu (to by asi radary nebyly tam kde jsou) - ale vybírat peníze. (třeba Šternberk, opravovaný úseky D1 uprostřed noci apod)
Plus, právní forma, kterou toto má - tedy "správní delikt" s důkazním břemenem provozovatele vozidla je velmi nehezká věc.

Chci věřit, že záměr zákonodárce byl bohulibý. Osobně si myslím, že nějaká forma regulace je nevyhnutelná, protože mezi 1000 řidičů se najde 1, kterej kolem školy povalí 90 kmh. Ale realizace jednotlivejma obcema (třeba ten Varnsdorf, v minulosti komplet úsekovky, který dělal CzechRadar) je značnej bordel.

Mám někoho na jednom městkym úřadě, kde se tyhle úsekovky vybírají, funguje to zhruba tak: První dva měsíce byl radar nastavenej tak, aby fotil každý auto, který projede úsek rychleji než 54 kmh. Jelikož je to úsek hned za značkou, kolem pár stavení a je to z kopce, tak za první měsíc měli tolik fotek, že to totálně nestíhali ani odesílat.
Ok, radar se nastavil, aby fotil auta, který jedou průměrně víc, jak 58 kmh. Těch už není tolik, i tak bylo třeba zaměstnat dalšího úředníka jen na tuto agendu. Zhruba 60% lidí, kteří dostanou tenhle obrázek z cest, zaplatí hned. Těch zbylých 40% se vůbec neřeší (rozhodnutím tajemníka městkýho úřadu), peněz to dává dost a není kapacitně reálný těch 40% neplatičů projednat ve správním řízení...

EDIT: A tahle story je z úřadu, kterej radaruje na jedný okresce a jedný státovce. Nedovedu si moc představit, jaká je úspěšnost výběru třeba na opravovaný D1 u Brna, kde ten úsek spadá pod nějakou prdelku typu Říčany nebo Domašov (teď si to z hlavy nepamatuju, ale pár obrázků za 1000 Kč za firemák, kterej jel 90 na úseku kde je 80 kmh jsem u nás ve firmě viděl). No ale jestli má Domašov nějakých 1000 obyvatel, tak by bylo potřeba, aby tak třetina dělala na úřadě a projednávala správní delikty, kdyby teda skutečně šlo o to, potrestat všechny, kteří tam nedodržujou rychlost.
159 2.2 JTS
ex. 147 1.6TS 88 kW
ex. 156 2.4JTD 103 kW

Petulin940
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 387
Registrován: 23.3.2016, stř 17:04
Bydliště: Praha

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Petulin940 » 15.4.2019, pon 02:07

Několikrát tu byl zminován Varnsdorf ( ale úsekové měření v obci Studánka - silnice č.9)..nevím kolik alfistů v diskuzi jej opravdu zná a ví jak to tam vypadá.Jelikož jsem zmíněným místem též 2x projížděl oba směry loni v srpnu a jednu cestu sem-tam jsem si natočil kamerou,poskytnu pár informaci s mými poznámkami.
Datum na fotkách je smazán jen proto,že neodpovídá skutečnému datu- čas jsem ponechal...dá se odvodit i délka průjezdu.
Směr průjezdu je Rumburk - Dolní Podluží.
--------------------
Na 1.fotce je táhlé stoupáni s dvěma pruhy..široká silnice I.třídy ...povolená rychlost 90 km/hod.
od_R_1.png
Na 2. fotce - blížíci se horizont ...jen značka upozornující na snížení počtu pruhů a kterého....povolená rychlost 90km/hod.
od_R_2.png
Na 3. fotce - již horizont..stále povolená rychlost 90 km/hod
od_R_3.png
Na 4. fotce - skoro překvápko - značka obec ----- dost ostré brzdy ---- šipkou označený strom - tam je vjezdová kamera do měřeného úseku což je prakticky celá obec !! Argument o zástavbě je usměvný,protože je jen vlevo ve směru jízdy čerpací stanice...pak dlouho nic.
od_R_4.png
Na 5. fotce - to je ona - vjezdová kamera
od_R_5.png
Na 6. fotce - to je ona - výjezdová kamera
od_R_6.png
Na 7. fotce - opuštění obce Studánka
od_R_7.png
Připadalo by mě fér při současném stavu před horizontem dát značku 70 km/hod pro plynulejší snížení rychlosti,protože to dlouhé stoupání na krásné silnici trošku svádí provětrat ventily Alfici..:-)
Opačný směr- t.j od Dolního Podluží je méně záludný,protože když se vyšplháte na kopec - snížení ze dvou pruhů do jednoho a následná značka obec je viditelná velmi dobře.
Pro zajímavost jsem si na mapy.cz změřil vzdálenost mezi kamerami...asi 1650m a odečetl dobu jízdy ze záznamu - směr Rumburk-Dolní Podluží = 117 sec......což by měla být průměrná rychlost 50.77 km/hod.Cesta zpět mi trvala 118 sec.
V článku o tomto výběru peněz je zmínka o 3 radarech..jestli tím myslí takový radar s číslíčkama zhruba uprostřed obce,tak ten při mém růjezdu byl nějaký vypnutý..nic neukazoval.
Alfa Romeo Giulietta-1-4t-MA-170k-distinctive
Alfa Romeo Giulietta - QV ex
Alfa Romeo Giulietta-1-4t-MA-170k-distinctive ex
Fiat Bravo ELX 1.8 16V ex (Auto roku 1996)
Fiat Bravo GT 1.8 16V ex (Auto roku 1996)
Škoda 120 L ex
Trabant 601 ex

Protector
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 470
Registrován: 19.12.2016, pon 10:29
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Protector » 15.4.2019, pon 08:18

Hele chlapi, většinou se do takových diskuzi nepouštím, ale dám sem nakonec jen takový můj zjednodušený názor.
Jsou tu nějaká pravidla, která by měl každý dodržovat. Obec=50, pokud není upraveno jinak. Takže i když bude uprostřed pole značka se začátkem vesnice, tak tam ta 50 je a já osobně ji dodržovat budu. Pokud si tam někdo radar dá, tak budiž, je to jeho právo. Proč bych měl hledat buzeraci za tím, že si někdo dá radar na místě, kde nic není, ale stejně tam mám jet 50?
Přijde mi to třeba jako kdybych zaparkoval na místě pro ZTP, dostal pokutu a rozčiloval bych se jaká je to buzerace, když kolem mě bylo dalších 10 takových míst volných.

Pravidla platí pro všechny a po celou dobu platnosti značky, nebo ne?
Alfa Romeo 159 SW,1.9 JTDm 16V

Hampice
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8637
Registrován: 7.11.2009, sob 05:48
Bydliště: Jesenice (Praha-západ)

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Hampice » 15.4.2019, pon 08:39

Konkrétně tohle zrovna pravda není, viz můj příspěvek výše.
A jako buzeraci bych to určitě bral, protože jakékoliv nesmyslné omezení jen snižuje plynulost dopravy a tím i její bezpečnost.
A jak tu někdo navrhoval, abychom všichni dodržovali všechny nesmysly a tím budou radary k ničemu, tak jedinej důsledek bude, že se ten šroub zase víc utáhne. Rychlosti všude sníží, a bude se platit dál. Harousuv názor, že většina radarů jsou z důvodu bezpečnosti mě fakt pobavil jako dlouho nic. Všichni, kdo tento sdilite, zajeďte si na den do Prahy a okolí...
Alfa Romeo 164 QV (1992)
Alfa Romeo Giulia 2.0T Super (2018)

honzikd
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 413
Registrován: 17.2.2014, pon 15:29
Bydliště: Prostějov

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od honzikd » 15.4.2019, pon 08:48

@Protector Každé protiprávní jednání - řekněme, že v tomhle případě se bavíme o přestupku, takže třeba překročení povolený rychlosti o 7 km/h v obci - má principiální a materiální aspekt. Princip přestupku "mezi značkama začátek a konec obce se nejezdí víc než padesát" bude jistě porušen, pokud pojedu mezi dvouma značkama někde v poli 57 kmh. Naplnění toho materiálního aspektu - tedy takový to "svou jízdou jsem způsobil újmu" - mezi dvěma značkama někde v poli zřejmě nenastalo.
Ten materiální aspekt je idea, která má v rozhodování správních úřadů a soudů zastupovat něco tak abstraktního, jako je "zdravej rozum".

Obecně mi existence úsekovejch měření a různejch jinejch focení nevadí. Vadí mi způsob, jakým je to realizovaný - ať už paskvil "Správní Delikt" (a znova vypichuju to důkazní břemeno přenesené na podezřelého - představte si třeba to stejné u softwareovýho pirátství. Domů ti přijde dopis s Výzvou k úhradě určený částky 100 000 Kč, protože je podezření, že sis před rokem stáhnul třeba MultiEcuScan. Zaplať, a správní orgán na to zapomene, nebo dokaž, že si nic nestahoval.), nebo absence toho zdravýho rozumu - tomu můžeme říkat ignorování toho materiálního aspektu přestupku, z důvodu toho, že na tom někdo chce vydělat.. :)
159 2.2 JTS
ex. 147 1.6TS 88 kW
ex. 156 2.4JTD 103 kW

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8484
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Harous » 15.4.2019, pon 09:39

Hampice píše: 15.4.2019, pon 08:39 Konkrétně tohle zrovna pravda není, viz můj příspěvek výše.Všichni, kdo tento sdilite, zajeďte si na den do Prahy a okolí...
Praha a D1 jsou samostatný světy. Tam neplatí základní pravidla vesmíru... :-D
Samozřejmě naše názory můžou (a jsou) být ovlivněny tím kde jezdíme. Vnitřkem Prahy se moc často naštěstí nemotám. Taky znám úsekovky buzerační, proto nepíšu že všechny, ale většina. Ještě bych měl správně dodat, že většina na trasách kde jezdím. Jak je to u každýho kousku vážně netuším.
P.S. Buďme rádi, že je u těch úsekovek alespoň ta bílá čára, ta dá varování včas. Bez ní by to bylo teprve peklo...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Spirpin
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1506
Registrován: 28.9.2007, pát 18:10
Bydliště: Praha

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Spirpin » 17.4.2019, stř 15:27

Většina je skutečně potřebná, zastupitelům jde přece o naše blaho a bezpečí: http://dfens-cz.com/jak-se-mela-merit-rychlost-v-brne/
156 SW 1.9 JTDm

Hampice
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8637
Registrován: 7.11.2009, sob 05:48
Bydliště: Jesenice (Praha-západ)

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Hampice » 18.4.2019, čtv 20:55

Špička ledovce... A asi ani to ne.
Alfa Romeo 164 QV (1992)
Alfa Romeo Giulia 2.0T Super (2018)

petrAR156
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1583
Registrován: 12.12.2013, čtv 16:21
Bydliště: Boskovice

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od petrAR156 » 23.4.2019, úte 08:25

Fakt mají mít autoritu a pochopení při měření "u obecních cedulí"?


honzikd
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 413
Registrován: 17.2.2014, pon 15:29
Bydliště: Prostějov

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od honzikd » 23.4.2019, úte 09:46

honzikd píše: 14.4.2019, ned 12:07 EDIT: A tahle story je z úřadu, kterej radaruje na jedný okresce a jedný státovce...
Tak jsem se dozvěděl, že v obci jsou aktuálně všechny úsekovky vypnutý - respektive, měří to, ale nikomu se nic neposílá. Je to z toho důvodu, že od doby instalace až do teď, je ve smlouvě mezi městem a radarovou firmou určeno, že firma dostává 40% z každé vybrané pokuty. To je podle judikatury Nejvyššího Správního Soudu (č.j. 10 As 107/2018) neakceptovatelné a pokuty se tam tedy od května 2018 vybírají NELEGÁLNĚ...
159 2.2 JTS
ex. 147 1.6TS 88 kW
ex. 156 2.4JTD 103 kW

kenjiro
SemTuFurt

Příspěvky: 1154
Registrován: 3.9.2017, ned 20:03

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od kenjiro » 23.4.2019, úte 11:11

honzikd: o jaky obci je rec?
Giulia Quadrifoglio
Giulia Veloce

honzikd
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 413
Registrován: 17.2.2014, pon 15:29
Bydliště: Prostějov

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od honzikd » 23.4.2019, úte 13:16

@kenjiro Poslal jsem ti SZ
159 2.2 JTS
ex. 147 1.6TS 88 kW
ex. 156 2.4JTD 103 kW

Petulin940
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 387
Registrován: 23.3.2016, stř 17:04
Bydliště: Praha

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Petulin940 » 23.4.2019, úte 22:11

Tak to bude určitě na Moravě....:-)..když je to tak tajný.
Alfa Romeo Giulietta-1-4t-MA-170k-distinctive
Alfa Romeo Giulietta - QV ex
Alfa Romeo Giulietta-1-4t-MA-170k-distinctive ex
Fiat Bravo ELX 1.8 16V ex (Auto roku 1996)
Fiat Bravo GT 1.8 16V ex (Auto roku 1996)
Škoda 120 L ex
Trabant 601 ex

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Kubas » 24.4.2019, stř 17:24

https://www.novinky.cz/auto/503169-ferr ... dnete.html

co taky jiného říct policajtovi když vás zastaví ve Ferrari pro rychlost? za mě: :smt023
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

kenjiro
SemTuFurt

Příspěvky: 1154
Registrován: 3.9.2017, ned 20:03

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od kenjiro » 25.4.2019, čtv 14:11

https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/soud- ... zpravy_klu
"Spolehlivě lze uzavřít, že obžalovaný mohl důvodně považovat chování řidiče superbu za protiprávní a takové, že si vyžádalo policejní zákrok."
"Oba soudy mají stejný názor na to, že Slavotínek měl zbraň připravenou oprávněně, protože nevěděl, kdo ve vozidle sedí".
Takze ve zkratce:
1. kdyz nekoho probliknete, tak je to protipravni a vyzaduje to policejni zakrok
2. soud kontatoval, ze je v poradku, kdyz na vas vystartuje z nejakyho staryho neoznacenyho strepu pologramotny hovado v civilu, machajici bouchackou, neprokazujici se sluzebnim prukazem a rve na vas "kur.a ty kundo na koho blikas"
Giulia Quadrifoglio
Giulia Veloce

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8484
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Harous » 25.4.2019, čtv 15:02

Soud spíš konstatoval, že to není trestný čin. Každopádně to hovado by mělo u policie okamžitě skončit. A chtělo by to revidovat psychotesty, případně je pravidelně opakovat. Tím by se snad podobná hovada mohla eliminovat.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Zero 20VT
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 137
Registrován: 13.2.2015, pát 12:28
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Zero 20VT » 25.4.2019, čtv 15:08

kenjiro píše: 25.4.2019, čtv 14:11 https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/soud- ... zpravy_klu
"Spolehlivě lze uzavřít, že obžalovaný mohl důvodně považovat chování řidiče superbu za protiprávní a takové, že si vyžádalo policejní zákrok."
"Oba soudy mají stejný názor na to, že Slavotínek měl zbraň připravenou oprávněně, protože nevěděl, kdo ve vozidle sedí".
Takze ve zkratce:
1. kdyz nekoho probliknete, tak je to protipravni a vyzaduje to policejni zakrok
2. soud kontatoval, ze je v poradku, kdyz na vas vystartuje z nejakyho staryho neoznacenyho strepu pologramotny hovado v civilu, machajici bouchackou, neprokazujici se sluzebnim prukazem a rve na vas "kur.a ty kundo na koho blikas"
To jsi sem neměl dávat, to mi teda zvedlo tlak! :smt013
Já jsem si myslel, že tohle musí jasně ten řidič vyhrát, ale nestalo se, to nechápu... Já se hodně divím, že když ho ten Mercedes zablokoval a vyskočil ten magor s bouchačkou, že ten řidič nedostal strach o vlastní život a že nedupl na plyn, nesrazil ho a neujel... Jen seděl a čekal, až ho zastřelí, nebo co? Měl ho rovnou přejet. Kdoví, co se doopravdy dělo předtím, ale nemůže přece vyskočit z auta s pistolí, to je fakt magor, kterej nemyslí ani trochu, kdyby měl totiž ten řidič taky zbraň, tak nečeká a určitě by vystřelil první.
Alfa Romeo GT 3,2 V6 177kW 2005
Fiat Bravo 1,4 T-Jet 88kW 2009
Fiat Punto EVO 1,2 8v 48kW 2010
Fiat Coupé 2,0 20v Turbo 162kW 1997
Lancia Delta HF Integrale Turbo 2,0 8v 131kW 1993
a další Fiaty - Punto, Brava...
červená=ex

swoop01
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1287
Registrován: 4.9.2010, sob 18:30
Bydliště: Brno

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od swoop01 » 25.4.2019, čtv 15:30

>Zero 20VT: No a kdyby jim uhnul hned a nechal je prosvistet tak si tohle cele mohl odpustit a meli vsichni klid.
Fiat Tipo 1.7D - nezapomenu na jedno z nej. auticek.
Ruzny zvuky, smrady ze me vychazi a uhlikovou stopu vytvari.
Vagonka, Nuninka, Bestie

Jakub_mt
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1180
Registrován: 30.1.2011, ned 21:03
Bydliště: Bratislava

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Jakub_mt » 25.4.2019, čtv 21:43

To ale súd neriešil.
146Ti - keď si chcem zašoférovať
Thesis Busso - keď sa chcem viezť

kenjiro
SemTuFurt

Příspěvky: 1154
Registrován: 3.9.2017, ned 20:03

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od kenjiro » 12.5.2019, ned 22:41

Trochu delsi cteni, ale myslim, ze stoji minimalne za zamysleni.

http://dfens-cz.com/vlada-pripravila-na ... o-systemu/

PS. Pro prislusniky a ty, kteri veri, ze policie je tady pro nase dobro, pripadne nikdy a za zadnych okolnosti neporusuji zakon (="dodrzuji") je to asi ztrata casu :wink:
Giulia Quadrifoglio
Giulia Veloce

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Kubas » 13.5.2019, pon 07:46

No, fascinuje mě že si dají do zákona tu "bezpečnou vzdálenost", když technicky je to hodně obtížně měřitelné, navíc pokud chci předjíždět tak ji logicky jaksi porušit musím.... fraška.... :smt102

Za naprostý vrchol považuju teď aktuální debatu o tom, že sice se mýtné na silnicích bude vybírat nějak satelitně (tzn. ty mýtné brány co jsme nastavěli jsou nyní úplně k ho*nu), ale kontrola bude prováděna ručně, tzn. příslušníkem s nějakou čtečkou RZ.... Slováci (a asi i jiní) to samozřejmě kontrolují automatizovaným systémem.... Kvůli údajné ochraně osobních dat řidičů to ale Češi elektronicky dělat nechtějí (jak kdyby naše RZ neskenovaly úsekové radary úplně všude).... To mě přijde jako skvělá politika zaměstnanosti pro figurky které doteď uměli jen sedět v autě s dalekohledem a dívat se jestli máš na skle známku.... nyní tedy budou obcházet parkoviště na dálnicích s nějakou čtečkou.... :smt102

Co ale vidím na změnách bodového systému pozitivně že snad za překročení rychlosti v obci do 20kmh by neměly být body.... (doteď to bylo za 2). To je můj oblíbený přestupek.... :wink: (a na okreskách a dálnicích to samé, tzn. +20 okreska a +30 dálnice bez bodů....). Ale snad na to raději moc neupozorňovat, aby to ještě nestihli vyladit....

PS: myslím se teď blíží nějaké volby, jistá možnost jak se k aktuálnímu dění vyjádřit....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

kenjiro
SemTuFurt

Příspěvky: 1154
Registrován: 3.9.2017, ned 20:03

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od kenjiro » 13.5.2019, pon 08:33

No k tomu mytu to bylo dobry. Rano clanek a chvastani se, ze nechteji lidi fizlovat pomoci mytnych bran a odpoledne, ze vyhlasuji patrani po nejaky zensky, kde kompletne zmapovali jeji jizdu po dalnici a ukazovali fotky z tech mytnych bran... Je verejnym tajemstvim, ze ty brany a usekace nejen foti, ale i uchovavaji uz ted vsechno a fizlove si do toho muzou kdykoliv sahnout. Co se tyka tech "opustenych" mytnych bran, tak je jen otazkou casu, kdy na to, v ramci "zvysovani bezpecnosti a plynulosti" namontujou usekovy radary, ktery budou jako bonus merit tu bezpecnou vzdalenost (a dokazuj pak nekde, ze ti to tam ten kamion poslal)...
Giulia Quadrifoglio
Giulia Veloce

Petulin940
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 387
Registrován: 23.3.2016, stř 17:04
Bydliště: Praha

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Petulin940 » 16.5.2019, čtv 11:07

"Co se tyka tech "opustenych" mytnych bran, tak je jen otazkou casu, kdy na to, v ramci "zvysovani bezpecnosti a plynulosti" namontujou usekovy radary, ktery budou jako bonus merit tu bezpecnou vzdalenost "
------------
A já už se těším,kolik "správných"řidičů s tím bude nadšeně souhlasit - v zájmu bezpečnosti provozu.
Alfa Romeo Giulietta-1-4t-MA-170k-distinctive
Alfa Romeo Giulietta - QV ex
Alfa Romeo Giulietta-1-4t-MA-170k-distinctive ex
Fiat Bravo ELX 1.8 16V ex (Auto roku 1996)
Fiat Bravo GT 1.8 16V ex (Auto roku 1996)
Škoda 120 L ex
Trabant 601 ex

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: Policie a vše kolem....

Příspěvek od Kubas » 16.5.2019, čtv 12:39

Jak mi nekdo z fotky dokaze, ze jsem se zrovna nechystal predjizdet? Nebo ze ten predemnou nezacal nahle brzdit a ja se proste kvuli tomu priblizil k jeho vozu? Naprosty nesmysl, tohle podle me nejde vubec technicky zkontrolovat.....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Odpovědět

Zpět na „Tlachání o všem možném co se netýká Alfy Romeo...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů