1. - 4.7.2021 Trip Rakousko (kopce kousek od Vídně)

Odpovědět
Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

1. - 4.7.2021 Trip Rakousko (kopce kousek od Vídně)

Příspěvek od Kubas » 30.3.2021, úte 20:13

přátelé výlet na F1 jsme zrušili s ohledem na to, že kvůli Covidu tam asi nebudou vůbec diváci, nicméně nabízím alternativu.

Kopíruju text události kterou jsem založil na facebooku:

Na závody F1 v Rakousku se asi nedostanem, ale nabízím možnost vyrazit Alfama jen tak pojezdit rakouské silničky, možná vylézt na nějaký kopec a zakončit to v neděli někde v hospodě společným sledováním závodu F1 🙂 Základna by byla v Lackenhofu v pensionu Alpeneer, který dobře znám, je tam kryté stání pro cca 5 aut, pěkné ubytování a není to drahé. Uprostřed regionu Ötscherland což je oblast nedaleko od Vídně, která už má charakter nízkých Alp. Čili jezdit a případně i chodit se tam dá do zblbnutí. Ideální by bylo sejít se ve čtvrtek odpoledne, ať máme pak 3 dny čas na program. Samozřejmě kdo se bude chtít přidat třeba až v pátek nebo odjet dřív, má možnost, není to nijak striktně organizované.
Ubytování se dá zrušit zdarma do 16.6. takže kdo máte předběžně zájem, klidně si ho bookněte a přinejhorším to zrušíte.


Ubytko najdete s detaily na facebooku....

Takže? :wink:

Já čas mám, jedu určitě, když se ke mě přidají další 2-3 auta, bohatě mi to stačí.... samozřejmě větší skupina je víc legrace. Ubytování má kapacitu dostatečnou. Už jsme v tom regionu byli vloni s Hampim a pár dalšíma lidma a bylo to vyloženě na pohodu....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: 1. - 4.7.2021 Trip Rakousko (kopce kousek od Vídně)

Příspěvek od Kubas » 10.5.2021, pon 18:16

update události viz výše....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Odpovědět

Zpět na „Srazy, mini-srazy, setkání...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti