lyžování Jasná

Zážitky z vašich cest, fotky,dojmy....
Odpovědět
zmulin
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 259
Registrován: 20.4.2008, ned 19:39
Bydliště: Litoměřice

lyžování Jasná

Příspěvek od zmulin » 21.1.2013, pon 13:38

Čau,pro mnohý jsem asi neobjevil Ameriku,ale docela mě překvapilo,jak jdou slováci dopředu.Naposled jsem byl lyžovat v Tatrách před cca 3mi lety a od tý doby: Propojili Jasnou (Chopok sever) s Chopkem jih,takže už je to slušně velký středisko.Bydleli sme v takový řadový chajdě pro 4 v Tatralandii za 220Eur za 4noci,3 dny skipas a po celou dobu volnej vstup do aquaparku,kde se doplatí jen za sauny.Skipas platí i do V.Tater,kde sme zkusili Štrbský pleso-menší,ale slušný.
V Bešeňový přistavěli taky slušnej barák s tobogánama,bazén s vlnobitím a takovej dětskej s menšíma klouzajdama,vodníma "dělama" a haldou kravin.
Za mě z hlediska rodiny v porovnání s Rakouskem už hodně podobný,ale pořád nesrovnatelně levnější.Samozřejmě lyžovačka v Alpách je o kousek dál,ale s menšíma střediskama je to plně srovnatelný.
Tip na dobrou hospodu :Route 66 v Lipt. Mikuláši-dobrý jídlo i pivko za slušný peníze.
AR Giulietta 1.4TB MultiAir
Benelli Tre-K Amazonas

crashta
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3531
Registrován: 5.6.2008, čtv 13:13

Re: lyžování Jasná

Příspěvek od crashta » 24.1.2013, čtv 19:52

V Besenovy je to uz hotovy? Byl sem tam na podzim, ale este v malym...
Coppa Alfa Romeo
50 Miglia 11.8.2018 - nejlepší je v nejlepším skončit
12° Crashtovic veselé vánoce 9.12.2022

zmulin
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 259
Registrován: 20.4.2008, ned 19:39
Bydliště: Litoměřice

Re: lyžování Jasná

Příspěvek od zmulin » 25.1.2013, pát 21:56

Nevim jakej maj uplnej cíl,protože se trochu předháněj s Tatralandií,ale tohle co píšu už hotový je.Když si promítnu,jak to vypadalo když jsem tam byl poprvý....to ještě nebyla ani jídelna a chodilo se venku ke kiosku myslim :shock:
AR Giulietta 1.4TB MultiAir
Benelli Tre-K Amazonas

Odpovědět

Zpět na „Alfisti na cestách“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů