Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Partneři webu Alfisti.cz + doporučené servisy, bazary, e-shopy atd.
Rhobar

Příspěvky: 70
Registrován: 23.1.2016, sob 15:46

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Rhobar » 14.2.2016, ned 21:12

No...Mates se tu rozepsal pěkně. No já s ním problém nikdy neměl,skvělý přístup,dobrá komunikace. Práci vždy odvedly,kolikrát mě odradily od drahých a evidentně zbytečných oprav. Občas teda když mě vyndali baterku sem za pá dnu nenastartoval,protože špatně dotáhly,což byla i má vina špatnou sponkou na plusku,vymenil sem a cajk. S Matesem sem spokojený,ikdyž je někdy vidět,že tam je chaos,ale to je asi tím,že každý volá a něco chcou atd. Nemůžu na něj říct jediné špatné slovo....Ono ne vždy je vina u Matese,ale taky i u zákazníka. Česká povaha je taková,jaká je,my samy to nevidíme,cizinci to vidí,za 50 tisíc by jsme chtěly nejlépe auto s nula km,nula spotřeba oleje,nula koroze,vůně novoty,nejlépe nelít benzin,ani naftu(ho*no spotřeba,kur*a výkon)....jenže takto to není...nejsem žádnej automobilovej mág,ale znám spoustu lidí,co by chtěly za 50 tisic super káru nebo i za 150?. A s dětma se mu nedivím...je to člověk,jako všichni ze servisu,takže mají i své zájmy,nehledě na to,že každý den jsou dlouho v práci. S rostoucí klientelou roste řada nespokojených. Ale za mě spokojenost. A když mám problém,rád se tam vracím.

DannyGT
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240
Registrován: 25.8.2010, stř 15:10
Bydliště: Ostrava

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od DannyGT » 11.3.2016, pát 18:20

Kdo nechce číst do konce, tak to co je skoro na konci velkým písmem mluví za vše.
Takže po mé poslední zkušenosti s prodejcem:
MATES-AUTO.CZ píši tuto NEGATIVNÍ zkušenost. A né první…tentokrát už můžu říct, že poslední. K věci: Od 19.2 jsme spolu řešili kola, o které jsem měl zájem. Po nekonečném domlouvání od toho 19.2 typu: „zítra to bude, zítra to bude, zítra to bude, jsem nemocný a furt dokola takové výmluvy“ se mi pan Martin Tesař ozval konečně tento týden v pondělí 7.3!!! Kdy je najednou i umístil na internet za vyšší cenu, než řekl mi. No v to pondělí jsme se domluvili konečně, že si pro kola přijedu buď následující den v 7 ráno (úterý), kdy to budu mít sice napnuté, ať stihnu zpátky práci (cca: 3 hodiny cesty) nebo v Sobotu dopoledne v otevíracích hodinách. Sdělil mi, ať dojedu klidně v tu Sobotu, že není vůbec žádný problém, že jsme určitě na 100% domluveni a jsou moje. Tak jsem se zeptal opakovaně, zda je to fakt 100% a jestli nemám poslat zálohu, což následně odpověděl, že nemusím a je to 100%. Takže mezitím co jsem uvěřil těmto kecům jsem nabídl svoje kola, které se mezitím zalohovaly na základě dohody s Martinem.Takže najednou byl čtvrtek a já dopoledne potvrdil dobu odjezdu, kdy budu vyjíždět v sobotu, ať ví v kolik tam cca budu. Odpoledne mi zvonil telefon a bylo mi řečeno, že si kola nechává na Breru, která bude na prodej a že má TIčka na kterých je špatný rozměr pneu a neprošlo by mu to (nato jsem mu sdělil, že na těch kolech co chci je taky úplně špatný rozměr pneu, co tam nepatří) a bylo mi řečeno, že prostě nějaké jiné kola nato nedá, jinak to neprodá za vyšší cenu tu auto. Poté jsem sdělil jak to prostě je, že mám svoje kola zálohované na základě naší 100% dohody aže jsem úplně nahraný a to samozřejmě mu bylo jedno a prostě došlo k závěru, že počká ještě jestli mu cigání nedonesou nějaké 18“ nebo kdo a že uvidí no… neměl jsem slov jak sem z toho byl na nervy, že sem teď v prdeli bez kol. Po hodině sem to nějak vstřebal a volal zpátky, že ať se nezlobí, ale že jsme byly jasně domluveni na 100% a na základě toho já nabídl svoje kola na prodej, ať to trochu pochopí, že jsem teď totálně nahraný a že stejně jestli řeší kola a tyto taky nemají správný rozměr, tak si nepomůže a ať se zkusí aspoň vůči mě trochu slušněji zachovat.
A NA TUTO POSLEDNÍ VĚTU PŘIŠLA ODPOVĚĎ (KTERÁ MI DOTEĎ VRTÁ HLAVOU) TYPU: ““““SEMNOU TAKY NIKDO NEJEDNÁ SLUŠNĚ A ZAČAL VYJMENOVÁVÁT CO MU KDO UDĚLAL““““…. takže jako to sem celkem nechápal, jelikož to je jak říct: taky se k zákazníkům nechovám slušně a potom to bylo ukončeno tím, že dá teda zítra dopoledne vědět do 10 hodin. Tak se ptám a mám zavolat radši já? Né, zavolám. Dneska do 10h čekám, nikdo nevolá. Poté jsem v práci, nemohu volat, tak napíšu aspoň sms jak to teda vypadá a do 17:00 vůbec nic. Tak volám sám a jak to pak dopadlo si už asi každý představí. Ono možná ta Česká obchodní inspekce a lidi ze životního u něj asi nebyly jen tak ze srandy teď nedávno. :) Takhle arogantní přístup se může vyskytnou fakt jen u něj…
GT 1300 Junior - 1968
GT 1300 Junior - 1969
Spider 2000 Veloce - 1977
Stelvio 2.0 Q4 Veloce 280hp - 2021
Giulietta Veloce - 2020
Giulia Super 2.2 JTDm

Danni
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3288
Registrován: 18.5.2011, stř 20:53
Bydliště: KE

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Danni » 11.3.2016, pát 19:05

tiez mozem prilozit nejake info z FB od celkom overenych osob a kamarata... skusim to orezat tak aby nebolo poznat od koho to mam
edit: som to zmazal vzhladom na to ze su to inforamacie z druhej ruky ktore nemozem nijak potvrdit
Naposledy upravil(a) Danni dne 16.4.2016, sob 22:23, celkem upraveno 1 x.
166 2.5 V6 rv.00 Q2, lpg
166 2.5 V6 rv.98(ženin presúvač)
ex:Spider 1.8 TS, 156 1.6 TS

pedro m
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1424
Registrován: 5.3.2013, úte 10:26
Bydliště: karpaty
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od pedro m » 12.3.2016, sob 19:34

bylo by fajn kdyby tu neco napsal i Mates, kritika je slozita vec...
Subaru WRX STi 2019
EX : Hyundai i30n DCT performance sport
EX : Alfa Romeo 159 SW Q4 2.4JTDm, 1-2-4-5-3
...Není čas ztrácet čas...

Eneck155
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 794
Registrován: 23.2.2009, pon 16:48
Bydliště: Dlouhá Třebová

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Eneck155 » 27.3.2016, ned 19:24

já si tam teď kupoval parkovací senzor a můžu jen chválit. Nejdřív jsme se domluvili po mailu, vyzvednul jsme si ho dle domluvy, cena více než dobrá a senzor funguje. Co víc si přát :smt023
AR Giulietta, 1.4 Tjet
AR 147, 1.6 TS
AR 155,2.0 TS
FIAT Brava, 1.6, 1999, modrý - rodinné dědictví :-)
ex: AR 159 2.0 JTDm, AR 159 1.9 JTS, AR 146-1.6 TS, AR 156-2.0 +1.6 TS, AR 155-1.8TS,Dedra-1.8,Prisma-1.6,Tempra-1.6,Regata-1.5

Hampice
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8637
Registrován: 7.11.2009, sob 05:48
Bydliště: Jesenice (Praha-západ)

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Hampice » 28.3.2016, pon 18:13

Nechtěl jsem, ale musím... S Martinem mám snad jen dvě (ani ne osobní) zkušenosti a už je to i nějakej ten pátek zpátky. Nicméně na mě působil solidně. Problém vidím někde jinde. Je vidět bohužel i tady na fóru, ale plně vyniká především na tom opěvovaném facebooku... 90% tamních alfistů* se pravděpodobně neumí ani podepsat bez hrubky, neumí se vyjadřovat, jsou stahovační a nezřídka kdy, přinejmenším nejsou příliš technicky znalí*.. V kombinaci s Martinovou vytížeností si dovedu představit, že lehce vznikne nedorozumění*...
Alfa Romeo 164 QV (1992)
Alfa Romeo Giulia 2.0T Super (2018)

hadXR
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2725
Registrován: 6.11.2010, sob 15:02
Bydliště: Krkonoše a podhůří
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od hadXR » 29.3.2016, úte 09:14

Ano co píšeš dává smysl a nebude to daleko od pravdy.
Já s ním mám zkušenost jednu, již celkem dávnou a vše bylo bez problému. A jednalo se jen o pár drobností na 145, takže pro něj žádnej super kšeft.
Ford Sierra 3.7i CLX 4x4 1992, Ford Sierra 2.0i GL 1987, Ford Scorpio 2.9i Ghia1991, Audi 80 B4 1.9 TDi 1992, Honda CB 500 1998.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, a další.

zuzaczech

Příspěvky: 21
Registrován: 6.10.2012, sob 17:47
Bydliště: Prelouc

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od zuzaczech » 11.4.2016, pon 10:05

Musim take reagovat, u Matesa jsem byla XYkrat, at uz s Alfou nebo Lancii. Naposledy pred tydnem. Vzdy vse probehlo k me plne spokojenosti, jezdim tam minimalne 3 roky a jezdit tam budu dal.
Mates osobne je velmi vstricny, jeho zamestnanci take :smt023 .
To ze je Mates vytizeny je fakt, stale ma u ucha telefon a beha po celem arealu, takze se mu nedivim, ze nechce resit triviality.
Taky pracuji s lidmi a vim, ze cim vice zakazniku mi projde, tak logicky se najde vic nespokojenych. Ne kazdemu se totiz da zavdecit, i kdyz se muzu snazit sebe vic.
Timto prispevkem zdravim Matesa a cely kolektiv jeho firmy, preju jim pevne nervy a spoustu kseftu :diky .
Naposledy upravil(a) zuzaczech dne 12.4.2016, úte 10:59, celkem upraveno 1 x.
Alfa Romeo 147 1,9 JTDm 110kw, 2006, 5dv. EX.
Lancia Y edice COSMOPOLITAN

Jezevec
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 200
Registrován: 14.4.2012, sob 15:23
Bydliště: Blansko

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Jezevec » 11.4.2016, pon 15:36

Abych pravdu řekl,taky byl u Matesa,po telefonu byli domluveni předem a na místě vše v pohodě proběhlo.

Nemám žádných námitek.

Přeju ,ať se mu daří. :wink: :smt023
Alfa Romeo 159 SW 1,9 JTDm 16V 2006,navi,DPF off,EGR off,SWIRL Off.
ex:Fiat Marea Weekend 1,8 16V LPG 1997
Tříkolový velorex 250+350 ccm.
http://www.youtube.com/watch?v=tRN0itatY_k
http://www.youtube.com/watch?v=q_OuHFYSxn4

MATES-AUTO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 72
Registrován: 30.6.2008, pon 21:41
Bydliště: Sobětuchy -Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od MATES-AUTO » 16.4.2016, sob 12:39

Zdravím všechny příznivce Alfy Romeo.
Tak abych se konečně k tomu co se tu píše vyjádřil osobně:
1) snažím se jak osel kazdýmu poradit a vyjít vstříc ale pravda je že se to často obrací proti mě, neustále mi volají lidé o radu s tím či oním a nikoho jsem snad neposlal k šípku, musím přiznat že jsou dny kdy toho je nad hlavu a nemusím mít náladu řešit kde co ale to se prostě nedá nic dělat, děti, práce nad hlavu a pořád samý starosti (kdo podniká(L) tak určitě sám zná.
Spousta lidí co mě zná tak ví co a jak dělám a i když mi někdo zavolá že chce díl to či ono za x tisic kč (i přesto že bych to mohl jen prodat a mít vyděláno) zkusím mu poradit at než ho koupí zkusí vyměnit či udělat ještě to a to aby to neplatil zbytečně a spoustě lidí jsem tím již ušetřil nemalé peníze ale druhá věc je ta že aby o tom někdo někdy napsal či poděkoval to téměř nikdo neudělá, ale to mě natrápí, sám jsem člověk co jen tak někoho nepochválí takže co čekám.
2) Nebudu tu psát o tom že auta co vozíme nejsou nová a nikdy nikdo neví co se kdy podělá ale snazím se vozit auta nepoškozená a pěkná (je to i logické, nikdo nechce paštiku na které stráví 14dní než to může prodat aby to odjelo za bránu)
3) Konkrétně k akci Daniel Karásek a kola alfa:
Proti Danielovi nic nemám, poptal u mě kola z auta, řekl jsem že je prodám, nakonec jsem si to rozmyslel protože je mám na breru co mi pár dní než měl přijet dovezli a byly tam obyč 17" alu na zimákách.
Omluvil jsem se mu za to, zavolal jsem mu asi 4dny předem než měl přijet a chápu že ho to nasralo ale žádná škoda mu nevznikla, neřešil jsem to po česku tím že bych mu to napsal v sms a pak nebral telefon.
Jinak to že to celé trvalo je tím že jsem byl asi týden nemocnej doma pak jsem toho v práci měl tolik že kola za pár korun bylo to poslední co mě trápilo.
Ale sám Daniel by měl být fér a napsat že já od něj měl koupit jeho kola na mito a on ode mě tato kola a on sám ty kola i přez domluvu prodal někomu jinému ale nic jsem z toho nedělal porád jsou to jeho kola a moje kola jsou moje a co s nima kdo udělá je jeho věc.
4) k těm kecům co tu píše Danni:
Nevím o koho jde a kde k těm blbostem přišel ale bud je jen naivní a přečetl nějaký pomluvy na fakebůku nebo je to člověk co nás chce pomlouvat, no nic napíšu adminovi at to nějak pořeší, popř to dám k posouzení právníkovi pro pomluvu at si to vyřeší protože co je moc je moc.
V čr jsem asi největší odběratel Selenie (možná nějaký e-shop udělá víc ale nevím).
Odeberu olejů selenia a tutela tak za 500 000kč ročně od jediného výhradního dodavatele do čr stejně jako od nich bere každej fiat a alfa romeo v čr takže mi tu nebude nikdo psát nesmysly že nedáváme selenii nebo že beru rameno maxgear apod, všechny díly co vyndáme dáme zákazníkovi většinou v krabicích od těch dílů co jsem montovali do auta.
Pokud někdo chce klidně at se staví a ukážu mu sklad dílů.
Víc se k těm blbostem co tu píše uživatel Danni nebudu vyjadřovat, nemá smysl vysvětlovat idiotovi že je idiot když to nemůže pochopit páč je idiot.
5) Kdo mě a kluky co tu mám zná tak ví, komu se nelíbí co a jak děláme at sem nejezdí -práce na servisu máme nad hlavu, auta se prodávájí super takže asi to nebude tak špatný jak tu někteří píší, líp to určitě dělat nedokážu, trávím v práci min 6dní v týdnu a když jsem doma podávám inzeráty, hledám auta a moje rodina mě skoro nevidí, mám dva malé děti 3 a 1 rok a doma slyším jen že mě kluci pomalu ani nevidí.
Nehodlám se z práce zbláznit nebo přijít o rodinu abych každýmu vyhověl, proto uznávám že někdo si může stěžovat že mu nepošlu plast za 150kč (protože to prostě nejde stíhat)

Na závěr: Přijde mi že kdo je spokojenej tak to bere jako automatickou věc a ten kdo není, samozřejmě že občas někdo nebude, všem se zavděčit nelze tak ten bude všude psát, ale to je asi běžná česka vlastnost.
Abych pravdu řekl koupil jsem si spidera 916 3.0V6 na srazy ale když vidím co sem občas chodí za individua tak ani nemám chut jet na sraz abych tam tohle ještě potkal či musel poslouchat.

Mějte se Martin Tesař
http://www.mates-auto.cz
PS.Nechtěl jsem bejt sprostej ale když jsem viděl tu blitku od Danniho tak jsem musel, sry :smt075

Danni
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3288
Registrován: 18.5.2011, stř 20:53
Bydliště: KE

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Danni » 16.4.2016, sob 13:30

no ja to mam od kamosa z CR co ma od teba kupene auto, ten mi to vsetko pisal... a aj ked bol s tebou vzdy spokojny tak nakoniec zistil ze stym jeho autom to tiez nebolo tak celkom ok okolo rozvodu
-mna je do toho v podstate nic zvlast ked som uplne mimo lokality ale ak si niekto zaplati kvalitu jak s tou dvojhmotou ze to neni lacna zalezitost a ze si to nakoniec musi spravit sam tak to nie je v poriadku a nepride mi ze by si niekto vymyslal taky pribeh o letiacej dvojhmote bo to uz by chcelo velku predstavivost ne?
edit: uctovanie variatoru na 77kw TS? to fakt?
ak to su kktiny tak berem spat ale kto by si to vymyslal?
166 2.5 V6 rv.00 Q2, lpg
166 2.5 V6 rv.98(ženin presúvač)
ex:Spider 1.8 TS, 156 1.6 TS

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18495
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Kubas » 16.4.2016, sob 13:56

nebudu se konkrétně vyjadřovat k nějakým kauzám, Matesa osobně neznám a nevím v jakém stavu auta prodává. Ale jen řeknu tolik, že lidi, co se kolem Alf motají a prodávají nějaké díly případně dělají servis, jsou často totálně znechucení tím, že je otravují lidi s totálníma hovadinama, pořádně neví co chtějí, ale chtějí to hlavně levně a hned....

pamatuju si jak jsem kdysi kecal s Kůrkynem (snad mu nebude vadit že to píšu).... říkal mi že mu volají úplně cizí lidi, mají rozebrané auto, vůbec neví co s tím a po telefonu po něm chtějí aby jim říkal jak to opravit.... když má člověk takových telefonátů 5 za den, tak buď ty lidi začne posílat pryč (a ti ho pak můžou pomlouvat na netu že je neochotnej atd.) a nebo se z toho zblázní.... to samé mi říkali i jiní lidi z oboru, další tady zase ani nechtějí mít vlákno, protože se bojí že když tam někdo napíše hovadinu, nebudou se jak mít bránit....

těžko z toho nějak ven, ze své pozice admina s tím nic neudělám..... když sem občas někdo vykopíruje nějaké citace z facebooku, tak to by se člověk skoro styděl že je alfista a někdo by ho mohl zařadit do stejné skupiny s lidma jejichž IQ je řadí spíš někam do ZOO....

Každopádně bych měl pár doporučení:
1) pokud někdo není s dodavatelem/firmou spokojený, měl by to nejdřív řešit napřímo s ním
2) když to nefunguje, ať to napíše sem, ale objektivně a sám za sebe (ne že tady bude někdo recyklovat cizí historky, které slyšel kdovíkde)
3) uvědomte si, že zveřejněním jakýchkoliv lží nebo dezinformací poškozujete té firmě podnikání a je to opravdu právně řešitelné. Pomlouvat někoho na netu se prostě nesmí a zákony to řeší. A já nebudu mít absolutně žádný problém poskytnout poškozeným IP adresy a vše potřebné proto, aby se mohli bránit.

co už, taky jsem si k tomu musel říci svoje....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

DannyGT
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240
Registrován: 25.8.2010, stř 15:10
Bydliště: Ostrava

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od DannyGT » 16.4.2016, sob 14:35

Za 1) dost vtipné, že se vymlouváš na kola, které jsem ti neprodal, protože byly pryč dřív, než si napsal, že je bereš :D a toje sakra rozdíl :) (klidně časy doložím, kdy co jak bylo řečeno)

Za 2) potřeboval si kola na Breru narychlo ať ji můžeš prodat, protože si údajně neměl žádné jiné kola jen dojebané. Ok, ale je pryč měsíc a půl a Brera stále na prodej není a od někoho vím, že ty kola ti ještě leží na skladu. :D takže další dost pitomá výmluva. Navíc zatu dobu ti tam prošlo rukama určitě jiných a origo kol plno.

Dál se k tomu vyjadřovat nebudu, ale na tyhle výmluvy, na kterých jsem se fakt pobavil teďka, jsem zareagovat musel. :)
Aneb jak udělat raději z toho druhého debila a sám ze sebe udělat chudáčka, kterému někdo neprodal kola, protože už byly pryč :smt040
GT 1300 Junior - 1968
GT 1300 Junior - 1969
Spider 2000 Veloce - 1977
Stelvio 2.0 Q4 Veloce 280hp - 2021
Giulietta Veloce - 2020
Giulia Super 2.2 JTDm

MATES-AUTO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 72
Registrován: 30.6.2008, pon 21:41
Bydliště: Sobětuchy -Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od MATES-AUTO » 16.4.2016, sob 15:04

Pro Daniela:
Kola na Breru mám a i tak, může ti to být jedno, psali jsme si a myslím i volali a jasně jsem ti řekl že si tvoje kola vezmu a ty moje a prodal jsi je, ale nejsem malý děcko abych beřel z mámou že mi někdo neprodal kola co jsem chtěl, navíc sám jistý P. slavíček mi říkal že jsi mu ty sám slíbli kola na spidera a pak se na něj vykašlal a prodal je někomu jinému i když jste se domluvily ale co to je tvoje věc, brečíš tu jak holka a sám jsi udělal 2x to že jsim kola prodal zato já si je jen potřeboval nechat.
Tímto jsem skončil akci "mámi prodali mi kola"

Danni:
Pošli mi do sz kdy se ony zakázky měli dělat popř čísla zakaáýkových listů , vše mám založené takže vím přesně co se kdy kam použilo a jaký se dal materiál, pokud budeš mít pravdu což nemůžeš máš u mě 50 000kč.

Jinak jedině co po mě kdy někdo hodil a souvisí to s dílnou byl Josef Kropáček z Čáslavi ještě na učnáku v čáslavi a bylo to kladivo, je to 15let.

No nic mějte se, jedu provětrat Spidera , musím zase zastudit někoho s fabii RS. :drivers:

MATES-AUTO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 72
Registrován: 30.6.2008, pon 21:41
Bydliště: Sobětuchy -Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od MATES-AUTO » 16.4.2016, sob 15:17

Jinak tady jsem ti teda udělal foto na Breře abys měl klidné spaní že jsem ti nelhal Danieli.
Máš štěstí že jí mám zrovna doma.
Přílohy
obr+ízek 2.JPG
obrázek 1.JPG.zip
(1.52 MiB) Staženo 149 x

MATES-AUTO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 72
Registrován: 30.6.2008, pon 21:41
Bydliště: Sobětuchy -Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od MATES-AUTO » 16.4.2016, sob 15:18

:) :smt041
Přílohy
obr+ízek 1.JPG

DannyGT
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240
Registrován: 25.8.2010, stř 15:10
Bydliště: Ostrava

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od DannyGT » 16.4.2016, sob 16:45

Zajímat mě to nemusí, jen nemám rád lháře. :) Navíc to není poprvé co jsi to udělal a pamatuju si věci a ještě se natom pobavil místní člen, že si to opět udělal. Ale jo na Breře skončily ok...sice po měsící a půl, ikdyž to bylo "strašně nutné si je nechat, protože si to potřeboval prodat za chviličku a neměl si nic"...

A prosímtě nepiš tu furt nějaké hovna o těch kolech z MiTa. Napsal si mi email ve stylu "Ty prodáváš kola z MiTa?" pak jsem je prodal přes den a až potom si napsal, že bys je bral. Takže tohle je fakt mimo a volat jsme ohledně nich vůbec ani nevolali, krom posledního rozhovoru, kdy už si se neměl na co vymluvit, tak si na mě vytáhl takovou věc co byla úplně mimo. :)

Co se týče těch 16" kol na Spidera, ano nakonec u pana Slavíčka neskončili, ale tím, že jsem byl prostředník v tom obchodě, takže asi tak... ale ok v pohodě je to na mě, protože jsem se v tom angažoval, to beru. :wink
GT 1300 Junior - 1968
GT 1300 Junior - 1969
Spider 2000 Veloce - 1977
Stelvio 2.0 Q4 Veloce 280hp - 2021
Giulietta Veloce - 2020
Giulia Super 2.2 JTDm

MATES-AUTO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 72
Registrován: 30.6.2008, pon 21:41
Bydliště: Sobětuchy -Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od MATES-AUTO » 16.4.2016, sob 18:39

Sám jsi mi volal ohledně mých kol a domluvili jsme se že si teda vezmu ty tvoje z Mita a pak zase říkáš že jsem je nechtěl, no nic nemá smysl se tu hádat jak děti.
Řeš si svoje uražený ego na fakebooku a mě do toho netahej, mám lepší věci na práci a myslím že naše kola jsou každýmu naprosto ukradený, tohle si běžnej člověk vyříká a nemusí fnukat po inetrnetu.
Měj se

MATES-AUTO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 72
Registrován: 30.6.2008, pon 21:41
Bydliště: Sobětuchy -Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od MATES-AUTO » 16.4.2016, sob 18:42

Ono přesně kvůli takovým alfistům jako jsi ty mi spousta lidí říká, že jen když čtou diskuze na fakebooku alfisti a pak na samotných alfistech že by si alfu ani nekoupili protože by se styděli a to ne kvůli autu ale lidem co je mají a popravdě se jim ani nedivím když mi občas někdo řekne co se kde řeší za ..............

Zero 20VT
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 137
Registrován: 13.2.2015, pát 12:28
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Zero 20VT » 16.4.2016, sob 21:26

Ty jo. Hlavně už neřešte nějaký přiblblý kola... Takový drobnosti - koho tohle rozhodí, neměl nikdy pořádný problémy...

Jinak já Matese osobně neznám. Akorát jsem mu několikrát psal e-mail, než jsem koupil AR GT 3,2V6 a i potom co jsem ji koupil a pokaždé mi odpověděl - ne vždy tak dopodrobna, jak bych si představoval, ale při jeho vytíženosti to chápu a navíc se vůbec neznáme, takže já jsem spokojený.
A když jsem chtěl nový znak za pár korun, normálně mi ho poslal. Takže za mě zatím o.k.

A hlavně sem prosím nepiště nejaké příhody, co kdo povídal - to vůbec neberu, ono se toho nakecá...
Pokud má někdo nějakou osobní zkušenost, tak to si přečtu, ale je mi jasné, že vždycky jsou na věc minimálně dva pohledy.

A vůbec, vlastně nějaký velký problém s Matesem tu napsaný ani nikdy nebyl - myslím něco ve smyslu dal jsem mu 200.000Kč na auto a on mi ho nedodal a prachy si nechal.
Jako věci typu: "Byl jsem se podívat na auto a on se mi málo věnoval." - to je v dnešní době snad sranda ne? :D To nemůže přece normálního člověka rozhodit tak, že to vybleje na net.
Alfa Romeo GT 3,2 V6 177kW 2005
Fiat Bravo 1,4 T-Jet 88kW 2009
Fiat Punto EVO 1,2 8v 48kW 2010
Fiat Coupé 2,0 20v Turbo 162kW 1997
Lancia Delta HF Integrale Turbo 2,0 8v 131kW 1993
a další Fiaty - Punto, Brava...
červená=ex

Dallen
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4682
Registrován: 8.10.2011, sob 19:21
Bydliště: Ostrava

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Dallen » 17.4.2016, ned 06:17

To co napsal Danni je asi na urovni nedelniho blesku (sracka), pokud mel nejaky kamarad problemy tak at si udela ucet a resi to sam.

Staci se podivat na komunitu alfistu na facebooku a predstavit si, ze takovi lidi volaj matesovi několikrát denně (a 5x to nebude..) potom nekoho posles do hajzlu (coz bych osobne udelal i ja) a na facebooku si ty pomluvy uz ziji svym zivotem...
Limo* s bussem (166 3.0)
Ex: 156TS

MATES-AUTO
Uživatelský avatar

Příspěvky: 72
Registrován: 30.6.2008, pon 21:41
Bydliště: Sobětuchy -Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od MATES-AUTO » 17.4.2016, ned 07:47

Jen k těm telefonům-klidně sem naskenuju vypis mých hovorů, mám každý měsíc cca 3000 minut volání z toho odchozí je jen cca 1000 takže kazdý den včetně neděle apod mám cca 70 minut příchozího volání typu stalo se mi to a to na autě, nevím co je v tom za motor asi benzín, nevíte čím to je?
To že mi běžně lidi volají se slovy "mám alfu" a já se zeptám ale jaký model a oni odpoví "romeo" snad není normální, zkuste si to každej sám a pak mi říkejte že jsem neochotnej, když jedu jednou za čas na dovču a dám někomu z kluků tel at aspon vyřídí to nejnutnější tak mi ho po týdnu vrátí že nechápe jak můžu tohle dělat.

No nic přestal bych se tu patlat v blbostech, určitě je pár lidí co by sem mohli napsat že měli nějaký problém se servisem nebo autem ode mě (u autu prostě nikdy nikdo neví co bude ale zaplat panbůh moc se to nestává)-stane se že nedodržím termín nebo mechanik zapomene na něco nebo se prostě díl podělá ale to se občas prostě stát může, jsem člověk a díly mi vozí firmy kde dělají lidé takže se může něco opozdit ale nestane se že bych nebral telefony nebo se vymlouval na to čí ono.
Pokud bude mít někdo reálnou špatnou zkušenost nebráním se tomu ale je asi normální nejdřív říct mě co se stalo nebo co se mu nelíbilo at to mohu řešit nebo se vyjádřit a ne být zticha a pak to všude troubit po fakebooku.
Ten nesmysl od Danniho budu řešit s adminem s tím at mi poskytne IP a celé to předám klukovi co mi zajištuje právní služby, tím to pro mě hasne.

O komunitě alfistů na facebooku a jejich aktivitách tam se nebudu ani vyjadřovat, normální člověk pochopí sám a udělá si obrázek po jediném přečtení toho co tam kdo řeší za ...........

Tak hezkou neděli :smt024

Zikk
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 155
Registrován: 23.7.2015, čtv 07:03
Bydliště: Zlínský Kraj

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od Zikk » 18.4.2016, pon 08:41

Ja se musim pridat na stranu spokojenych zakazniku. Sice jsem u Matese jen kupoval Ti volant a par drobnosti a neservisoval auto, ale komunikace naprosto v pohode. Jak jsem u nej byl, tak se mi venoval maximalne a snazil se vyjit vstric se vsim co jsem potreboval.
Alfa Romeo 159 Ti Sportwagon, 2,4JTDm, Qtronic (EGR off, DPF off by Cendler, powerbox by Novitec)
EX Alfa Romeo 159 Sportwagon, 2.4JTDm
EX Chrysler 300C Touring 5.7 V8 HEMI AWD
EX Range Rover L322 4.4 V8
EX Volvo XC70 D5 AWD

hadXR
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2725
Registrován: 6.11.2010, sob 15:02
Bydliště: Krkonoše a podhůří
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od hadXR » 18.4.2016, pon 12:22

Kubas píše:...... Ale jen řeknu tolik, že lidi, co se kolem Alf motají a prodávají nějaké díly případně dělají servis, jsou často totálně znechucení tím, že je otravují lidi s totálníma hovadinama, pořádně neví co chtějí, ale chtějí to hlavně levně a hned....

......
To není jen kolem Alf, to je všeobecnej problém, všechno levně, ideálně si dovézt vlastní díly Star.... a pak se divit, že se to po pár km rozpadlo. To nikomu blbý nepřijde, ale do hospody si asi lahváče taky nenosí.
Ford Sierra 3.7i CLX 4x4 1992, Ford Sierra 2.0i GL 1987, Ford Scorpio 2.9i Ghia1991, Audi 80 B4 1.9 TDi 1992, Honda CB 500 1998.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, a další.

73.vojta
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 236
Registrován: 3.10.2012, stř 20:49
Bydliště: Bylany u Chrudimi

Re: Autoservis Alfa Romeo/ Fiat Mates-auto (Okr-pardubice)

Příspěvek od 73.vojta » 18.4.2016, pon 20:17

K Matesovi jezdím asi čtyři roky a protože to k němu mám jen přes kopec, tak se u něj stavuji i pro naprosté blbosti jako jsou všelijaké plastové záslepky a podobně a vždy mi vyšel vstříc. Se servisem jsem taky nikdy neměl neměl problém. Řekl bych, že někteří lidé chtějí nereálné věci a když je nedostanou, tak se vztekají.
AR 156 sw Ti 2.5 V6 24v 2004 černá
AR 156 sw Ti 2.5 V6 24v 2004 červená
AR 155 Sport 2.0 TS 110kw 1997
AR 147 CNC 1.9 JTDm 88kw 2007
AR 159 sw 1.9 JTDm 88kw 2007
AR Giulietta 2.0 JTDm2 125kw 2011
AR Giulietta 2.0 JTDm2 103kw 2011

Odpovědět

Zpět na „Partneři alfistů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti