Ventilátor? Odpor?

Odpovědět
Alfa156J

Příspěvky: 1
Registrován: 7.11.2022, pon 16:49

Ventilátor? Odpor?

Příspěvek od Alfa156J » 7.11.2022, pon 16:59

Zdravím, doufám, že měl někdo stejný problém a zachrání moje mozkové závity :D před měsícem mi umřela 156 1.9 jtd.. řemen na klice off, k tomu hlava - před umřítím se objevil olej ve fridexu.. cca dva dny před tím, než mi praskl řemen jsem ráno normálně nastartovala,začala topit a po cca ujetém kilometru najednou topení přestalo foukat a už se nerozjelo. Teplotu si můžu nastavovat jak chci,foukání kam chci,ale netopí. Ať jsem nastavovala topení jak jsem chtěla,nic. Na nejméně,na nejvíce. Panel svítí,vše jede jako normálně,jen prostě nefouká,netopí. Je nějaká pravděpodobnost,že teď po opravě řemen,hlava a rozvody to bude normálně fungovat,že byl problém např. V oleji ve fridexu? Popřípadě čím by to mohlo být? Vím,že možností je spousta,ale určitě nejsem jediná, které se to stalo.
Tento týden si ji mám vyzvedávat,ale v téhle zimě s ní asi jen tak neodjedu,když ji neodmlžím :D
Díky moc. :)

Ferrari
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 577
Registrován: 1.8.2015, sob 00:46
Bydliště: Partizánske

Re: Ventilátor? Odpor?

Příspěvek od Ferrari » 13.11.2022, ned 19:50

A teda nefúka, či nekúri? Ak nefúka, tak alebo ozaj odišiel odpor, alebo ventilátor. Odpor zvykne byť ľahko prístupný. A mohol by sa dať vyskúšať aj na diagnostike.

Inak hlavne na 156 sú vhodnejšie skupiny na FB, tuto to už príliš nežije :-(
Giulietta 1,6 jtd, 77kW, ´12
AR 159 SW, 1,9 jtd, 88kW, ´07
AR 156, JTD 85 kW, ´03
AR 146, 1,6 TS 88kW, ´97
Renault Megane 1,9D, 47 kW :-)

Odpovědět

Zpět na „156“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti