"EX POST" - Sraz klubu AR 156 17.2. Praha Pruhonic

Odpovědět
Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2881
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

"EX POST" - Sraz klubu AR 156 17.2. Praha Pruhonic

Příspěvek od Radim » 18.2.2007, ned 21:17

Sraz klubu AR 156 17.2. Praha Pruhonice - Kdo objednaval pocasi,zaslouzi pochvalu.Prekvapila me vysoka ucast - cca 35 aut.Vzhledem k peknemu pocasi a vysokemu poctu lidi me ale dost mrzi celove vyzneni srazu,tak nejak do ztracena.Cekal bych,ze kdyz to mel byt klubovy sraz s moznosti registrace a placeni prispevku,budou poradatele iniciativni,alespon sdeli ze sraz je vicemene o popovidani a ne ze budou pasivne koukat.Nepotrebuju aby mi nekdo planoval volny cas,ale vzhledem k avizovanym okolnostem ohledne clenstvi a dianostiky (vyrazne se zpozdil) to bylo vhodne.Sice jsem se nechtel registrovat,presto mi ten celkovy neorganizovany chaos prisel trapny.Muj pocit z toho - promarnena sance.. a kdy uvazim,ze nekteri jeli fakt zdaleka (nez ja mych 15km) tak bych byl asi i hodne nastvany.Jeste se domluvim s Richiem a mozna sem jeste dame dve tri fotky..
Do budoucna to osobne vidim spis na velke srazy ARC (Kámen) a jako daleko lepsi alternativa se mi jevi minisraziky o par lidech,clovek si lip popovida,projede auta..nezavisle na modelu AR.Ted asi pojedu 10.3 do Hradce na minisraz a nekdy bych rad i tady v Praze s nekym pokecal.. :D
Alfetta GTV L

drtikols
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 811
Registrován: 5.1.2007, pát 23:57
Bydliště: Přehýšov, tel. 608 13 70 70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drtikols » 18.2.2007, ned 23:24

no predctavoval jsem si uplne neco jineho...nikdy az na takovy nesmysl nepojedu.
obohe jak nikdy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Alfa Romeo Giulia 2.2 JTDm VELOCE
2x ex Alfa Romeo 159
EX Alfa Romeo GTV
2x Ex ALFA ROMEO 156
2x EX Fiat Marea Weekend
2x Ex Alfa Romeo 166
EX Lancia Kappa 2.4JTD
ZETOR 25A r.v.47

Raduza+Monča
Uživatelský avatar

Příspěvky: 84
Registrován: 5.1.2007, pát 15:09
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka,Bělský-les
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raduza+Monča » 19.2.2007, pon 00:39

Tak dojeďte do Ostravy a uvidíte jak se dělají srazy u nás.Máme i program
AR-166,2.4jtd,98+ chip od sarkana

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Příspěvek od Richie » 19.2.2007, pon 08:54

tak to je skoda tolik aut a tak bidny sraz :(
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2881
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Příspěvek od Radim » 19.2.2007, pon 09:55

Raduza+Monča píše:Tak dojeďte do Ostravy a uvidíte jak se dělají srazy u nás.Máme i program
rad bych,ale je to trochu daleko.verim ale ze moravaci to maji zmaknute :D
Alfetta GTV L

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2881
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Příspěvek od Radim » 19.2.2007, pon 09:57

Tokarev píše:to Raddik: taky bych se klidne nekde srazil a pokecal :)
to drtikols: :lol:
tusim zes mi nedavno posilal sve icq k autorizaci,ze jo_? tak to nebude problem se nekdy sejit,domluva bude rychla :D
Alfetta GTV L

Raduza+Monča
Uživatelský avatar

Příspěvky: 84
Registrován: 5.1.2007, pát 15:09
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka,Bělský-les
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raduza+Monča » 19.2.2007, pon 13:21

Raddik píše:
Raduza+Monča píše:Tak dojeďte do Ostravy a uvidíte jak se dělají srazy u nás.Máme i program
rad bych,ale je to trochu daleko.verim ale ze moravaci to maji zmaknute :D
No snažíme se ,ale to víš nevyhovíš každému :(
AR-166,2.4jtd,98+ chip od sarkana

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Příspěvek od Richie » 20.2.2007, úte 00:28

Pridavam fotecky z toho pry neprilis povedeneho srazu v Praze

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

PK
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10
Registrován: 22.2.2007, čtv 16:49
Bydliště: Zlín/Praha

Příspěvek od PK » 22.2.2007, čtv 17:15

Richie píše:Pridavam fotecky z toho pry neprilis povedeneho srazu v Praze
Byl jsem tam a opravdu nic moc, jedniné plus, že dojela diagnostika (pozdě, ale přece)...

uplně hledím, kolik se už o tom srazu napsalo, taky mě zaujalo to, že už existují další stránky pro Alfy 156 (zakladatel bývalý admin z alfa156.cz) - no sou to věci všechno velmi podivné.

toto fórum vypadá velice dobře, konečně dobré co-forum k ARC...

... tak a první příspěvek do tohoto fóra mám za sebou :lol:

filip
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 407
Registrován: 8.1.2007, pon 21:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od filip » 22.2.2007, čtv 22:55

To je dobry, tolik alf pohromade, jakto ze sraz "nic moc" ? nechapu...
Priste se pridam urcite...
Renault Megane III Grandtour GT220
ex 156 2.0 TS
ex 146 1.4 TS

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2881
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Příspěvek od Radim » 23.2.2007, pát 08:34

filip píše:To je dobry, tolik alf pohromade, jakto ze sraz "nic moc" ? nechapu...Priste se pridam urcite...
precti si postrehy o stranu zpet.sice jsou me atudiz mohou byt neobjektivni,ale nebyl jsem asi sam kdo byl zklamany
Alfetta GTV L

PK
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10
Registrován: 22.2.2007, čtv 16:49
Bydliště: Zlín/Praha

Příspěvek od PK » 23.2.2007, pát 11:41

filip píše:To je dobry, tolik alf pohromade, jakto ze sraz "nic moc" ? nechapu...
Priste se pridam urcite...
Aut tam bylo hodně, pěkný pohled jak jsem dojel, ale čekal jsem, že se něco bude dít, že nás někdo přivítá, poděkuje za účast, oznámí program (ať už třeba by to bylo jenom příjezd borce s diagnostikou, to kolikrát stačí :-) Ale nic se nedělo. Nikoho jsem tam neznal, byl jsem tam sám. Tak jsem se snažil "přivtěřit" k borcům, co měli sportpaket jako já a vykládali jsme si třeba o tom, jak se nám všem odlepují ty origoš prahy (boční spoilery:-) - mrchy!To všechno bylo supr a přínosné....Pochodovalo tam hodně lidí od ničeho k ničemu, jenom si prohlíželi ty Alfy a evidentě každý čekal na slíbenou diagnostiku, jejíž příjezd či nepříjezd nám nikdo neoznámil. POstupně si i začali vatrácet lidi, asi do přilehlých shopů.Mě už to štvalo, tak jsem se opět přivtěřil ke skupince borců okolo BMW (logika velí, že jediného na srazu:-) a zeptal se, jestli znají někoho z okolí organizátorů. A jedním z těch borců mi bylo hrdě odpovězeno, že je admin no. A pak už se jen čekalo na příjezd diagnostiky, mezitím většina odjela. Mi svítí airbag, tak jsem si počkal. Nějaké samolepky a placení členství mě moc (ne z finančních důvodů) nebere, tak jsem nečekal na slibované sezení a po diag. vzal roha. Odnesl jsem si ze srazu taky pěkný postřeh, že skoro každy s TS startoval své auto s pěkným dieslovým zvukem :lol: (včetně mě, ale já už mám variátor koupený...)

Tazdevil
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 22.2.2007, čtv 22:05
Bydliště: Zbiroh

Příspěvek od Tazdevil » 25.2.2007, ned 21:33

PK píše:
filip píše:To je dobry, tolik alf pohromade, jakto ze sraz "nic moc" ? nechapu...
Priste se pridam urcite...
Tak jsem se snažil "přivtěřit" k borcům, co měli sportpaket jako já a vykládali jsme si třeba o tom, jak se nám všem odlepují ty origoš prahy (boční spoilery:-) - mrchy!To všechno bylo supr a přínosné....
TAk to jsi ty, ten študák od Zlína v Práglu :D Tak to jsme se bavili spolu... Ze srazu jsem měl stajný pocit jako ostatní... Jen jsem "neměl štěstí" potkat bývalého admina z www.alfa156.cz, protože jsme to taky po určité nečinnosti zabalili a valili dom...

TAk snad to příště dopadne lépe...

Jezdím do práce do Prahy a tak bych si klidně taky zašel na nějaký malý pokec...
Alfa Stelvio 2.0 Veloce '21
Alfa 147 GTA '05 by Autodelta
Alfa 159 SW 2.4 JTDm '07 pseudo Ti
ex Alfa GT 1.9 JTD '05
ex Alfa 147 2.0 TS Selespeed '01
ex Alfa 156 2.0 TS '00
ex Mazda 323f 1.9 GT '94
a další Alfa 147 1.6 TS '06 v rodině

PK
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10
Registrován: 22.2.2007, čtv 16:49
Bydliště: Zlín/Praha

Příspěvek od PK » 26.2.2007, pon 01:18

Tazdevil píše: TAk to jsi ty, ten študák od Zlína v Práglu :D Tak to jsme se bavili spolu... Ze srazu jsem měl stajný pocit jako ostatní... Jen jsem "neměl štěstí" potkat bývalého admina z www.alfa156.cz, protože jsme to taky po určité nečinnosti zabalili a valili dom...

TAk snad to příště dopadne lépe...

Jezdím do práce do Prahy a tak bych si klidně taky zašel na nějaký malý pokec...
JJ, přesně tak, jsem to já :-) Supr, určitě někdy něco můžem dát... a třeba by se přidalo i pár dalších "stopadesátšestkařů"...

jinak jsem přemýšlel o Tvojí Alfě a o Tvojich 200 tis. najetych km s ni... To je stejně mazec a přitom nic moc problémů... Ten pravý příklad toho, že při správné péči i Alfa "drží"... Měl bys s tím veřejně vystupovat :-)
Jinak Ty sis toho asi nevšiml, já jo, máš v o dost lepším stavu interiér než já(konkrétně volant a řadicí páku - já mam oproti Tobě obojí trochu "ochmatané"). U mě byl měněn motor totiž, prej ještě v záruce - (nemám důvod nevěřit najetým km a vůbec cokoli o minulosti mého auta - mám to od známého mechanika z Fiatu, viděl jsem i servisku) - no to je fuk, chtěl jsem tím říct jen to, že teď mám nalítáno na tomto motoru 134 tis., ale že ta "kastle" se vším všudy i ve srovnání s Tvojí Italkou, bude mít určitě přes 200 tis. km => to ty prahy jsou ještě docela v pohodě :lol:

Tazdevil
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 22.2.2007, čtv 22:05
Bydliště: Zbiroh

Příspěvek od Tazdevil » 26.2.2007, pon 18:38

Tokarev píše:Aby jste se z tech 156tek nepo***li. :!:
Počkej... Co šílíš... Alfa jako Alfa, neeee... ZAjdem na kafe v Hlavním městě a bude... Co ? 8)
Alfa Stelvio 2.0 Veloce '21
Alfa 147 GTA '05 by Autodelta
Alfa 159 SW 2.4 JTDm '07 pseudo Ti
ex Alfa GT 1.9 JTD '05
ex Alfa 147 2.0 TS Selespeed '01
ex Alfa 156 2.0 TS '00
ex Mazda 323f 1.9 GT '94
a další Alfa 147 1.6 TS '06 v rodině

PK
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10
Registrován: 22.2.2007, čtv 16:49
Bydliště: Zlín/Praha

Příspěvek od PK » 26.2.2007, pon 19:23

Tokarev píše:To mas pravdu. Jen tady vidim, ze 156kari se chteji delit od cele komunity. Alfa jako Alfa!!! A ne nejake skatulkovani 156 a zbytek :lol: A to kafe klidne dame :D
Neeee... nechtěl jsem, aby to vyznělo tak, jaks to pochopil... jen jsem to psal v rámci myšlenkového rozpoležení ovlivněného 156srazem, který byl v Pze....

Žádně dělení, oddělování či slučování mě ani nenapadlo!


:!: :!: :!:
Alfa 156 2.0 T.S. r.v. 12/99 - sportpaket

Odpovědět

Zpět na „Srazy, mini-srazy, setkání...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů