rele stahovania okien

Odpovědět
royalko86

Příspěvky: 47
Registrován: 27.11.2011, ned 08:23

rele stahovania okien

Příspěvek od royalko86 » 11.12.2011, ned 09:03

Zdravim, kde najdem relatka stahovania okien ??? NEfunguje mi totiz lave zadne okno, tipujem ze chyba bude v nom, dik za radu. Viem ze to sem nepatri, no do sekcie 166 nejde pridavat prisp. Hladal som ci sa tam nieco take uz nenachadza, nasiel som 2.4JTD su tam 3 rele ale nieje tam napisane kde sa to nachadza a ja mam 166 V6. Ten central ma uz ser... vcera som sa s tym babral cely den no bez uspesne, motorky su podla mna ok, kedze vsetky cupliny na dveroch zaskocia no hned vyskocia cize vsetky dvere na chvilku zamkne. U zamku kufru som nasiel urvany dratik z akehosi spinaca, su tam dva, kufor mam na el. otvaranie, no kontrolka pri otvoreni kufru sa rozsvieti a pri zavreti zhasne a to aj pri vsetkych dveroch, myslim kont. na pristrojovke. Len ked otvorim lave zadne dvere, tak svieti kontrolka aj pravych dveri ale v tom asi chyba nebude, tipujem ten spinac v kufri, no na co je ten druhy ??? Jeden bude urcite ta kontrolka na pristrojovke.

Franik
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3810
Registrován: 7.1.2007, ned 14:50
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: rele stahovania okien

Příspěvek od Franik » 11.12.2011, ned 09:48

Nevím jak jsi hledal zadal jsem výraz stahováni oken v sekci 166 a vyplivlo mě to třeba toto: http://www.alfisti.cz/forum/viewtopic.p ... C3%AD+oken. Tak dávej dotazi tam kam patří nebo za chvíly budou zamčený všechny vlákna. Sem to nepatří!!!
Giulietta QV 10/2010 ex.
156 SW 2,4 129kW ex
156 2,5V6 ex
https://www.facebook.com/AutoklempirRovnaniMetodouPdr?fref=ts

lukas.01
Nováček

Příspěvky: 133
Registrován: 6.5.2008, úte 13:25
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: rele stahovania okien

Příspěvek od lukas.01 » 13.12.2011, úte 14:13

Myslím, že relátka k oknům by mohla být schovaná za ICS v zelené obdelníkové krabičce přidělané na dvě matičky.
AR GT 1,9 JTD QV
AR Brera 2,0 JTD FL
Fiat Stilo 2,4 Abarth
Mazda MX-5

Odpovědět

Zpět na „V6 ("Busso")“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů