Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Odpovědět
zmulin
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 259
Registrován: 20.4.2008, ned 19:39
Bydliště: Litoměřice

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od zmulin » 29.11.2012, čtv 12:00

soft:30kg neni ani moc,ale ani málo.1.9JTD taky neni zas o tolik těžší,než 2.0JTS a ten rozdíl na čumák byl ve 156-ce velikej.Ve QV jsem se nesvez,tak nechci psát bludy.Jenom si to odvozuju od mýho auta s představou anorektický japonky ležící mi u motoru navíc.Asi by to chtělo si někde projet obě vedle sebe,jenže to se asi u nás jentak nepovede,jedině,že by mistr Vrecník vzal na nějakej sraz QV a ukecal si ještě někoho s MA.
Ještě k obutí.Dle mýho názoru jsou sedmnáctky k tomu podvozku ideální,ale to je na vkusu každýho soudruha.

P.S.:AR TomToma mam a něco navíc nad standartním modelem ukazuje.Tlak turba nevim,ale to mě nikdy moc nezajímalo,protože ve chvíli kdy by mě to zajímat mohlo,zrovna radši čumim na silnici.Jinak ukazuje třeba volajícího,což je trochu příjemnější,než na tom malym maxidotu.Když dochází benzín,tak to samo nabídne navigovat k benzínce apod.,takže trochu to s autem spolupracuje.
Tady na e-shopu cena:
http://eshop.imofa.cz/index.php?cPath=172_173_500
Teď zrovna nevim,jestli tam máš napsaný Bose,ale určitě doporučuju.Za 20k to hraje slušně.Woofer schovanej ve středu dojezdový rezervy.Tu taky doporučuju.
Jinak já tam v doplňcích už docela zapad.Vana do kufru,sada sítěk do interiéru,sada slunečních clon,příčníky(jejich uchycení se mi líbilo víc na 156 na ty štefty pod gumama.Tady se to opírá o střechu :-k ),ta navigace,gumový a hadrový koberečky.Ještě přemejšlim nad těma vnitřníma prahovejma lištama.S těma mě taky prodejce mystifikoval.Tvrdil,že ty vnější jsou standart a tyhle patřej ke sportpacketu.Nojo no...
Jo a ještě jde vypnout to otravný pípání pásů,že to jenom svítí.Občas se při popojíždění nepoutám.
AR Giulietta 1.4TB MultiAir
Benelli Tre-K Amazonas

ethicon
Nováček

Příspěvky: 220
Registrován: 14.4.2011, čtv 20:40

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od ethicon » 4.1.2013, pát 14:17

dovolím si ja zopár skúseností s verziou QV...auto mám od augusta 2010 a mám najazdené cca 26500km..poniektorí ste tu porovnávali s verziou 1,4MA, pri kúpe vozu som tiež špekuloval, či zobrať 1,4MA/170CV alebo verziu QV...teraz som rád, že som zobral QV..samozrejme kto chce automat má dilemu vyriešnú...auto je úplne v pohode o nejakej kostrbatosti ako tu niekto spomínal nemôže byť ani reči, auto má v režime Dynamik neskutočný záťah, ochotne zrýchluje aj na šiestom prevodovom stupni, vôbec nie je cítiť, že sa jedná o turbomotor, záťah je úplne plynulý odspodu (dokonca zaberá lepšie v nižších otáčkach ako môj bývalý Twinspark 1.6/120CV)..a chlapi čo je najlešie, je pocit toho, na takýto typ auta obrovského výkonu, idete 200km/hod. a stále nemáte plynový pedál na zemi...išiel som s ňou 240km/hod. a ten pocit...to je lepšie ako mať vedľa seba peknú babu.. :wink: ofúknete s ňou nejednú dvojtonovú akože športovú audinu či baworák...čo sa týka podvozka je vynikajúci, ale ako som tu už raz porovnával s mojou predchádzajúcou Alfou 147, by som zobral ešte tvrdší podvozok...tento na QV je úplne v pohode aj do mesta (mám 18 palcové disky) a podľa mňa nemôže byť čo sa týka komfortu nejaký signifikantný rozdiel medzi 18 a 17tkami, jazdím prakticky len po meste a 18tky sú úplne v pohode.. a na Giuliettu patria jednoznačne 18tky, menšie sa v blatníkoch akoby strácajú a hlavne všetky dostupné 18tky majú krásny dizajn...radenie, tiež vynikajúce, dráhy sú presné, jednoznačné zlepšenie oproti 147ke... v režime N či A sa auto správa úplne civilne, ale určite nie skapato ako som čítal v niektorých "testoch" v režime dynamik sa však mení na beštiu...ak režim dynamik zaradíte počas jazdy, doslava vás oprie o sedadlo, stačí mierne stlačenie plynového pedálu a auto vyletí ako raketa, dokonca sa vám pri prudkom stlačení plynu pretočia predné kolesá, avšak auto ostáva aj pre bežného šoféra pekne ovládateľné...riešila sa tu spotreba....ja jazdím na 90% v meste a mám teraz cez zimu priemerku 9,4 litra, niekto tu písal, že má v meste z 1,4MA spotrebu 9 litrov...rozdiel v meste nie je až taký veľký aby argumentom pre 1.4MA bola spotreba...mimo mesta na dialnici sa priemerka ústaluje na 7,5litra...ten motor je geniálny, kamarát má Golfa 5/GTI a sťažoval sa, že v meste sa pod 11 litrov nedostane....samozrejme to sa v "nezávislých" testoch nedočítame.. :???: ...dizajn nemá cenu riešiť, to je vec subjektívna a ako som pozeral teraz je k dispozícii QV paket...čiže človek si môže vybaviť aj slabšiu verziu ako QV s tým rozdielom, že má "len" jeden výfuk (okrem 1.9/140/170cv tie majú tiež dva) ....dalo by sa tu písať donekonečna...ak by som to zhrnul a mal si vybrat, pre mňa by bola argumentom pre "slabšiu" verziu iba nižšia cena...teraz som pozeral cenník a QV je u nás už od 24900 euro..veď to je neskutočná cena, za to človek dostane Ochcávku v TDI..ked som ja kupoval začínala na 26900..,mierne sklamanie je zo zvuku motora...osobne mám pocit, že 1,4MA má športovejší zvuk ako 1.8Tbi...na tom mohli chlapci z Alfy popracovať...napríklad v katalógu BMW1 či MBA si môžete v príplatkovej výbave "zakúpiť" športový zvuk motora...tu by pomohlo možno výmena výfukového potrubia, ale to treba rátať tak s investíciou okolo 1000 euro (Remus, Ragazzon...)..ešte čo sa týka "úprav" na mojej QV..dokúpil som väčšie koncovky výfuku, väčšie prahové lišty, spojler na predný a zadný nárazník, všetko originál príslušenstvo (Lineaacesories) nič iné ako originál doplnky na Alfu podľa mňa nepatrí, je to taký decentný "továrenský "tuning a na čiernej to vyzerá Ok...ak by som to všetko zhrnul to auto je geniálne vyvážené, dokáže byť bežným autom do mesta a ostré a rýchle mimo...je ovládatelné aj priemerným šoférom a nesklame ani závodníka a ešte aj dobre vyzerá...čo viacej chciet..

a na záver si tu trochu rýpnem.. :wink: sťažujeme sa tu, že Alfa nerobí už športové autá, že už to nie to čo to bývalo a ak vyrobí naozaj podarený HH je zrazu nejaký kostrbatý, príliš tvrdý, príliš silný, neovládateľný a dokonca vela žerie... :D chlapi tak si kúpme Ochcávky TDI a budeme spokojní... :-D
QV na okruhu Top Gear čas 1.30.3
http://www.youtube.com/watch?v=_N5u0zzpobU
Alfa Romeo Giulietta QV /facelift/ 2013-
Alfa Romeo Giulietta QV, nero etna 2010-2013
Alfa Romeo 147/Sport/120cv, čierna metalýza, facelift 2006-2010

AHOSO_VIDAHO
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 852
Registrován: 10.5.2010, pon 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od AHOSO_VIDAHO » 5.1.2013, sob 23:17

To video je z nějaké videohry :drivers:
AR 147 JTDm 16v 103 Kw tacho: 218tkm+

senza cuore saremmo solo macchine



ex Š 120 L, F Punto HGT, AR 145 JTD Limited 500, F Marea 1.6, G III VR6, F Coupé 2.0 16VT, F Bravo 1.6, G IV TDi, ... + něco mezi tím :-) ...

soft147
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1124
Registrován: 8.1.2007, pon 21:13
Bydliště: Brno

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od soft147 » 5.1.2013, sob 23:23

J to je gameska a já jsem po dnešku trochu nalomenej, jestli QV, nebo Astru OPC. Cena přibližně stejná, ale OPC je drak. Naštěstí objednávám na konci ledna, tak mám na přemýšlení dost času.
Fiat Scudo II 130 Multijet 2015
Ford Kuga 1.5 turbo 2017
Ford Mustang 2016 V8 5.0 421k
www.rcfunrace.cz www.prcars.cz
www.dmcstyle.cz

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18546
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Kubas » 6.1.2013, ned 07:44

Ja myslim, ze kdo premysli jestli Alfu nebo Opela, mel by si toho Opela koupit :smt023
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Petr147
SemTuFurt

Příspěvky: 9988
Registrován: 30.9.2009, stř 22:52

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Petr147 » 6.1.2013, ned 08:58

Já v těch opc modelech seděl a jsou to hooodne povedený auta... Zas kupovat cokoliv, jenom protože je to Alfa :wink:

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18546
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Kubas » 6.1.2013, ned 09:36

Tak rekl bych ze QVma i jine plusy nez jen to, ze to je Alfa :wink:
Ale jako jo, OPC je povedene, takze kdyz se to nekomu libi, proc ne....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

soft147
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1124
Registrován: 8.1.2007, pon 21:13
Bydliště: Brno

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od soft147 » 6.1.2013, ned 09:52

Kubas, mě se Giu moc líbí a je to o to náročnější, když ve stejné cenové relaci jsou prostě lepší auta. Momentálně ve hře zůstala jen Giu a Astra OPC, Megan RS a Focus ST jsem smetl skoro okamžitě a to jen z averze ke značkám a přebídnému interiéru v Meganu. Když pominu divný interiér v OPiCi, tak mi zbydou geniální sedadla a poměrně pěkné megavýkonné auto, na které Giu umí odpovědět jen 5 dveřmi a vyjímečným pocitem v kabině. Ale jízdně bych se doost musel zamyslet, které jede líp. OPiCe 2012 je dotažené auto, zkus si objednat zkušební jízdu a uvidíš sám. Tvůj názor akceptuji jen od někoho, kdo vlastní QV, nebo si koupil nové auto v podobné ceně, bohužel těch tady moc není, jinak je to prostě jen teoretizování. A protože řeším aktuálně nové auto a ne jetinu, koukám prostě na možnosti i jinde, protože jetá Alfa bude stejný rok a výkon levnější než konkurence. Je velká škoda, že takto Alfa ztrácí body, do včera jsem o koupi Giu byl skálopevně přesvědčený :???:
Fiat Scudo II 130 Multijet 2015
Ford Kuga 1.5 turbo 2017
Ford Mustang 2016 V8 5.0 421k
www.rcfunrace.cz www.prcars.cz
www.dmcstyle.cz

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18546
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Kubas » 6.1.2013, ned 10:49

Ja jsem v poslednich letech taky par nakupu novych aut ovlivnoval a Alfa vyhrala naposledy u GT, jinak vse ostatni bylo bohuzel neco jineho.... neni nic proti nicemu koupit jine auto nez Alfu, kdyz holt Alfa nevyhovuje..... Osobne bych ale radeji mel o neo horsi sedacky a zrychleni a Alfu, se kterou muzu jet na Kamen a jine akce nez mit doma vymakanyho Opla a v zari si na netu prohlizet fotky Alfistu, jak nekde blbnou ;-)
Samozrejme pokud k tomu Oplu budes treba mit i Alfu na blbosti, je to zas neco jineho....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Petr147
SemTuFurt

Příspěvky: 9988
Registrován: 30.9.2009, stř 22:52

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Petr147 » 6.1.2013, ned 11:02

To je důvod jak noha, koupím si auto ve všem horší, ale budu se utěšovat pocitem, že si mužů jednou za čas zajet na sraz alfistů :smt044

soft147
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1124
Registrován: 8.1.2007, pon 21:13
Bydliště: Brno

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od soft147 » 6.1.2013, ned 11:17

Hmm pádný důvod... jak jsem psal, přesvědčený jsem byl a smířil se s tím, že do ní nasypu ještě asi 60t za komplet Ragazzon s katem 200cc a trochu čipu, ale pořád to nebude mít výkon konkurence, jediný velký + je 5 dveří, protože nákup do značné míry ovlivňuje i manželka :roll: do konce měsíce se svezu v obou a pak se finálně rozhodnu, ale protože je OPiCe za stejný, nebo i menší peníz, je to těžké rozhodnutí a nevím jestli by ty osobně dal přes 500t bez DPH jen tak na základě "emocí" tady se na to nehraje, chci auto který si užiju a ne že s tím můžu machrovat mezi alfistama :wink:
Fiat Scudo II 130 Multijet 2015
Ford Kuga 1.5 turbo 2017
Ford Mustang 2016 V8 5.0 421k
www.rcfunrace.cz www.prcars.cz
www.dmcstyle.cz

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18546
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Kubas » 6.1.2013, ned 11:21

Petr: Nevim jestli je QV ve vsem horsi, to bych asi nerekl....
Co se akci tyce tezko ti to budu vysvetlovat, nektere veci je potreba zazit :-) ale beru ze ne pro kazdeho je to podstatne....
Mimochodem, spousta lidi si Alfu drzi prave kvuli tem akcim, ikdyz by si klidne mohli koupit cokoliv jineho/lepsiho..... proste se jim ale o vikendech nechce trcet doma....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

moon13
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193
Registrován: 9.11.2010, úte 20:47
Bydliště: BK
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od moon13 » 6.1.2013, ned 11:25

soft147 píše:Kubas, mě se Giu moc líbí a je to o to náročnější, když ve stejné cenové relaci jsou prostě lepší auta. Momentálně ve hře zůstala jen Giu a Astra OPC, Megan RS a Focus ST jsem smetl skoro okamžitě a to jen z averze ke značkám a přebídnému interiéru v Meganu. Když pominu divný interiér v OPiCi, tak mi zbydou geniální sedadla a poměrně pěkné megavýkonné auto, na které Giu umí odpovědět jen 5 dveřmi a vyjímečným pocitem v kabině. Ale jízdně bych se doost musel zamyslet, které jede líp. OPiCe 2012 je dotažené auto, zkus si objednat zkušební jízdu a uvidíš sám. Tvůj názor akceptuji jen od někoho, kdo vlastní QV, nebo si koupil nové auto v podobné ceně, bohužel těch tady moc není, jinak je to prostě jen teoretizování. A protože řeším aktuálně nové auto ...... :
K tomu napisu jen toto: pokud jsi alfista tak z 90% uz mas auto vybrany a musis si jen doladit detaily. Pokud to tak neni a do vyberu se ti zamotalo dalsich deset jinych znacek a chces neco jako tzv. hothatch, tak to teda nemas jednoduchy. A muj subjektivni vyber mimo Alfu? Jednoznacne Megan Rs... pak dlouho nic a pak ten Ford asi :-)
PS: my jsme nastesti resili jiny dilema...jestli Julinku 1,4 nebo 1,4 multi a nebo qv :-D
...momentálně ex-alfista

soft147
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1124
Registrován: 8.1.2007, pon 21:13
Bydliště: Brno

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od soft147 » 6.1.2013, ned 11:31

Tento názor beru, je pro mě subjektivní a opodstatněný. Ano, chci rychlý hatch na zábavu, QV to splňuje, ale bohužel ne úplně a je rozdíl koupit za stejnou cenu housku, nebo housku se šunkou :D
Naposledy upravil(a) soft147 dne 6.1.2013, ned 11:47, celkem upraveno 1 x.
Fiat Scudo II 130 Multijet 2015
Ford Kuga 1.5 turbo 2017
Ford Mustang 2016 V8 5.0 421k
www.rcfunrace.cz www.prcars.cz
www.dmcstyle.cz

Petr147
SemTuFurt

Příspěvky: 9988
Registrován: 30.9.2009, stř 22:52

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Petr147 » 6.1.2013, ned 11:40

Tak Megan RS je peklo, jestli se nepletu, tak měl na Nordschleife lepší čas, jak M3, což nemohla spousta lidí od BMW rozdychat :D

moon13
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193
Registrován: 9.11.2010, úte 20:47
Bydliště: BK
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od moon13 » 6.1.2013, ned 12:04

Petr147 píše:Tak Megan RS je peklo, jestli se nepletu, tak měl na Nordschleife lepší čas, jak M3, což nemohla spousta lidí od BMW rozdychat :D
Ano je to peklo :-) Sice unvitř papundekl, ale tady jde o stroj ne o auto :-) A strojovna prý funguje skvěle, i přesto se s tím dá ještě stále jezdit jako s civilem. To prý Ford už ten komfort pro normální jízdu tolik nenabízí.
Ještě že máme tu Julinu a nemusíme řešit takové problémy :-D
...momentálně ex-alfista

moon13
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193
Registrován: 9.11.2010, úte 20:47
Bydliště: BK
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od moon13 » 6.1.2013, ned 12:05

A zpět k Giulietě... pořád nemáme ty gumový koberečky :smt021
Hned zítra pro ně jedu.
...momentálně ex-alfista

Petr147
SemTuFurt

Příspěvky: 9988
Registrován: 30.9.2009, stř 22:52

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Petr147 » 6.1.2013, ned 12:09

Tak papundekl to zrovna neni, slušný průměr, prostě frantik :)

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2879
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Radim » 6.1.2013, ned 12:38

QV je spíš konkurent GTI, Alfa určitě mohla udělat ostřejší auto ale neudělala to. Megane nebo opel jsou subjektivně i objektivně škaredá auta bez stylu, ale stroje to asi budou ostřejší..
Alfetta GTV L

Dallen
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4682
Registrován: 8.10.2011, sob 19:21
Bydliště: Ostrava

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Dallen » 6.1.2013, ned 12:51

Chtěl jsem vyhodit trumf giulietty v trvání záruky (což je u nového auta docela důležitý parametr), ale opc má ještě o rok víc :???:
Limo* s bussem (166 3.0)
Ex: 156TS

Petr147
SemTuFurt

Příspěvky: 9988
Registrován: 30.9.2009, stř 22:52

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Petr147 » 6.1.2013, ned 12:59

Radim píše:QV je spíš konkurent GTI, Alfa určitě mohla udělat ostřejší auto ale neudělala to. Megane nebo opel jsou subjektivně i objektivně škaredá auta bez stylu, ale stroje to asi budou ostřejší..
Tak on ten Giuliettin vykulený kukuč, není taky zrovna nejhezčí... :)

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18546
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Kubas » 6.1.2013, ned 13:03

Nevim, kdo si neumi vybrat, at si to hodi do excelovske tabulky a dolu si da soucet bodu a podle toho koupi.... pritelkyne tak koupila pracku a byla to supr volba :smt023 tezko cekat na alfa-foru, ze se tady shodnem jestli Opel nebo Renault.... :smt102
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

moon13
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193
Registrován: 9.11.2010, úte 20:47
Bydliště: BK
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od moon13 » 6.1.2013, ned 13:12

Kubas píše:Nevim, kdo si neumi vybrat, at si to hodi do excelovske tabulky a dolu si da soucet bodu a podle toho koupi.... pritelkyne tak koupila pracku a byla to supr volba :smt023 tezko cekat na alfa-foru, ze se tady shodnem jestli Opel nebo Renault.... :smt102
Ale houby to je jednoduchý... Julinka, Megan, Opel :smt023
PS: Jinak kolegovi doporučím navštívit opel forum a rozebrat to tam do posledniho sroubku a je to.
...momentálně ex-alfista

maTooB
Uživatelský avatar

Příspěvky: 42
Registrován: 1.12.2011, čtv 20:33
Bydliště: Slovensko

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od maTooB » 6.1.2013, ned 16:08

Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA TCT
Ducati Monster S4RS TS

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od elbandito » 6.1.2013, ned 16:33

maTooB píše:A tu si pichnem to majitelov QV
http://auto.sme.sk/c/5986576/test-poraz ... f-gti.html
Z diskuze:
"je to uplne jedno, tie auta su urcene do beznej premavky pre ludi ktori maju v hlave vsetkov poriadkua vedia ako s takym strojom zaobchadzat. 3sekundy na okruhu nic neriesia, obe tie auta su ukazkou kvality, krasy (ano, aj ten nudny golf je vo verzii GTI ci R32 nadhera) a funkcnosti. S oboma autami je radost jazdit."

Takže asi tak :wink: Pro Alfistu jasná volba a.vs.s

Odpovědět

Zpět na „Giulietta“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host