Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Odpovědět
zmulin
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 259
Registrován: 20.4.2008, ned 19:39
Bydliště: Litoměřice

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od zmulin » 6.1.2013, ned 17:24

Myslim,že kdybych podvědomě nepreferoval Alfu a chtěl alespoň částečně praktickej silnej hatch,tak vybírám mezi QV,GTI,ST a 3MPS.Možná Impreza WRX.
Kupovat si něco jen pro sebe pro zábavu,tak se na OPC mrknu,v Méganu RS bych se rád svez a ve finále bych k tomu přihodil ještě BMW 130i.
V reálnym provozu to bude ale stejně všechno podobně rychlý a spíš záleží jak je vylízanej řidič a jak se trefí zrovna do předjíždění,aby toho druhýho setřás...
Dálniční parametry zas tak vypovídající nejsou.

K Giu:Mam jí na 17" a předváděčka byla na 18" a ten rozdíl cejtit je a ne,že ne.Za mě 17" na jízdu a větší už jen na efekt a celkovou jízdou spíš mínus.
AR Giulietta 1.4TB MultiAir
Benelli Tre-K Amazonas

moon13
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193
Registrován: 9.11.2010, úte 20:47
Bydliště: BK
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od moon13 » 7.1.2013, pon 09:44

zmulin píše: K Giu:Mam jí na 17" a předváděčka byla na 18" a ten rozdíl cejtit je a ne,že ne.Za mě 17" na jízdu a větší už jen na efekt a celkovou jízdou spíš mínus.
S tím musím jen souhlasit... 18 jsou v ČR hrozný!!! Na zimu máme 16tky a je to mnohem lepší.
...momentálně ex-alfista

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8485
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Harous » 7.1.2013, pon 11:06

Tý Astře OPC vcelku rozumím. Mechanickej samosvor, 280 koní. Docela chápu, že to nebude jednoduchý rozhodování. :-k
Radim píše:Megane nebo opel jsou subjektivně i objektivně škaredá auta bez stylu.
Mám si někde vyzvednout povolenku aby se mi ta Astra mohla líbit?
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18542
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Kubas » 7.1.2013, pon 11:16

povolení nepovolení, tohle auto:
http://www.autoforum.cz/testy-aut/test- ... lne-dobra/

prostě z mého pohledu opravdu pěkné není.... :wink:
O to v téhle diskusi ale nejde, Soft ji evidentně viděl a když o ní uvažuje, tak s ní asi nemá problém.... :wink:

Samosvor a 40 koní navíc jsou pádný argument, to auto prostě ryhlejší než Giulietta QV bude. Teď jde fakt jenom o ty preference....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

ethicon
Nováček

Příspěvky: 220
Registrován: 14.4.2011, čtv 20:40

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od ethicon » 7.1.2013, pon 11:24

..podľa mňa sú tie 18tky úplne v pohode..jazím s nimi vyše dvoch rokov a 90% po rozbitých bratislavských cestách...beriem, že môže byť rozdiel medzi 16tkami a 18tkami..ale citelný rozdiel medzi 17 a 18? Na predchádzajúcej 147ke som mal 17tky a tiež športový podvozok...Giulietta je na 18tkach určite komfortnejšia ako moja bývalá 147ka na 17tkach...a čo sa týka efektu...jednoznačne 18tky...na Giuliette sa menšie kolesá doslova strácajú v blatníkoch..17tky ešte ako tak v pohode, ale 16tky to je fakt zlé... :wink:
čo sa týka výberu auta..jasné, QV nie je konkurent pre OPC, Megane RS, či Focus ST..je to skôr také talianske GTI, konkurentom by bola, keby ju robili verzia GTA...Opel by bol pre mňa z tohto výberu na poslednom mieste ..dizajn je vec subjektívna, každému sa môže páčiť niečo iné, ale označovať to prerastené, nafúknuté a hlavne ťažké OPC za niečo dizajnovo príťažlivé..no neviem...ale hovorím vkus máme rôzny...a čo sa týka ceny u nás na slovensku vychádza QV o chlp menej, neviem ako v čechách..som to tak zbežne pozeral , základ je zhruba rovnaký ale za dosť veľa vecí sa tam pri OPC pripláca..a čo tá hmotnosť ? Otázne či to prerastené auto napriek tomu, že má o vyše 40 koní viac bude mrštnejšie...ale ako sa hovorí proti vkusu, žiaden dišputát... :wink:
Alfa Romeo Giulietta QV /facelift/ 2013-
Alfa Romeo Giulietta QV, nero etna 2010-2013
Alfa Romeo 147/Sport/120cv, čierna metalýza, facelift 2006-2010

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2879
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Radim » 7.1.2013, pon 11:31

Harous píše:Tý Astře OPC vcelku rozumím. Mechanickej samosvor, 280 koní. Docela chápu, že to nebude jednoduchý rozhodování. :-k
Radim píše:Megane nebo opel jsou subjektivně i objektivně škaredá auta bez stylu.
Mám si někde vyzvednout povolenku aby se mi ta Astra mohla líbit?
ta věta je nadsázka, ale chybí tam smajlík.

na druhou stranu - nemyslím, že sem musím podrobně tahat Descartovu definici subjekt-objektového vnímání abych konstatoval, že objektivní hodnocení se skládá z mnoha subjektivních. osobně se mi giu moc nelíbí, jen o fous víc než tento opel, ale obecně všechny alfy většinou vždy designově převyšují třídní konkurenci, protože se na tom separátně shodne spousta subjektů. za mě je subjektivně nepříliš hezká giu hezčí než škaredý opel.
Alfetta GTV L

maTooB
Uživatelský avatar

Příspěvky: 42
Registrován: 1.12.2011, čtv 20:33
Bydliště: Slovensko

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od maTooB » 7.1.2013, pon 11:45

Mne sa ta astra OPC paci.
No nikdy by som si ju nekupil ako ani ziadne ine trojdverove auto...
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA TCT
Ducati Monster S4RS TS

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8485
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Harous » 7.1.2013, pon 12:04

Radime a to mnoho subjektivních názorů se bere kde? :-D

Softovi rozumím. Taky jsem si dovolil koupit si jiný než italský auto a někteří s tím měli problém. Až to chvílema vypadalo, že asi vědí lip než já co chci a co potřebuju. :-D
Softovi to přeju ať už vybere cokoliv. Bude si kupovat nový auto a k tomu nadupanej hotchatch za nemálo peněz. A přiznejme si, na to moc lidí koule nemá. :smt023
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

moon13
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193
Registrován: 9.11.2010, úte 20:47
Bydliště: BK
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od moon13 » 7.1.2013, pon 12:06

Mě se Giulieta líbí :wink:
A podstatná věc je stejně jen jedna, každej si může koupit co chce resp. co se mu líbí a to je dobře!
...momentálně ex-alfista

ethicon
Nováček

Příspěvky: 220
Registrován: 14.4.2011, čtv 20:40

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od ethicon » 7.1.2013, pon 12:21

Harous: no možno s tým mali problém tu, keďže sa jedná o stránku priaznivcov Alfy Romeo..? Možno na fóre Subaru by ťa chválili..to je predsa normálne...a myslím, že neni od akože fanúšika značky úplne pochopitelné, že sa ešte čuduje, že mu niekto doporučil si kúpiť značku auta ktorej je akože fanúšik, keďže je členom fanklubu...či sa mýlim?
na jednej strane tu bedákame, že ako sa tá alfa predáva a potom zistíme, že ani aj tí "najskalnejší" si ju nekúpia...tak potom o čom to tu je..? Mne sa tiež nie všetko na Giuliette páči..osobne sa mi stále akosi viac páči moja bývalá 147...ale som fanúšik a keď sa pozerám okolo, žiaden z hatchbackov nižšej strednej sa mi nezdá, že by ju dizajnovo prevyšoval... a to OPC no neviem, to by som už radšej zobral Golf GTI/R32 či BMWM1(to je však cenovo už inde)...a osobne si myslím, že tak rapídny rozdiel medzi OPC a QV nie je...a to tu dokonca ďalší "fanúšik" napísal, že prečo by si mal kúpiť QV, keď OPC je vo všetkom LEPŠIE, čo pravda nie je...to už je silná káva na fóre priaznivcov AR...
Alfa Romeo Giulietta QV /facelift/ 2013-
Alfa Romeo Giulietta QV, nero etna 2010-2013
Alfa Romeo 147/Sport/120cv, čierna metalýza, facelift 2006-2010

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8485
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Harous » 7.1.2013, pon 12:47

Fanoušek a příznivec AR jsem. Ale pokud Alfa nenabízí to co chci tak se holt musím podívat jinam. A že jsou prodeje tam kde jsou? Možná by se někdo v AR měl zamyslet právě nad tím proč si fanoušci značky kupujou auta jinde. Giulietta je super auto, ale nedej bože aby někdo chtěl třeba kombíka.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2879
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Radim » 7.1.2013, pon 12:52

Harous píše:Radime a to mnoho subjektivních názorů se bere kde? :-D

Softovi rozumím. Taky jsem si dovolil koupit si jiný než italský auto a někteří s tím měli problém. Až to chvílema vypadalo, že asi vědí lip než já co chci a co potřebuju. :-D
Softovi to přeju ať už vybere cokoliv. Bude si kupovat nový auto a k tomu nadupanej hotchatch za nemálo peněz. A přiznejme si, na to moc lidí koule nemá. :smt023
pokud se ti většina subjektivních názorů (s legitimním a přirozeným nárokem, že se jim může líbit cokoliv) nezávisle na sebe v podobě hlasování, odpovědi v dotazníku, soutěži, či preferencí v podobě zakoupení produktu na úkor jiného atd. - opakuji nezávisle (protože se neznají a nemají možnost ovlivnit) objeví na jedné straně, nebo jedné ze stran, pak ze ze subjektivního názoru, který subjektivním názorem dále zůstává, stává objektivní tvrzení či skutečnost, kapiš? jestli se chceš hnípat v detailech, nevím kolik designových soutěží vyhrála astra nebo megane a kolik giu, ale dávám i přes osobní výhrady karty na stranu alfy.

sranda je spíš to, jak se tu chytáme nepodstatných věcí ohledně vzhledu, ale auto tvoří mnohem víc než jen design. jak jsem tu již říkal a ostatní nadhodili také - QV je konkurent GTI, ne RS nebo OPC, takže pokud zájemce vybírá v těchto kategoriích, měl by si ujasnit sám, kterou víc protože alfa to aktuálně nenabízí - neudělali GTA.

jinak se zcela ztotožnuji s názorem ethicona - divit se (zde na fanstránkách AR), že ten opel lidi nechápou a mají svůj názor ve výběru je stejně krátkozraké, jako upozorňovat na to, že právo vybírat a komentovat má pouze ten, který xset tisíc za to auto (možná) dá.
Alfetta GTV L

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18542
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Kubas » 7.1.2013, pon 13:34

Ethicon: je potřeba rozlišit fanoušky a lidi, co často píšou na fórum.... nemusí to být totéž.... A taky je potřeba rozlišit vážně míněné argumenty a nesmyslné rejpání.... :wink:
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

ethicon
Nováček

Příspěvky: 220
Registrován: 14.4.2011, čtv 20:40

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od ethicon » 7.1.2013, pon 13:40

Harous: to je v pohode, že keď nie si spokojný s tým čo ti Alfa ponúka, že ideš inde...ale nečuduj sa, že tu na stránkach fanúšikov značky budú mať ludia na to iný názor....to akoby som išiel na stránku fanúšikov VW či Oplu a napíšem im tam, že si chcem kúpiť Alfu Romeo...asi by som potlesk nezožal...a byť fanúšikom je o tom, že som s tou značkou aj v dobrom aj v zlom a nielen virtuálne...aj vďaka takýmto skalným fanúšikom Alfa vôbec prežila a prežíva...Giulietta kombík? To hádam nie.... :???: Možno následovník 159..tam určite ano...
Alfa Romeo Giulietta QV /facelift/ 2013-
Alfa Romeo Giulietta QV, nero etna 2010-2013
Alfa Romeo 147/Sport/120cv, čierna metalýza, facelift 2006-2010

ethicon
Nováček

Příspěvky: 220
Registrován: 14.4.2011, čtv 20:40

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od ethicon » 7.1.2013, pon 13:46

Kubas: no už som si to tu všimol... :wink:
Alfa Romeo Giulietta QV /facelift/ 2013-
Alfa Romeo Giulietta QV, nero etna 2010-2013
Alfa Romeo 147/Sport/120cv, čierna metalýza, facelift 2006-2010

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8485
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Harous » 7.1.2013, pon 14:05

Jinej názor mít můžou, ale to je asi tak všechno co s tím můžou dělat. :-D Bohužel opravdu stačí aby chtěl člověk kombíka a v Itálii prostě neuspěje. Jedině Freemont což je sice bezva auto, ale zrovna standartní kombík to není. O nižší střední třídě nemluvě.
Je mi jasný, že tu nikdo nebude radit ať si koupí Opela, ale nebudu to auto zatracovat jenom proto, že to není Alfa. Softovi to rozhodování nezávidím, nebude to mít jednoduchý. Ale chápu, že se ohlíží i jinam a srovnává co za svoje peníze může mít. To je snad naprosto normální a přirozený.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

ethicon
Nováček

Příspěvky: 220
Registrován: 14.4.2011, čtv 20:40

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od ethicon » 7.1.2013, pon 14:19

no s tým kombíkom máš pravdu, ale zrovna Giulietta kombík..no neviem.. :wink:
jasné, veď názor mu nikto neberie, ani jeho výber a nakoniec sa bude musieť aj tak rozhodnúť sám (sú to jeho peniaze) ...len tým, že to rieši na fóre alfistov je reakcia taká aká je...čo je prirodzené, určitým spôsobom sme fanatici :wink:
Alfa Romeo Giulietta QV /facelift/ 2013-
Alfa Romeo Giulietta QV, nero etna 2010-2013
Alfa Romeo 147/Sport/120cv, čierna metalýza, facelift 2006-2010

soft147
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1124
Registrován: 8.1.2007, pon 21:13
Bydliště: Brno

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od soft147 » 7.1.2013, pon 17:00

Vidím, že jsem tady nadělal vlny, jak při tsunami :) to jsem tedy nechtěl.
Předně: byl jsem, jsem a budu fanoušek Alfy a proto si nechám svou stařičkou 147 f dízlu :)
K věci, dnes jsem měl kolečko, sednout/vysednout z OPiCe a fofr do Motortecu a sednout/vysednout z Giulietty (vidíte, schválně to píšu celý) s paketem QV, tzn.stejný interiér s QV včetně sedadel a pánové, i když se mi ze zásady příčí troje dveře, tak ten sOpel jasně vyhrává, volant, nebeská přední sedadla a super zadní lavice, nedává bohužel Giu šanci. Ani nevíte jak rád bych si koupil Alfu, ale nabídka je tak ubohá a Giu má pro mě tolik nedostatků v přímém porovnání, že jinak nemůžu. Třeba za 3 roky, až prodám tu modrou bestii, bude Alfa dělat něco vhodnějšího a rád do toho půjdu. Další argument je cena, když za Opela v téměř plné výbavě po slevě (brutální pro IČO zákazníky) vyjde na 556t bez DPH a Alfa ve skoro srovnatelné výbavě je i po maximální slevě o 80t bez DPH dražší. V tomto světle se výběr bohužel vyvíjí v neprospěch AR. Tím nechci říct, že je Alfa o tolik horší, ale bohužel to tak momentálně je a se ženou taky zažranou* Alfistkou jsme se shodli během 10 minut, že to jinak nejde. Jistě, obě auta jsou zaměřeny trochu jinak, ale pokud by Alfa udělala GTA, neumím si představit ten nesmysl co by za ni chtěli....
Fiat Scudo II 130 Multijet 2015
Ford Kuga 1.5 turbo 2017
Ford Mustang 2016 V8 5.0 421k
www.rcfunrace.cz www.prcars.cz
www.dmcstyle.cz

roberto37
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3356
Registrován: 22.2.2007, čtv 23:35
Bydliště: Zeltweg, AT
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od roberto37 » 7.1.2013, pon 17:24

Tak se rozepiš, co to bylo přesně za motorizace, v čem byla AR horší, a na závěr, jak mohou udělat nějakou slevu pro IČO zákazníky??
AR Giula 2,0 Super
AR 159Ti 2,0 JTDm SW MRDKA Bianco Dehet
EX AR SW 156 2,0 JTS konečně zase doma
EX AR SW 2,0JTS Selespeed Ferrari zábava pro Plebs
Nejsem AFTOMEKÁNIK, moje drobné "oprafy" fesměs končí felkou katastrofou

Petr147
SemTuFurt

Příspěvky: 9988
Registrován: 30.9.2009, stř 22:52

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Petr147 » 7.1.2013, pon 17:28

A pak se tu lidi vztekaji, když napíšu, že je to OPC lepší :) Opel umí docela dobré slevy, hlavně na dražší modely, co se mi tak trochu doneslo :)

soft147
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1124
Registrován: 8.1.2007, pon 21:13
Bydliště: Brno

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od soft147 » 7.1.2013, pon 17:35

Neboj, i AR dává pro IČO zákazníky úplně jiné ceny, než pro "běžného" kupujícího. Zkusím udělat tabulku + a - obou aut a rozdíl je takto na fóru těžko uvěřitelný a pro mě byl taky, ale naživo po vyzkoušení obou aut, i když jen staticky, je to... nevím jak napsat. Jasný, je to těžká mrdka co má umělý berličky v podobě samosvoru a elektronických tlumičů, aby to vůbec bylo schopný zatočit, to Alfa umí přirozeně, ale ve výsledku je to stejně jedno, protože to opravdu zatočí a nesere se do toho pořád stabilizace, protože jde vypnout!! Už mě nebaví na to auto dělat nechtěnou reklamu, tak tu tabulku pak dám někam do tlachárny.
Fiat Scudo II 130 Multijet 2015
Ford Kuga 1.5 turbo 2017
Ford Mustang 2016 V8 5.0 421k
www.rcfunrace.cz www.prcars.cz
www.dmcstyle.cz

Liwika19
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1609
Registrován: 22.8.2010, ned 19:09
Bydliště: Zvolen - Praha

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Liwika19 » 7.1.2013, pon 17:36

Tiez by som brala radsej tu Astru :D Ale aj Corsa Nurburgring edition nie je zla, len skoda vzhladu nakupnej tasky :D ale ma krajsi interier nez Astra
156 2.4 JTDm 20V 200ps...byvala policajtka v taliansku...

Ladin 164V6
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5892
Registrován: 15.1.2008, úte 15:52
Bydliště: Karlovy Vary

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od Ladin 164V6 » 7.1.2013, pon 17:39

No vždyť Gta stalo 1,2milionu cca... Tohle je za půlku a schopnejsi... Vůbec se Ti nedivim. :smt023
AR 164 3.0 24V Super 171kW Nero601 92' (Zombie - la machina arrogante)
Bmw 3er M3 3.2 Convertible Alpinweiss3 98'
Bmw 3er M3d2 SportWagon TitanSilber '06
Renault Kangoo 1.2 16V '08 :D

Vždycky všechno OFF...

soft147
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1124
Registrován: 8.1.2007, pon 21:13
Bydliště: Brno

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od soft147 » 7.1.2013, pon 17:43

Nelze srovnávat aktuální ceny aut s těmi před rokem 2009/10 obecně padly dolů, ale tipuji, že současná verze Giulietty GTA by se pohybovala minimálně o 100-150t výš, než QV, tj. po slevách asi 650t+ bez DPH
Fiat Scudo II 130 Multijet 2015
Ford Kuga 1.5 turbo 2017
Ford Mustang 2016 V8 5.0 421k
www.rcfunrace.cz www.prcars.cz
www.dmcstyle.cz

zde.
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4371
Registrován: 26.2.2010, pát 15:43
Bydliště: Všude možně
Kontaktovat uživatele:

Re: nová Giulietta (pokec, novinky, dojmy....)

Příspěvek od zde. » 7.1.2013, pon 17:51

Samosvor bych nenazýval umělou berličkou. Podle mě super volba, jen bych sehnal nějaký zvučnější výfuk a bude to perfektní.
Člověk by neřekl jak dokáže potěšit vypínatelné ESP :smt023
33

Odpovědět

Zpět na „Giulietta“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů