Nesvítí podsvícení počítadla km na AR 156 1.8

Odpovědět
Jardindo

Příspěvky: 30
Registrován: 2.5.2014, pát 11:04
Bydliště: Rychnov n. Kněžnou

Nesvítí podsvícení počítadla km na AR 156 1.8

Příspěvek od Jardindo » 4.9.2014, čtv 23:41

Zdarec,dnes jsem si všiml,že mě přestalo svítit podsvícení počítadla km,ale jinak běží normálně.Je tam nějaká žárovka nebo je to celek s displejem a jak se do toho případně nejlíp dostat.Dík

honzikd
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 413
Registrován: 17.2.2014, pon 15:29
Bydliště: Prostějov

Re: Nesvítí podsvícení počítadla km na AR 156 1.8

Příspěvek od honzikd » 9.9.2014, úte 09:40

Co zbytek budíku, svítí? Na před-faceliftových je tam několik žároviček, jedna stojí cca 10 Kč. Vyndat to jde úplně jednoduše - nad budíkem je jeden šroub, který drží plastovou obrubu, samotný tachometr je na dalších dvou šroubech připevněn k palubce. Tachometr potom stačí vytáhnout, žárovky jsou v takových plastových bajonetech ze zadu - celá výměna je tak na 10 minut.
Jardindo píše:Zdarec,dnes jsem si všiml,že mě přestalo svítit podsvícení počítadla km,ale jinak běží normálně.Je tam nějaká žárovka nebo je to celek s displejem a jak se do toho případně nejlíp dostat.Dík
159 2.2 JTS
ex. 147 1.6TS 88 kW
ex. 156 2.4JTD 103 kW

Jardindo

Příspěvky: 30
Registrován: 2.5.2014, pát 11:04
Bydliště: Rychnov n. Kněžnou

Re: Nesvítí podsvícení počítadla km na AR 156 1.8

Příspěvek od Jardindo » 9.9.2014, úte 14:39

honzikd píše:Co zbytek budíku, svítí? Na před-faceliftových je tam několik žároviček, jedna stojí cca 10 Kč. Vyndat to jde úplně jednoduše - nad budíkem je jeden šroub, který drží plastovou obrubu, samotný tachometr je na dalších dvou šroubech připevněn k palubce. Tachometr potom stačí vytáhnout, žárovky jsou v takových plastových bajonetech ze zadu - celá výměna je tak na 10 minut.
Jardindo píše:Zdarec,dnes jsem si všiml,že mě přestalo svítit podsvícení počítadla km,ale jinak běží normálně.Je tam nějaká žárovka nebo je to celek s displejem a jak se do toho případně nejlíp dostat.Dík
Dík to jsem chtěl slyšet.Zbytek podsvícení jde normálně a samozřejmě mám před face.Jdu na to.

Odpovědět

Zpět na „Diagnostika a elektroinstalace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů