Alfa 75 - silentblky, GO naprav...

všechny transaxle od Alfetty až po 75...
Odpovědět
misokgb
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 451
Registrován: 18.1.2008, pát 20:37
Bydliště: Nitra SVK
Kontaktovat uživatele:

Alfa 75 - silentblky, GO naprav...

Příspěvek od misokgb » 13.9.2008, sob 01:36

Takze, viac otazok. V prvom rade mam karosarske diely na 75... Motorove casti 2.0TS, 2.0TD - asi vsetky diely... Treba sa spytat - ALFA_DRiFT@azet.sk Dalej, generalkujem postupne, capy uz su... Na elite som nasiel predne silenty motora 2000sk kus, zadne po 600sk, zadne v poho, ale predne take love? Chcem sa spytat, potrebujem nieco co VYDRZI nejde o komfort ale o trvacnost... Mam kupit tie originalne? Moje maju 20 roky a pochybujem, ze boli menene. Dalsi problem je ZOHNAT/KUPIT novy silent ZADNY - treti to oko prevodovky + silentblok zadnej napravy - co ide ten trojuholnik vrch kde je ta gulicka a ide to na ten tram, ktory sa montuje na karoseriu pomocou 6 srobov... Chcem to spravit na komplet, nove hardyny, silenty, ulozenia, spojka je uz doma nova (SACHS pritlacak + lamela :P )... Takze najma tie silentbloky - zadny silentblok prevodovky + silentblok zadnej napravy... Kde to kupim za kolko atd, pripadne ak existuje nieco TVRDSIE nex original... VDAKA.
75 3.0V6
75 2.0TS 8v DOHC | lower head -0.7mm | custom exhaust mod | lighter flywheels -1.7kg | RenSport sport clutch | EBC brakes | NGK japan | KiNGDRAGON open air cold intake |

...coming soon 24v6 250ps@300Nm...

Milano75
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5150
Registrován: 7.5.2008, stř 15:22
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

silnety

Příspěvek od Milano75 » 13.9.2008, sob 08:53

mrkni na :http://www.superpro.motorteam.eu/od-gum ... erpro.html

a nebo na :http://www.chevron-racing.com/index.php ... KdfslgXZI8

Jinak silentblok do DE dionu sem sehnal u fiata, objednávali ho z itálie a stál cca 300kč, když sem scháněl středový uložení kardanu tak mi omilem poslali uložení převodovky na ten nosník, takže to jde sehnat taktéž, jinak silnetblo na motor mi odešel už 2x ale než kupovat novej to sem vždycky za tu cenu koupil další alfu :) jinak si můžež přišroubovat motro ke kastli takovým pomocným silentblokem jak je třeba u 164 nahoře na motoru, aby ti v zatáčkách tolik netrpěli silenty( já to plánuju, páč tam nacpu 2,5 TD) jian kna 75V6QV sem měnil ten silentblok ve zvonu, musím říc , že kdyby nebyl vyndanej motor tak to snad ani neudělám, jinak jestli plnánujuš vyměnit silentblo co drží vzadu převodovku tak sem máš na co těšit :) jinak osobně bych hodil poptávku do MJ auta a on se ti po tom už podívá
Alfa Romeo 75 3.0 V6 QV America
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa Romeo Alfetta GT 1,8 1975 + skelet 1981
Alfa Romoe 159 2,4JTDM SW TI

Odpovědět

Zpět na „Tipo 116...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů