AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Zamčeno
edas
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 624
Registrován: 11.6.2010, pát 17:42
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od edas » 2.7.2011, sob 23:30

Cebia autobazary hodnotí, a to je dobře. Cebia a Sova je téměř to samé. Hádejte třikrát, kdo s nimi nonstop spolupracuje a kdo je založil...? :D[/quote]

Pokud máte odvahu tvrdit, že jste založila Cebii, tak potom jsem opravdu hodně zvědav na autenticitu Vámi nabízené fotodokumentace.
159

SwimPixo
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 176
Registrován: 14.3.2010, ned 10:23
Bydliště: Brno - Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od SwimPixo » 3.7.2011, ned 00:12

RV147 píše:
mgr.maria.vaic píše:
RV147 píše:No když už někdo stáči tacho vezme to o víc než o 16000km. Na druhou stranu to nemusel udělat on. Rád bych slyšel, že někdo prodává slušný ojetiny.
Stáčet tacho o 16000 km? To si snad děláte srandu nebo co...?
Reagoval jsem na předchozí příspěvek kde na autě od Vás neseděly prý kilometry o cca. 16000km. Zdálo se mi nesmyslné, že by někdo stáčel km o tak malou hodnotu. V podmínkách ČR se nosí spíše hodnoty o nulu jiné.
Dobrý deň,
áno jednalo sa o moje auto, ktorému bol zistený rozdiel medzi palubným PC a riadiacou jednotkou hlavnou v pocte kilometrov. Ak sa pani Vaic nepamatá, riešili sme to spolu nakoľko bola urobená výmena rozvodov na ich náklady u p. Zemánka, vrámci udržania si dobrého mena a mne ako dajme tomu nahrada za vzniknutu situaciu... Ukončilo sa to tak, že pan Vaic uznal nezhodu v pocte km, nakolko som mal dokumentaciu a overenie od autorizovaneho servisu AR v Ziline, ale nepotvrdil manipulaciu z ich strany ale DOMNIEVAL sa ze to bolo urobene v Taliansku.
A to ze nebru telefony je neprijemne, sam viem ake to bolo tazsie s nimi komunikovat, ale vzdy som sa s nimi dohodol vramci dobrych vztahov.

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od elbandito » 3.7.2011, ned 01:37

Nestačím se divit, že se tady vede takováhle debata kvůli otlučenýmu nárazníku :roll:

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 3.7.2011, ned 03:26

Slíbené fota:
Přílohy
1.JPG

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 3.7.2011, ned 03:27

Slíbené fota:
Přílohy
2.JPG

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 3.7.2011, ned 03:41

To jsou fota předku, které pan Mokrý viděl a následně dovoz auta odsouhlasil a slíbil zaplatit domluvenou částku za dovoz: 349000.- Kč včetně DPH, STK, emisí a českého TP. Zaplatil ale pouze 332000.-Kč. Ukažte mi dovozce, který Vám doveze přesně takový automobil, jaký si přejete (všechny požadavky pana Mokrého jsem splnila do tečky) a to BEZ ZÁLOHY PŘEDEM. Prostě jen na dobré slovo.
Pospíchal auto vidět okamžitě po dovozu, takže nebylo naleštěné pouze prachovkou utřené. Auto důkladně prohlížel a řekl, že ani není potřeba ho profesionálně čistit, že chce jenom slevu.
Sleva 17000.-Kč je málo, když se jednalo pouze o výše jmenovaný nárazník?

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 3.7.2011, ned 03:51

wetman píše:To Martas01: No já musím vychladnout. Hovor jsem musel ukončit protože mě začla paní Vaicová sprostě urážet.
Ha-ha, pouze jsem žádala vysvětlení, proč píše pomluvy a co chce řešit a reklamovat. No nic nechce reklamovat, to je vše, co mi řekl, žádné argumenty. Když není problém, co řeší? Nechápu, ale absolutně nechápu. :smt102

Martas 01
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 586
Registrován: 15.11.2009, ned 16:27
Bydliště: Kousek od Brna.

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od Martas 01 » 3.7.2011, ned 07:55

Ja bych tuto debatu uzavrel pokud je ten naraznik dotukany dneska ti ho do 3000kc nastrikaji uplne vsude a pokud jsi dostal 17000 nebo kolik slevu a auto je jinak v super stavu tak se ti to porad vyplatilo.:)

A pro pani mgr.maria.vaic (nedokazal jsem vase jmeno pocestit) bude lepsi kdyz budete obcas brat tel i v zahranici nevim kolik mate denne prichozich hovoru ale pokud nekdo vola opakovane asi by se to oplatilo dnes to stoji cca 6kc za 1 min a to urcite staci na vysvetleni situace ze jste v zahranici a vracite se treba za tyden at pak zavole ne?
EX:Alfa romeo 159 SW 2,4 JTD ti
EX: 2x 147 1,6 .

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 3.7.2011, ned 11:04

Sgt. píše:
mgr.maria.vaic píše:
Sgt. píše:V inzerci máte stále moje auto přesto že jsem zaplatil a odvezl si ho. :smt102
Pane Liehne, moje záruka spočívá v tom, že Vám, laicky řečeno, vyřeším reklamaci za období předem domluveno a uvedeno ve smlouvě. Krom toho, jak si jistě pamatujete, jsme si vzájemně podepsali dodatek ke smlouvě, ve kterém je uvedeno, že v případě vážné závady, můžete vrátit automobil a já Vám vrátím zaplacenou částku v plné hodnotě.
Vím, že toto není běžné na české manýry, ale, jak jistě víte, já nejsem Češka.
A TEĎ MĚ ZA TO UKAMENUJTE :smt068
To je v pořádku, jen ty informace proč jsou i na prodaných autech REZERVACE pouštíte po kapkách.
Slušní lidé jsou i mezi Čechy.
Ano kdyby nás nezajímala cena půjdeme si koupit nová auta. Vás taky zajímá cena, proto nejste v extra reprezentativních prostorách a v zahraničí neberete telefony. :wink:

Pane Liehne,jistě,Češi jsou slušní lidé,nikdy jsem neřekla,že ne. Pouze jsem napsala to,co mi říkají klienti. Hodně z nich tvrdí,že to v ČR není běžné,aby se prodejce věnoval zákazníkovi 3,4,5 hodin,prostě tak dlouho,jak si klient přeje. Jede na testovací jízdu,do servisu na prohlídku - někdo do Olomouce,jiný do Lipůvky,další ke svému oblíbenému mechanikovi,který bydlí např. 2 hodiny od Brna.
Další věc jsou reklamace,které,jak víte,řešíme vždy. Nedělám rozdíly. Mnohokrát mi technici a opraváři říkají:,,Toto neřešte,to je spotřební materiál,...To má platit klient." A přesto to platím já,protože u každého auta v inzerci uvádím ZÁRUKA.
Ohledně rezervace:
1.:Někdy opravdu dlouho čekám na peníze (stává se,že i 3 měsíce).
2.:Vaše AR je krásná. Hodně klientů si konfiguruje vozidlo právě na základě fotek rezervovaných aut. U jedné mu vyhovuje barva zvenku,u druhé barva sedadel,u třetí barva palubovky,u čtvrté výbava,atd.
Abych mohla zájemcům maximálně vyhovět,musím přesně znát jejich požadavky.
A co znamenají ,,extra reprezentativní prostory"? Mám tu plochu venkovní i vnitřní. Nemám tu dřevěnou boudu,ale,myslím,celkem normální a zařízenou kancelář. Vrátnice 24 hodin denně otevřena. Kamerový systém na vnitřní i venkovní ploše,živá ostraha také 24 hodin denně - když nejsem ve firmě.
Když neberu hovory v zahraničí,volám zpět,funguje i sms-ková komunikace,píšeme si emaily.
Hlavně klienti,kteří už koupili,píšou sms,emaily.
Reklamace se také nutně musí řešit písemně - co je psáno,to je dáno. Vy jste nám napsal email,my jsme Vám volali,také psali,takže komunikace nevázne.

F.a.n.o
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 739
Registrován: 2.4.2011, sob 14:22
Bydliště: Brno

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od F.a.n.o » 3.7.2011, ned 15:17

me fascinuje, kolik se ted tady popsalo stranek kvuli uplne prkotine se spinavym (a potukanym) naraznikem a kolik kolem toho padlo nepeknych obvineni a ostrych slov... Clovek, ktery nekupuje nove auto, ale ojetinu, tak asi nemuze predpokladat, ze mu dovozce doveze krasnou navonenou neposkrabanou Alficku, pri beznem provozu proste dojde k vizualnimu poskozeni vzdcky a kdyz pak najednou zacne upozornovat na to a na to a pak na tohle a ze tady je toto ... misto aby byl rad, ze nekoupil nejakou stahanou a stocenou potvoru, ale auto s dolozenou historii a ve stavu odpovidajicim v papirech, tak upozornuje na detaily a malickosti je podle me usmevne a ve vysledku si rekne o slevu (vsak jsme cesi, ne? :-D ) ... OK, dostal slevu, co ted? dalsi slevu na naraznik, kteryho si predtim nevsiml? pak prijde, ze si vsiml, ze ma sjete pneumatiky, tak nemel by mu jeste rychle koupit v zaruce prodejce nove???
Jako ruku na srdce, je zaruka a je zaruka... logicky by se mel rozune uvazujici clovek nad tim zamyslet, co tak asi by bylo rozumne reklamovat. Ja koupil u p. Vaice AR 159, mel jsem podle diagnosiky "problemy" s EGR ventilem, byl ucpany... tak v ramci zaruky mi vymenily EGRko za nove a hotovo. Chtel jsem menit oleje a filtry, zajel jsem si do servisu, rekl jsem ze jsem od Vaice, dostal jsem slevu, parada. Ale to, ze jsem si koupil nove gumy, menil 2 krat zarovku, sterace a podobny veci, to uz fakt prodejce zajimat nema... *plesk
Nejvic me na cele veci s tim "incidentem" mrzi, ze pana Vaice znam osobne a zrovna pan Vaic je clovek, ktery se snazi vsem vyjit vstric, udelat pro zakaznika maximum, shani nam vsechno co si kdo jen vzpomene a ted si tu musim cist o tom, jak jeden clovek pise, jak ho takovy clovek ale hnusne podvedl, kdyz mu neumyl naraznik a pod nim byly oderky od kaminku ... :smt102
AR 159 SW 2,4 20V 147kw

F.a.n.o
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 739
Registrován: 2.4.2011, sob 14:22
Bydliště: Brno

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od F.a.n.o » 3.7.2011, ned 15:41

edas píše:Cebia autobazary hodnotí, a to je dobře. Cebia a Sova je téměř to samé. Hádejte třikrát, kdo s nimi nonstop spolupracuje a kdo je založil...? :D
Pokud máte odvahu tvrdit, že jste založila Cebii, tak potom jsem opravdu hodně zvědav na autenticitu Vámi nabízené fotodokumentace.[/quote]

myslim, ze jsi to spatne pochopil :smt044 pokud se nepletu, cebii zalozil nejaky velky prodejce ojetin, tusim AAA Auto, aby mel cim se ohanet a za co ty svoje prodavany sunky schovavat ... ale jistej si nejsem :-k
AR 159 SW 2,4 20V 147kw

Ladin 164V6
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5892
Registrován: 15.1.2008, úte 15:52
Bydliště: Karlovy Vary

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od Ladin 164V6 » 3.7.2011, ned 16:14

Kdyz jsme 5 let zpet dotahli z I tatovo 156, mela jako 3 lety auto s 90tkm celej predek od kaminku, a oparkovany narazniky, takze se strikly predni blatniky kapota a narazniky... Neni to proste novy, a nevim proc z toho u spotrebnich aut delat vedu...
AR 164 3.0 24V Super 171kW Nero601 92' (Zombie - la machina arrogante)
Bmw 3er M3 3.2 Convertible Alpinweiss3 98'
Bmw 3er M3d2 SportWagon TitanSilber '06
Renault Kangoo 1.2 16V '08 :D

Vždycky všechno OFF...

edas
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 624
Registrován: 11.6.2010, pát 17:42
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od edas » 3.7.2011, ned 20:15

F.a.n.o píše:
edas píše:Cebia autobazary hodnotí, a to je dobře. Cebia a Sova je téměř to samé. Hádejte třikrát, kdo s nimi nonstop spolupracuje a kdo je založil...? :D
Pokud máte odvahu tvrdit, že jste založila Cebii, tak potom jsem opravdu hodně zvědav na autenticitu Vámi nabízené fotodokumentace.
myslim, ze jsi to spatne pochopil :smt044 pokud se nepletu, cebii zalozil nejaky velky prodejce ojetin, tusim AAA Auto, aby mel cim se ohanet a za co ty svoje prodavany sunky schovavat ... ale jistej si nejsem :-k[/quote]

Tušíš špatně. Cebii založil ing. Martin Pajer. S AAA to opravdu nemá co do činění.
159

F.a.n.o
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 739
Registrován: 2.4.2011, sob 14:22
Bydliště: Brno

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od F.a.n.o » 4.7.2011, pon 10:05

no ono jedna vec je, jak se to naoko ven tvari (takze zakladatelem je skutecne fyzicka osoba )a druha vec jsou vsechny ty pletichy a srandy okolo ... ale to je OT a to sem rozhodne nepatri.
AR 159 SW 2,4 20V 147kw

wetman
Uživatelský avatar

Příspěvky: 39
Registrován: 23.3.2011, stř 16:46
Bydliště: Vysočina

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od wetman » 4.7.2011, pon 10:18

Tak jsem se pěkně početl jak se Obchodník( bazarista ) dokáže veřejně vyjadřovat o svém zákazníkovi, ale co po tom co jsem si vyslechl do telefonuje se není čemu divit.

Chtěl jsem zde napsat průběh telefonátu a jak to všechno bylo, ale jak píšete je to tvrzení 1 proti 1. At bych sem napsal cokoliv lze to napadnou a říct že je to bohapustá lež.

Myslím si, že když si přečtete všechny moje příspěvky od začátku. Tak nabylo mým cílem je špinit a říkat v žádném případě od nich nekupujte. Psal jsem že auta jsou zachovalé ale měli by zlepšit komunikaci.

Pokud budete stát i o názor druhé strany a ne jen o slovní prů_em pani Vaicové, tak se pokusím to interpretovat. S tou audio nahrávkou by to bylo super to by se veškěrý spekulace lehce vyvrátily.

Nicméně musím aspoň reagovat na těch mnou odsouhlasených 349 tis.

Jjich praxe je že vozí auta na zakázku a základě zálohy. ( Což jsem se dozvědel až když bylo auto zde). Jí sjem žádnou zálohu nedával a nikdo si oni ani neřekl. myslel jsem že auta tahaj a pak je normálně bazarové prodávají. Tak se na netu aspon jejich bazar tváří.
Poslal jsem poptávku na auto. V telefonu se mě paní Vaicová ptala kolik auto má stát řekl jsem maximálně 350. Po čase mi volali že by takový auto dokázali sehnat, tak jsem kývnul že i podle nepovedených fotek se mi auto líbí, že bych ho chtěl, ale že se rozhodne až po osobní prohlídce. No a auto světě div auto stálo 349.
Měl jsem na netu vyhlídle ještě asi 4 další alfy. Všechny v ceně do 300. Tak jsem na první prohlídce panu Vaicovi říkal, že mám ještě nějaké další za 300 a ten rozdíl je velkej a že když sem říkal že to auto má stát max 350 tak jsem počítal že za ty prachy bude bez kosmetických vad a mělo by mít třeba mín kilometrů nebo větší výbavu, tak jsme se po chvili smlouvání dopracovali k ceně 332 (mimochodem cenu konzultoval s pani Vaicovou po telefonu). Takže tu slevu jsem dostal na to že konkurence prodávala levněji a na přední otukanou kapotu ( nárazníku jsem si ani nevšiml). S domluvenou cenou souhlasily a pan Vaic byl ochotný, příjmný.
Pokud nechtěli nemuseli mi jí za tu cenu prodat. Tak proč ty kecy a špinavým vychcánkovi atd.
Obrázek si udělějte sami.
Jinak se chystám na Kámen a kdo bude mít zájem tak můžu poreferovat osobně tam aby jste si udělali obrázek i o mě jestli jsem špinavej Vychcánek nebo jen nespokojený zákazník, který je zvyklý na jiné jednání ze strany dodavatelů.
Alfa 159 1,9 JTDm 16V 110kw, 06/2008, černá
Alfa 147 2,0 TS 16V 110kw 11/2001, černá metalíza

MartinV

Příspěvky: 6
Registrován: 8.7.2011, pát 06:17

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od MartinV » 8.7.2011, pát 06:33

Nazdar lidi.
Můj názor na tuto firmu je takový neutrální. Auto od nich mám (AR 146 JTD), jednání v celku solidní i smlouvat se dalo. Stav koupeného vozu bych hodnotil tak 70% vzhledem k podaným informacím. Na druhou stranu cena asi odpovídala +-.
Jak to dělají nyní. Třeba Alfa Romeo 159 2.2JTS NAVIGACE 136 kW byla tak před měsícem pod dvě stě tisíc a najednou koukám Alfa Romeo 159 2.2JTS NAVIGACE 136 kW rezervé za 239.000 Kč. Jediné co mě napadá, že auto zdražili a připsali rezervé, aby jsme si my ostatní mysleli, že to je normální cena a že to lidi kupují. Ale ono to tak očividně není.

Kupuješ? Pořádně prohlídni! Něco se ti nezdá? Smlouvej!

Tak se všichni mějte.
Martin
Alfa 146 1.9 JTD
Alfa 33 1.7IE 4x4 ex :smt055

F.a.n.o
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 739
Registrován: 2.4.2011, sob 14:22
Bydliště: Brno

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od F.a.n.o » 8.7.2011, pát 13:20

kdyby jsis to tady poradne procetl, tak by jsi vedel, jaky je rozdil mezi vystavenym autem a rezerve, to uz se tu salodlouze resilo a myslim, ze nam to i logicky vysvetlili ... co se zdrazeni auta tyce, p.Vaic provadi upravy svych aut na prani zakaznika, to znamena, ze kdyz prijde clovek a rekne, ze chce treba jiny interier, navigaci, xenony ... atd atd, tak takove modifikace na prani zakaznika p.Vaic nabizi a tim padem Ti muze takto dojit k narustu ceny, kterou samozrejme predem musel vyslovene chtit a cenu pak akceptovat zakaznik ...
AR 159 SW 2,4 20V 147kw

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 17:24

MartinV píše:Nazdar lidi.
Můj názor na tuto firmu je takový neutrální. Auto od nich mám (AR 146 JTD), jednání v celku solidní i smlouvat se dalo. Stav koupeného vozu bych hodnotil tak 70% vzhledem k podaným informacím. Na druhou stranu cena asi odpovídala +-.
Jak to dělají nyní. Třeba Alfa Romeo 159 2.2JTS NAVIGACE 136 kW byla tak před měsícem pod dvě stě tisíc a najednou koukám Alfa Romeo 159 2.2JTS NAVIGACE 136 kW rezervé za 239.000 Kč. Jediné co mě napadá, že auto zdražili a připsali rezervé, aby jsme si my ostatní mysleli, že to je normální cena a že to lidi kupují. Ale ono to tak očividně není.

Kupuješ? Pořádně prohlídni! Něco se ti nezdá? Smlouvej!

Tak se všichni mějte.
Martin

Dobrý den, pane Valenta,
snažím se vžít do Vašich pocitů. Kdybych kupovala auto já a nastala by tato situace, cituji, ,,Stav koupeného vozu bych hodnotil tak 70% vzhledem k podaným informacím"..., okamžitě bych kontaktovala prodejce a auto bych reklamovala. Ze zákona má každý záruku 6 měsíců od prodejce a je jedno, jestli to ve smlouvě je nebo není uvedeno. Zákon je zákon.
Kdyby prodejce nebyl ochotný záruku řešit, informovala bych občanské sdružení SOS a SOVA. Každý nemá peníze na právníka, SOS a SOVA neberou žádného podvedeného klienta na lehkou váhu. Rozhodně bych to tak nenechala.
Moje otázky zní: Proč jste automobil nikdy nereklamoval? Proč jste nikdy nezavolal ani nenapsal SMS, ani nenapsal email?
čekám na rychlou odpověď.

enzo13
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485
Registrován: 8.1.2011, sob 19:51

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od enzo13 » 9.7.2011, sob 19:09

A moje otázka zní proč nabízíte auta, které vůbec nemáte? Čekám na rychlou odpověď. Jan Mikeš
ALFA ROMEO GIULIA 2.2 JTD 210K AT AWD VELOCE R.V. 2017
Spider 2,2 JTS, r.v. 2008
BMW X6 F16 xDrive 30d m-paket

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 19:24

Pane Mikeš,
nikdy jsem nenabízela auta, které jsem vůbec neměla. Jestli ano, uveďte příklad.

enzo13
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485
Registrován: 8.1.2011, sob 19:51

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od enzo13 » 9.7.2011, sob 20:00

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... 66/8182770

Tak teď bych chtěl slyšet Vaše vyjádření k tomuto inzerátu. To vozidlo nabízíte min. jeden rok a po celou dobu je u něj napsané "rezervé". Tzn., že nabízíte rok k prodeji vozidlo, které vlastně k prodeji nemáte a tudíž jste pro mne velmi nesolidní firma.
ALFA ROMEO GIULIA 2.2 JTD 210K AT AWD VELOCE R.V. 2017
Spider 2,2 JTS, r.v. 2008
BMW X6 F16 xDrive 30d m-paket

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 20:10

Pane Mikeš,
na straně 9 máte vše vysvětleno. A nemyslím si, že píšu nesrozumitelně, když to ostatní pochopili :wink:
Stačilo zavolat, napsat,... a věděl by jste, že to není rok. Chápu, že život je těžký a přináší různé úskalí, ale nemyslím si, že by jste se měl filtrovat zrovna na mé firmě. Nikdy jste mě nekontaktoval, tak, laskavě, do mě neryjte.

enzo13
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485
Registrován: 8.1.2011, sob 19:51

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od enzo13 » 9.7.2011, sob 20:19

mgr.maria.vaic píše:Pane Mikeš,
na straně 9 máte vše vysvětleno. A nemyslím si, že píšu nesrozumitelně, když to ostatní pochopili :wink:
Stačilo zavolat, napsat,... a věděl by jste, že to není rok. Chápu, že život je těžký a přináší různé úskalí, ale nemyslím si, že by jste se měl filtrovat zrovna na mé firmě. Nikdy jste mě nekontaktoval, tak, laskavě, do mě neryjte.
Tak takhle nějak jsem si představoval Vaší odpověď. Vážená paní Vy jste chtěla konkrétní případ Vaší neserioznosti, ten jsem Vám poskytl: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... 66/8182770
, ale Vaše vyjádření, že je můj život těžký a přináší různé úskalí je velmi úsměvné a svědčí o Vaší profesionalitě. Doufám, že si čtěnáři fóra o Vás a Vaší firmě udělají úsudek sami, já už ho mám a napiště mi něco prosím ještě o tom, jak je život těžký, rád se zasměji.
ALFA ROMEO GIULIA 2.2 JTD 210K AT AWD VELOCE R.V. 2017
Spider 2,2 JTS, r.v. 2008
BMW X6 F16 xDrive 30d m-paket

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 20:31

To jsem ráda, že jsem Vás rozesmála.
Na různé potíže není nic lepšího, než upřimný smích :D
Napište mi, prosím Vy něco, třeba kdy jste mě kontaktoval, kdy jste chtěl vůz vidět, projet si ho, atd., prostě věci, které zajímají normálního klienta.
A také napište, kdy jsem Vám lhala, nebo jinak zaváděla, atd. Noooooo, nenapíšete, protože nikdy nikomu nelhala a nikoho nezaváděla.
Cituji:,,Doufám, že si čtěnáři fóra o Vás a Vaší firmě udělají úsudek sami..." Udělali. Takže děkuji. Telefon zvoní a zvoní, lidé se objednávají. Vypadá to tak, že budu muset přijmout další pracovníky do firmy. :supz:

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od elbandito » 9.7.2011, sob 20:39

Tady je dneska zase sranda :smt040 . Se nedivte, že se Vám enzo13 neozval, když u auta, o které má zájem je rezervačka... Asi bych taky nereagoval na nabídku zamluveného auta. Jiný člověk se pár stránek výše ptá, proč je jeho auto stále ve Vaší nabídce, když už ho koupil a odvezl. Odpověď jsem nenašel...

Zamčeno

Zpět na „Jihomoravský“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů