Variator

Odpovědět
cooper.mb
Nováček

Příspěvky: 234
Registrován: 1.12.2008, pon 12:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Variator

Příspěvek od cooper.mb » 19.7.2009, ned 22:16

Ahoj tak budu měnit rozvody a přemýšlím, ž při té příležitosti bych udělal i variátor, ikdyž ten můj je zatím docela dobrej zvuk dieselu jen občas při startu a hodně krátce. Kdo má opravnou sadu? Vydrží to nebo se to po chvíli zase zmrví? A zajímalo by mne kde sehnat levně novej variátor? Nemáte někdo nějaký kontakt? :) Díky

Yglo
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34
Registrován: 24.6.2008, úte 19:18
Bydliště: Jihlava, Praha, Zvole

Re: Variator

Příspěvek od Yglo » 20.7.2009, pon 20:53

http://www.ebspares.co.uk/PNF.cfm?id=/a ... N=84238173
nebo
http://www.alfaworkshop.co.uk/parts/GTV_Variator.shtml

Vyjde to levněji než u nás...já si tam teda nechal dát opravnou sadu. V každým případě bych to nechal udělat s rozvodama...
GTV

cooper.mb
Nováček

Příspěvky: 234
Registrován: 1.12.2008, pon 12:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Variator

Příspěvek od cooper.mb » 20.7.2009, pon 21:53

Díky za odkaz! Pošlou to bezproblému do čech? jaká je cena pošty? Asi s tím ještě počkám, zatím se mi ozval jen jednou a opravdu snad na sekundu. Jen mě to napadlo když teď budu dělat rozvody. Ale ten odkaz je dobrej díky!!

Aleš
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 559
Registrován: 21.1.2008, pon 18:12
Bydliště: Zaříčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Variator

Příspěvek od Aleš » 20.7.2009, pon 22:03

AR 145 1,6 boxer RACE CAR
Buick Regal V8 301 rv 79
Chrysler Neon 2,0
ex-AR 156 2,0 TS
ex-AR 155 V6
ex-AR 33 1,7 Permanent
www.alistrechy.cz

Yglo
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34
Registrován: 24.6.2008, úte 19:18
Bydliště: Jihlava, Praha, Zvole

Re: Variator

Příspěvek od Yglo » 22.7.2009, stř 12:48

Objednávám si věci tady z těch obchodů docela běžně. Např.: potřeboval jsem origo. svíčky a na jednom z angl. obchodů jsem je našel asi za 2tis i s dopravou...většinou to máš do týdne doma. Tady ty firmy, co jsem uvedl, tak u té první jsem minulý týden objednával komplet výfuk a počítám, že tento tejden dojde...
Platím to většinou přes PayPal a zatím jsem neměl žádnej problém...jo a mimochodem ty linky, co jsem ti poslal, tak je na variátor na GTV...nevím, jaký máš auto, tak aby ti tam pasoval!
No a cena pošty je různá...třeba teď, jak jsem objednával ten vejfuk, tak cena toho balíku vyšla na 1200 Kč, ale i s tím mě mě ten výfuk vyjde min. o 5 tis. levněji než u nás co jsem tak porovnával na netu...
GTV

cooper.mb
Nováček

Příspěvky: 234
Registrován: 1.12.2008, pon 12:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Variator

Příspěvek od cooper.mb » 22.7.2009, stř 15:33

To je perfektní vědět, že to tak funguje. Tady u nás jsou ty díly hrozně předražený. Příště to taky takhle budu řešit. Co je ten Pay pal a jak funguje?

Yglo
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34
Registrován: 24.6.2008, úte 19:18
Bydliště: Jihlava, Praha, Zvole

Re: Variator

Příspěvek od Yglo » 25.7.2009, sob 08:20

No ten PayPal je v podstatě taková elektronická peněženka a většina zahraničních obchodů přijímá elektronické platby jen přes něj. V zásadě máš 2 možnosti, jak jej používat:

1) Jen k placení - ze svého účtu si tam pošleš peníze a pak tím jen platíš. Nevýhoda je ta, že když tam pošleš prachy, tak se ti to na payPal účtu projeví až tak za 2-4 dny, takže když tam nemáš dost peněz, tak musíš čekat než ti přijdou na paypal a pak si teprve můžeš zboží objednat.
2) K placení i přijímání plateb - propojíš si payPal se svou kreditkou. Při placení zboží se použijí peníze na payPalu a v případě jejich nedostatku se vezmou peníze přímo z tvého účtu (podle té kreditní karty).

Já osobně používám ten první způsob. Prostě se zaregistruj na http://www.paypal.com a v části My Account klepni na položku Top Up, kde máš údaje pro nabití účtu. Já to zezačátku zkusil tak, že jsem si na ten účet poslal asi 200 Kč, abych si ověřil, že to funguje. Pak jsem si tam poslal prachy na ty svíčky, abych si ověřil, jak ty obchody fungují a vše je ok. Nehledě k tomu, že na ebay se platí výhradně přes payPal.

No a co se týče objednávky toho mojeho výfuku, tak už ho mám doma...příští týden mi ho namotují...jen se bojím, že mě to autí nebude tolik bavit, když nebude pořádně slyšet :( ...ale zas to cestování bude pohodlnější :)
GTV

Odpovědět

Zpět na „TS a JTS (AR)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů