zapalovacia cievka - kolisanie otacok - diagnostika?

Yboris
Pozorovatel

Příspěvky: 359
Registrován: 22.3.2010, pon 19:40
Bydliště: Hodonin

Re: zapalovacia cievka - kolisanie otacok - diagnostika?

Příspěvek od Yboris » 8.8.2011, pon 20:04

Ano je na repas pri rozebirke treba odmerat aj jedlotlive vynutia na rotore ci neni nekere prerazene ale moze to bit len blok uhliky, regulator, diody , takze ven snim a autoelektrikarovy do ozdravovne.

jany145
Nováček

Příspěvky: 151
Registrován: 18.9.2009, pát 13:38
Bydliště: Nitra

Re: zapalovacia cievka - kolisanie otacok - diagnostika?

Příspěvek od jany145 » 13.8.2011, sob 11:19

A u teba sa tento problem vyskytoval na akom type motora?

Yboris
Pozorovatel

Příspěvky: 359
Registrován: 22.3.2010, pon 19:40
Bydliště: Hodonin

Re: zapalovacia cievka - kolisanie otacok - diagnostika?

Příspěvek od Yboris » 13.8.2011, sob 12:52

U mna sa vyskytoval na Lancia dedra ale moze sa vyskytnut na akomkolvek inom alternatore to je problem toho zariadenia nie typu motora alebo znacky vozidla trebars dnes som robil suzu 750 gsxr ked sa nezapli svetla dobre ked ano po 50 km baterka scucla a kolisanie napetia najprv sa menil regulator no a potom som zistil ze je zhorete jedno vynutie na altiku a musel sa previnut pretoze to su ine palky jak u auta nove to vyjde aj na 20 papiru tebe v najhorsej variante tak na2,5 tisic ked kupis starsi tak okolo 1 tisic uz si to delal?

jany145
Nováček

Příspěvky: 151
Registrován: 18.9.2009, pát 13:38
Bydliště: Nitra

Re: zapalovacia cievka - kolisanie otacok - diagnostika?

Příspěvek od jany145 » 14.8.2011, ned 11:38

Ne nerobil som to este ale bol som s tym na premeranie (kde sa na to specializuju) ale tam mi povedali ze dobija fpohode a ze je to na volnobehu normalne ze ked zvysim na 1500ot secko OK. A ze keby to bola dioda tak by mi preblikavalo dobijanie. A ze je celkom mozne ze to je normalne co celkom sedi jak tak kukam viac ludi mi tu pisalo ze im to robi tiez a ze to neriesia. (v sekcii 145/146). Tak som sa rozhodol ze kym volaco uplne neklakne ani to nebudem riesit lebo som vyskusal tolko veci a vzdy som bol sklamany ked som zistil ze to nezmizlo ze som uz vygrcal dost penazi. A ked dam repasnut alt a zistim ze to robi furt tak ma si j..ne... :)

Yboris
Pozorovatel

Příspěvky: 359
Registrován: 22.3.2010, pon 19:40
Bydliště: Hodonin

Re: zapalovacia cievka - kolisanie otacok - diagnostika?

Příspěvek od Yboris » 14.8.2011, ned 15:33

No to je taky reseni ,a este k tym specializovanym fyrmam suza bola taky u jednej a taky dobry vse vporiadku akurat boli zhnily odmerat aj samostatny altik a rozpojit jeden konektor ale nauctovane to bolo ateraz maju ohromnu reklamu keru sirim siroko daleko nejaky triskel breclav autorizovany servis

Odpovědět

Zpět na „TS a JTS (AR)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti