Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Odpovědět
bernsteinrcz

Příspěvky: 22
Registrován: 14.6.2012, čtv 22:16

Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Příspěvek od bernsteinrcz » 21.6.2012, čtv 17:22

Ahoj mam 2.0 ts a potřebuju zvednout zadek auta. Za prahy se mi to moc nechce mam debilní zvedák. Ale vsimnul jsem si ze pred zadnima kolama u prahu jsou na každý straně navařené takové kostky..jeli možno to tam hodit na hever?? Jsou sice orezlý ale pevný.. Ale orezlý to bude mít asi každý starší auto :) Jinak podlahu a prahy mám v super stavu.. :) Na podlaze jsem měl asi 4 rezlinky velikosti párátka.. obrousil jsem to až na plech a nevím zda na to neco dát (hlavně ne tlumex) Auto mám porád v garáži v zimě a dešti s ním nejezdím..tak ani nevím zda má smysl na ty obroušený místa něco dávat.. Dík za rady

Petr147
SemTuFurt

Příspěvky: 9988
Registrován: 30.9.2009, stř 22:52

Re: Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Příspěvek od Petr147 » 21.6.2012, čtv 17:37

rozhodne je necim zatri, zakladovka + body nebo neco podobneho

Kůrkyn
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4913
Registrován: 13.5.2007, ned 23:56
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Příspěvek od Kůrkyn » 22.6.2012, pát 00:51

ty kostky jsou k tomu určený + špunty vepředu na podlaze- za to visí auto na montážní lince
Obrázek

roberto37
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3356
Registrován: 22.2.2007, čtv 23:35
Bydliště: Zeltweg, AT
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Příspěvek od roberto37 » 22.6.2012, pát 01:39

to jsi si ten kravín pěkně vyladil :-D
AR Giula 2,0 Super
AR 159Ti 2,0 JTDm SW MRDKA Bianco Dehet
EX AR SW 156 2,0 JTS konečně zase doma
EX AR SW 2,0JTS Selespeed Ferrari zábava pro Plebs
Nejsem AFTOMEKÁNIK, moje drobné "oprafy" fesměs končí felkou katastrofou

bernsteinrcz

Příspěvky: 22
Registrován: 14.6.2012, čtv 22:16

Re: Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Příspěvek od bernsteinrcz » 22.6.2012, pát 09:43

Jasný dík za rady. Dneska koupím nějaký body sprej a tech pár místeček zadělám. Jinak jak jste na tom vy s korozí u Alfiček??? Třeba u tech starších rok 1996 atd?...Ja jsem takovej magor ze jsem dokonce sundaval kola a odrezoval zadní nápravy :)) A mám to jak nový :)

Dallen
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4682
Registrován: 8.10.2011, sob 19:21
Bydliště: Ostrava

Re: Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Příspěvek od Dallen » 22.6.2012, pát 12:54

Nejdřív pořádný základ pak na to až nějaké body v solidní vrstvě.
A alfičky jsou na tom špatně (hlavně 156) tam podlaha žije vlastním životem.
Limo* s bussem (166 3.0)
Ex: 156TS

Kůrkyn
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4913
Registrován: 13.5.2007, ned 23:56
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Příspěvek od Kůrkyn » 22.6.2012, pát 17:15

gtv nejsou moc zrezlý, holt letní provoz :)

bernsteinrcz

Příspěvky: 22
Registrován: 14.6.2012, čtv 22:16

Re: Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Příspěvek od bernsteinrcz » 22.6.2012, pát 19:31

Bohužel jsou i borci co s tím lítají v zimě...a no když si pak od takový týpka auto koupíš a zajedeš na rampu tak se lekneš :))))) Já mám gtv a ješte renaulta 19 kterýho mám u baráku jinak gtv je v garáži :)

JendaV6
Nováček

Příspěvky: 130
Registrován: 4.8.2009, úte 09:41
Bydliště: Praha

Re: Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Příspěvek od JendaV6 » 28.6.2012, čtv 00:04

Sroubovak do ruky, sundat podbehy a budou se divit i majitele "letnich" vozu... :( Zejmena ve svarech to talosi nemeli technologicky zvladnuty... Ale na to kolik maj ty auta let je to v pohode...
'99 Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Q2

bernsteinrcz

Příspěvky: 22
Registrován: 14.6.2012, čtv 22:16

Re: Kde zvednou auto? (Nástřik podlahy?)

Příspěvek od bernsteinrcz » 28.6.2012, čtv 09:11

To máš recht taky jsem to udělal........ jak říkáš bylo to v pohodě takže jsem to nakonzervoval a je to. Opravdu velkou výhou je rampa.. já ji mám u garáže takže když jsem tam vjel s gtv tak jsem ho komplet ze spoda viděl..podlaha v pohodě až na pár rezlinek ..vzadu u kol taky v pohodě tam to není chránění ničím...takže jsem to komplet nastříkal zinkem a bitumenem na spodky aut. Horší však byl výfuk ....diry tam nebyly ale už byl rezatý...takže celý jsem ho obrousil , stříknul zinkem a pak stříbřenkou..aby to chvíly vydželo. ...Mám v merku jeste jedno gtv že bych měl dvě..pán prodává rok 96 na foto vypadá pěkně.navíc mi říkal že je to bez koroze..tudiž jsem mu oponoval že to není možné na tak staré auto a že at si s tim dojede nekam na rampu a pak mi zavolá..ze bych to popřípadě vzal...No asi za 2 hodiny volal a říkal že tam teda koroze je na podlaze , výfuku, a lehce na prahách :))))))) ale každy ti rekne ze to má bez koroze...Proste ty auta uz nejsou nejmladší a holt reznou ale ve srovnání s jinými auty z tech let tak to je jeste dobrý. Pokud to někdo neošetří ze spoda tak to holt rezne...(ale znám i takový borce co to maj rezatý a na tu rez nastříkaj tlumex a myslí se že to zastaví korozi :)) Já jsme všechny rezliny obrousil až na plech a pak teprve tam nco stříkal..... :))) Přeju všem gtv dlouhý život tak krásná auta si to zasloží...

Odpovědět

Zpět na „GTV/Spider 916“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů