AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Zamčeno
enzo13
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485
Registrován: 8.1.2011, sob 19:51

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od enzo13 » 9.7.2011, sob 20:45

mgr.maria.vaic píše:To jsem ráda, že jsem Vás rozesmála.
Na různé potíže není nic lepšího, než upřimný smích :D
Napište mi, prosím Vy něco, třeba kdy jste mě kontaktoval, kdy jste chtěl vůz vidět, projet si ho, atd., prostě věci, které zajímají normálního klienta.
A také napište, kdy jsem Vám lhala, nebo jinak zaváděla, atd. Noooooo, nenapíšete, protože nikdy nikomu nelhala a nikoho nezaváděla.
Cituji:,,Doufám, že si čtěnáři fóra o Vás a Vaší firmě udělají úsudek sami..." Udělali. Takže děkuji. Telefon zvoní a zvoní, lidé se objednávají. Vypadá to tak, že budu muset přijmout další pracovníky do firmy. :supz:
Odpovědi se totiž nedočkáme, ale aspoň umí pani připojit ke zprávě hezké smajlíky.
ALFA ROMEO GIULIA 2.2 JTD 210K AT AWD VELOCE R.V. 2017
Spider 2,2 JTS, r.v. 2008
BMW X6 F16 xDrive 30d m-paket

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 21:05

Mé odpovědi jste se dočkal, a dle Vašich požadavků, rychle. Já jsem se Vaši odpovědi nedočkala a, pravděpodobně, ani nedočkám, teda, ve smyslu efektivní a korektní odpovědi :wink:
Smajlíky jsou tady hezké. Sem to asi nepatří, ale nejvíce se mi líbí tento: a.vs.s

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 21:13

Pro: enzo13
Když Vás tady mám a tak hezky spolu komunikujeme, napište na rovinu, co si myslíte o příspěvku od MartinV
:diky

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 21:19

elbandito píše:Tady je dneska zase sranda :smt040 . Se nedivte, že se Vám enzo13 neozval, když u auta, o které má zájem je rezervačka... Asi bych taky nereagoval na nabídku zamluveného auta. Jiný člověk se pár stránek výše ptá, proč je jeho auto stále ve Vaší nabídce, když už ho koupil a odvezl. Odpověď jsem nenašel...
Vím přesně o čem mluvíte, odpověď tam je.
Citovala jsem jeho otázku a zároveň odpověděla.

SwimPixo
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 176
Registrován: 14.3.2010, ned 10:23
Bydliště: Brno - Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od SwimPixo » 9.7.2011, sob 21:23

mgr.maria.vaic píše:Telefon zvoní a zvoní, lidé se objednávají. Vypadá to tak, že budu muset přijmout další pracovníky do firmy. :supz:
Dobrý de%n p. Vaic, zjavne by ste mala prijat niekoho na komunikaciu so zakaznikmi. pred tyzdnom mi pisal zakaznik ze sa Vam nevie dovolat, vraj u Vas bol na firme, ale vratnik mu povedal ze ste uz pekne dlho tam neboli a anu o Vas nic nevie. Povedal som mu ze budete v zahranici alebo len neberiete telefon. Kontaktoval ma na zaklade pozitivneho hodnotenia Vasej firmy z mojej strany a ponuky vozidiel od Vas. Pytal sa ma ci ste nahodou nezmenili adresu alebo telefon. Naozaj treba pouvazovat ci by nebolo vhodne zdvyhnut telefon castejsie ludom, a aspon povedat ozvem sa neskor ci azda, prosim napiste mi email. To je tak asi vsetko, a samozrejme vsetky maily mam a mozem Vam ich kludne preposlat ako dokaz, ze si nevymyslam... \:D/
ak tomu REZERNE, mne ste to vysvetlili v dobe ked som automobil kupil, ze to mate tak preto ze chcete ukazat ludom ake auto ste schopny zohnat a co dokazete ponuknut. i ked tam to auto nechaet aj po predaji, je to kvoli tomu aby si ludia vedeli predstavit co sa da zohnat , objednat atd. je to sposob vedenia firmy, niekomu sa paci, niekomu nie, je to vecou nazoru, vecou priorit, vkusu a v podstate Vasej sikovnosti co zozeniete a co ponuknete. Ale zas niekomu sa to zda neseriozne mat takuto inzerciu, lebo je to matuce, a v podstate ako vieme v CR a SVK je to viacmenej narodnym sportom odrbavat ludi pri predaji... samozrejme netvrdim ze sa jedna o Vas pripad. len to beriem ako mozno vysvetlenie ci moj uhol pohladu na danu vec s PREBERANYMI REZERVACIAMI. ludia sa toho mozno boja, beru to ako nie seriozne, nie vhodne,avsak kazdy je iny a kazdy ma svoj nazor na tieto veci... tak asi vsetko co som chcel este napisat :wink: a jedine co treba z mojho pohladu ako zakaznika zlepsit je ta komunikacia, utvrdilo ma to pri tom ako ma kontaktoval MOZNO Vas zakaznik, ked sa mu nikto neozyval a boli mu podane informacie od vratnika, ze vraj tam uz dlho nesidlite...

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 21:44

Pán Pika,
ja mám číslo 00420/ 773 684 777 . Garantujem Vám, že všetky zmeškané hovory mám obvolané. Keďže tento týždeň boli 2 štátne sviatky v ČR, predávala som Alfy v Německu. Bola som síce v Hamburgu, ale všetko mám obvolané.
Takže nechápem. Pár ľudí zo SR mi síce volalo, ale do Brna prišli len dvaja klienti, ostatní povedali, že mi ešte dajú vedieť.

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 21:52

Práve teraz som hovorila s vrátnikom. No, čo mám k tomu povedať :D oni ma všetci strašne chránia kvoli Alešovej bývalej manželke, ktorá tu párkrát vyčíňala. To je ich práca, nikoho tu nepustiť, kým to ja nedovolím. Komunikácia neviazne, fakticky mám všetko obvolané. Len tí, ktorí sa ešte rozhodujú a povedali mi, že ich nemám kontaktovať ja, ale oni sa ozvú, sú neobvolaní. Lebo sa nikomu nebudem vnucovať. To nie je moj štýl. Niesom ani poisťovák ani jehovistka :D

SwimPixo
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 176
Registrován: 14.3.2010, ned 10:23
Bydliště: Brno - Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od SwimPixo » 9.7.2011, sob 21:53

Kludne mozem preposlat komunikaciu medzi mnou a dotycnym panom. Nemam si preco vymyslat, ja som bol spokojny, len davam fakty dokopy a neurobil som ziadny zaver, len moj skromny nazor napisal sem :) , prajete si preposlat konverzaciu ako dokaz??? :smt102 mile a rad to pre Vas urobim... :-D

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od elbandito » 9.7.2011, sob 21:53

mgr.maria.vaic píše:Vím přesně o čem mluvíte, odpověď tam je.
Citovala jsem jeho otázku a zároveň odpověděla.
Jestli oba myslíme toto, tak odpovědi asi nerozumím:
mgr.maria.vaic píše:
Sgt. píše:V inzerci máte stále moje auto přesto že jsem zaplatil a odvezl si ho. :smt102
Pane Liehne, moje záruka spočívá v tom, že Vám, laicky řečeno, vyřeším reklamaci za období předem domluveno a uvedeno ve smlouvě. Krom toho, jak si jistě pamatujete, jsme si vzájemně podepsali dodatek ke smlouvě, ve kterém je uvedeno, že v případě vážné závady, můžete vrátit automobil a já Vám vrátím zaplacenou částku v plné hodnotě.
Vím, že toto není běžné na české manýry, ale, jak jistě víte, já nejsem Češka.
A TEĎ MĚ ZA TO UKAMENUJTE :smt068
To máte u všech prodaných aut rezervé, a když ho někdo náhodou v případě vážné závady vrátí, tak ho opravíte a střelíte dál?

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 22:01

Když napíšu strana 9, tak myslím stranu 9. Tak čtěte na straně 9 :wink:

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 22:03

SwimPixo píše:Kludne mozem preposlat komunikaciu medzi mnou a dotycnym panom. Nemam si preco vymyslat, ja som bol spokojny, len davam fakty dokopy a neurobil som ziadny zaver, len moj skromny nazor napisal sem :) , prajete si preposlat konverzaciu ako dokaz??? :smt102 mile a rad to pre Vas urobim... :-D
Jasné pošlite, aspoň do SZ. Aby som vedela. SZ sa mi preposiela aj do fir. emailu.

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 22:20

Ďakujem, pán Pika, za SZ, teraz čítam a potom sa ozvem. Musím dočítať :D

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 22:34

Prečítala som si SZ, ďakujem za upozornenie, ale pánu Kavuličovi sme volali a to už je viac ako týždeň [-X
Takže nie je pravda, že nekomunikujeme. Navyše, v inzercii mám doslovne uvedené, že je nutné dohodnúť sa vopred emailom, respektíve telefonicky. Keď sa niekto nedohodne a preženie sa do Brna zbytočne, to naozaj nie je moja chyba :wink:

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 23:09

Mě zajímá odpověď MartinaV. Ale asi :-k se nedočkám. No nic se nedá dělat, nikdy jsem nebyla trpělivá, zítra se k tomu vyjádřím. Martin sice nezvedá, ale jednou zvedne, abych mu vysvětlila § 206 trestního zákona :wink: :D :supz:

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 23:20

F.a.n.o píše:no ono jedna vec je, jak se to naoko ven tvari (takze zakladatelem je skutecne fyzicka osoba )a druha vec jsou vsechny ty pletichy a srandy okolo ... ale to je OT a to sem rozhodne nepatri.
Ty ,,pletichy a srandy okolo..." a o tom to je. Více, kvůli obchodnímu tajemství, nemůžu napsat. Chytrý člověk čte mezi řádky...

enzo13
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485
Registrován: 8.1.2011, sob 19:51

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od enzo13 » 9.7.2011, sob 23:20

Trestního zákona?! Toho zákona který už dva roky neplatí? Tak teď musím poslat smajlíka i já :smt044

Vy ste chtěla vyhrožovat skutkovou podstatou pomluvy, ale milá paní tento zákon vážně už neplatí, takže Vám doporučuji si nastudovat ten nový, tedy trestní zákoník.
ALFA ROMEO GIULIA 2.2 JTD 210K AT AWD VELOCE R.V. 2017
Spider 2,2 JTS, r.v. 2008
BMW X6 F16 xDrive 30d m-paket

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 23:23

F.a.n.o píše:kdyby jsis to tady poradne procetl, tak by jsi vedel, jaky je rozdil mezi vystavenym autem a rezerve, to uz se tu salodlouze resilo a myslim, ze nam to i logicky vysvetlili ... co se zdrazeni auta tyce, p.Vaic provadi upravy svych aut na prani zakaznika, to znamena, ze kdyz prijde clovek a rekne, ze chce treba jiny interier, navigaci, xenony ... atd atd, tak takove modifikace na prani zakaznika p.Vaic nabizi a tim padem Ti muze takto dojit k narustu ceny, kterou samozrejme predem musel vyslovene chtit a cenu pak akceptovat zakaznik ...
Netrapte se tím, já si počkám do zítra, co mi MartinV odpoví. Už teď se z toho příspěvku v duchu :smt040

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 23:36

enzo13 píše:Trestního zákona?! Toho zákona který už dva roky neplatí? Tak teď musím poslat smajlíka i já :smt044

Vy ste chtěla vyhrožovat skutkovou podstatou pomluvy, ale milá paní tento zákon vážně už neplatí, takže Vám doporučuji si nastudovat ten nový, tedy trestní zákoník.
Ach jo, enzo13, bude pořád rýpat a rýpat, i když nemá o čem. Ale dopřejme mu to, hlavně, že si má na čem/na kom ulevit :-D

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 23:38

Výhrůžky? No to snad ne, neznámý enzo?! Tomu říkám paranoje.

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od elbandito » 9.7.2011, sob 23:46

mgr.maria.vaic píše:Když napíšu strana 9, tak myslím stranu 9. Tak čtěte na straně 9 :wink:
Tak na straně 9 píšete akorát tak to, že si klienti konfigurují auta podle těch rezervovaných... Ale když už je to auto prodané, nebylo by lepší k němu napsat PRODÁNO? Klienti by si přece mohli konfigurovat auto podle fotek prodaných aut...

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 9.7.2011, sob 23:55

elbandito píše:
mgr.maria.vaic píše:Když napíšu strana 9, tak myslím stranu 9. Tak čtěte na straně 9 :wink:
Tak na straně 9 píšete akorát tak to, že si klienti konfigurují auta podle těch rezervovaných... Ale když už je to auto prodané, nebylo by lepší k němu napsat PRODÁNO? Klienti by si přece mohli konfigurovat auto podle fotek prodaných aut...
Nemohli, prodáno znamená podle vnímání SAUTO vymazat. A to, co je vymazáno další klient neuvidí, takže si nemůže nakonfigurovat milovanou alfičku. ::s29::

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od elbandito » 9.7.2011, sob 23:59

Tak jsme se konečně k něčemu dobrali :D .Díky :wink:

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 10.7.2011, ned 00:00

A už proti mně tolik nebojujte. :wink: Vy jste alfisti, já jsem alfistka, vlákno tady jsem si nezaložila sama, tak asi tady mojí firmu chcete mít :pivko

elbandito
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 525
Registrován: 3.2.2010, stř 15:58

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od elbandito » 10.7.2011, ned 00:03

Já proti nikomu nebojuju, jen jsem nechápal to s těma rezervacema...

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 10.7.2011, ned 00:04

elbandito píše:Tak jsme se konečně k něčemu dobrali :D .Díky :wink:
Není za co. Ráda posloužím. Ne jenom kvůli byznysu, ale i proto, že prostě Alfy, a hlavně 2.4 a spidery miluju :smt055

Zamčeno

Zpět na „Jihomoravský“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů