AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Zamčeno
mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 19:04

Doktor1962 píše:CEBIA BUDE HODNOTIT AUTOBAZARY

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/cebia-b ... -auty.html

to by mohlo být zajímavé pro všechny motoristy, kteří si budou pořizovat auto
Cebia autobazary hodnotí, a to je dobře. Cebia a Sova je téměř to samé. Hádejte třikrát, kdo s nimi nonstop spolupracuje a kdo je založil...? :D

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 19:18

wetman píše:No já jsem už cca 3 týdny taky majitelem AR 159 od nich, ale nevím co si ted mám myslet.
Všechno co jsem zde četl tak mě nasměrovalo k nim.

Auto dovezli, ja jsem si jej byl obhlídnout a při obhlídnce jsem svou hloupostí a asi zaslepeností krásou auta nebyl důsledný. Sice jsem se jej prohlížel dlouho,ale nechal jsem se ukecat ardumenty pana Vaice. Celé auto bylo naleště jak ze škatulky až na předek kde byly nalepeny mouchy. Vysvětlení pana Vaice, že zapoměl koupit přípravek na mouchy a že už to nestihl dočistit jsem sežral i s navyjákem. Sice jsem si všiml na přední kapotě mezi mouchami par zatřených teček od kamínku, ale už jsem si detailně neprohlédl přední nárazník mezi mouchami.
Sice jsem s panem Vaice usmlouval slevu i na přední kapotu, ale kdybych si všiml toho předního nárazníku možná by situace při koupi byla uplěn jiná.
Když jsem druhý den ráno se jal auto umývat tak na mě vykoukl kompletně kropenatý přední nárazník a to tolik že jsem tomu ani nechtel věřit. Je zralý celý na přelakování.
Když jsem hnedka chtěl říct panu Vaicovi, že už vím proč nestihnul ty mouchy umýt bohužel už jsem se nedovolal. A to den předem než sme si plácli bral telefony briskně a okamžitě. Nyní je to již 3 týdny kdy se jim oběma snažím marně dovolat a to jsem jim už volal tak 50x.( takže v italii určitě nesjou). Naví jsem si všiml že je nárazník lehce odřený a zastríknutý černou barvou a po důkladném prostudování prvních fotek, které mi poslali ještě z itálie jsem si všiml že to tam odřené bylo, ale nezatřené. Když jsem se pana Vaice ptal, že je ta kapota zatřená tak se vdušoval že on ne že to už tak bylo.

Navíc auto mělo asi 96 tisíc najeto, ukazoval mi i výpis z diagnostiky. Ale to mu dnes již vůbec nevěřím, protože za 96tis tak domlácený přední nárazník není možný.

Sice je hezké, že dávají rok záruku, ale k čemu když je stejně neseženete abyjste to mohli řešit.

Moje doporučení zní. Nevěřte všem sladkým řečem a už vubec ne na netu, páč si to beztak píšou sami a budtě hodně ostražití. Při koupi na nic nazapomente a zajedte si s tím před zaplacením do pořádneho servisu na důkladnou prohlídku.

Já se tam chystám co nevidět a jsem zvědavý o kolik je auto stočené.

A pak budu jednat.

Byl bych rád kdybych nemusel toto psát, ale tím že mě po zaplacení Vaicovi začli totálně ignrorovat mě k tomuto dohnali a navíc jsem zratil absolutní důvěru v jejich firmu a pokud se mě kdokoli zeptá tak jim určitě dobrou reklamu dělat nebudu.

Martin Mokrý
Bohapusté LŽI, co k tomu říct? Jedině pravdu. Tak tady ji máte:
Pan Mokrý si objednal auto - dovoz na zakázku. POPTÁVKA:,,Alfa Romeo 159, 1.9 JTDm 110 kw, černý sedan, r.v. 2008, najeto max. 100 tis.km
výbava nerozhoduje, pouze interiér nesmí být světlý. Nejlépe tmavý, látka nebo kůže."
Dostal: Alfa Romeo 159, 1.9 JTDm 110 kw, černý sedan, r.v. 2008, najeto max. 100 tis.km

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 19:59

A dále: pan Mokrý si objednal u nás auto, všechno schválil, domluvená cena:349000.- Kč včetně DPH, STK, emisí a českého TP. Fota předem poslané, VIN také, atd. Pan Mokrý všechno ODSOUHLASIL. DOMLUVENÁ CENA: 349000.- Kč včetně DPH, STK, emisí a českého TP.
A hádejte, kolik pan Mokrý zaplatil? A teď se podržte!!! Pan Mokrý mi zaplatil za automobil 332000.-Kč!!!(mezi námi- prostě špinavej VYCHCÁNEK) Tzn., že dostal slevu rovných 17000.-Kč.!!! Tak co říkáte teď, pánové, za ,,mouchy" na nárazníku absolutně skvělá a, na tom trvám, BEZKONKURENČNÍ SLEVA!!!

wetman
Uživatelský avatar

Příspěvky: 39
Registrován: 23.3.2011, stř 16:46
Bydliště: Vysočina

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od wetman » 2.7.2011, sob 20:31

Tak pánové. Do dnes jsem nevěděl co je ve vztahu prodejce zákazník možné zažít.
Právě jsem absolvoval asi pul hodinový telefonát s paní Vaicovou.
A až to rozdýchám, počítám až tam zítra. Tak Vám poreferuji.
Ale myslím si že mi to stejně nebude nikdo věřit.

Předem uporornuji je to silné kafe.
Alfa 159 1,9 JTDm 16V 110kw, 06/2008, černá
Alfa 147 2,0 TS 16V 110kw 11/2001, černá metalíza

Martas 01
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 586
Registrován: 15.11.2009, ned 16:27
Bydliště: Kousek od Brna.

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od Martas 01 » 2.7.2011, sob 20:44

Tak na toto jsem zvedavy jak to dopadne.
EX:Alfa romeo 159 SW 2,4 JTD ti
EX: 2x 147 1,6 .

wetman
Uživatelský avatar

Příspěvky: 39
Registrován: 23.3.2011, stř 16:46
Bydliště: Vysočina

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od wetman » 2.7.2011, sob 20:51

To Martas01: No já musím vychladnout. Hovor jsem musel ukončit protože mě začla paní Vaicová sprostě urážet.
Alfa 159 1,9 JTDm 16V 110kw, 06/2008, černá
Alfa 147 2,0 TS 16V 110kw 11/2001, černá metalíza

vencaAR
Nováček

Příspěvky: 139
Registrován: 31.5.2011, úte 22:23

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od vencaAR » 2.7.2011, sob 20:55

No tohle ještě bude zajímavé sledovat...

Každopádně si myslím, že sleva 5% dnes je celkem normální. Já dostal v bazaru více jak 10% a stejně bych od prodejce nerad slyšel, že jsem "špinavej vychcánek". :cry:
AR 156SW 110 kW
AR 147TS 88 kW ex...

speedy
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6968
Registrován: 11.10.2009, ned 17:24
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od speedy » 2.7.2011, sob 20:56

to bude napinavy :D

každopádně výrazy jako špinavej vychcánek by mě asi taky namíchly :(
AR Tonale Speciale 1.5 VGT 118Kw
AR Giulietta 1.4 T-Jet 88kw Sportiva
EX AR Giulia 2.2JTD Super 8AT 110kw
EX AR 159 SW 1.9JTDm 110kw - to je vražda, napsala
EX AR 159 SW 2.4JTDm 154kw Ti
EX AR 156 SW 2.4JTDm 129kw
EX AR 147 1.6 TS 88kw

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 20:58

wetman píše:Tak pánové. Do dnes jsem nevěděl co je ve vztahu prodejce zákazník možné zažít.
Právě jsem absolvoval asi pul hodinový telefonát s paní Vaicovou.
A až to rozdýchám, počítám až tam zítra. Tak Vám poreferuji.
Ale myslím si že mi to stejně nebude nikdo věřit.

Předem uporornuji je to silné kafe.
Lži, lži a opět jenom lži!!!! Pan Mokrý neumí zvednout telefon, asi se bojí se mnou komunikovat, mě je jasné proč - lhář nemá argumenty. A na diskusi, čili na komunikaci, potřebujeme vždy pádné argumenty :-) Volala jsem mu cca 50x a NIC. Proč asi?...

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 21:04

wetman píše:To Martas01: No já musím vychladnout. Hovor jsem musel ukončit protože mě začla paní Vaicová sprostě urážet.
Já SPROSTĚ nikdy nemluvím!!! NIKDY!!! Pravda je tžaková, že jsem, mírně rozčílena (oprávněně) volala panu Mokrému asi 54x a víte co? Nezvedá. Kdyby jste chtěli řešit reklamaci, nezvednete jednateli firmy telefon ? Noooooooooooo, předpokládám, že ne! Takže, kdo lže a kdo mluví pravdu?... NO TO JE, MYSLÝM, CELKEM JASNÉ :pivko

Martas 01
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 586
Registrován: 15.11.2009, ned 16:27
Bydliště: Kousek od Brna.

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od Martas 01 » 2.7.2011, sob 21:05

V rámci zachování objektivity doporučuji pořídit audio nahrávky a ty poskytnout k poslechu obrázek o tom kdo lže si uděláme už sami a poměrně přesně takhle to bude debata 1 proti 1 a v podstatě o ničem.
EX:Alfa romeo 159 SW 2,4 JTD ti
EX: 2x 147 1,6 .

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 21:08

vencaAR píše:No tohle ještě bude zajímavé sledovat...

Každopádně si myslím, že sleva 5% dnes je celkem normální. Já dostal v bazaru více jak 10% a stejně bych od prodejce nerad slyšel, že jsem "špinavej vychcánek". :cry:
nerad by jste to slyšel, protože nejste. Ale pan Mokrý je. A s tím já, bohužel, nic nenadělám. NEMÁ PRAVDU A ŠPINAVĚ MĚ POMLOUVÁ. A to mi, divte nebo nedivte se, chlapi, VADÍ.

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 21:10

Martas 01 píše:Tak na toto jsem zvedavy jak to dopadne.
Ať to dopadne jakkoliv, Vy u mně máte velké pivčo jisté :pivko

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 21:17

Martas 01 píše:V rámci zachování objektivity doporučuji pořídit audio nahrávky a ty poskytnout k poslechu obrázek o tom kdo lže si uděláme už sami a poměrně přesně takhle to bude debata 1 proti 1 a v podstatě o ničem.
ANO, SCHVALUJI, JÁ JE MÁM A RÁDA POSKYTNU (po uplynutí 6-timěsíční záruční doby - do té doby je, pochopitelně musím mít u sebe) :wink:

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 21:53

enzo13 píše:Je divný, že nabízejí už skoro rok červenou 166, která by se mi líbila, ale je u ní napsáno po celou dobu co ten inzerát visí, že je REZERVÉ. Proč? To jí má někdo rezervovanou půl roku?! Nebo je to proto, aby to jako zvedlo zájem o to auto. Přišli o kupce už sem koupil jinde. :smt102
Dobrý večer, nedivím se, že se Vám líbí, avšak auta, u kterých mám v inzerci uvedeno rezervováno, jsou již zadány. Rezervé neznamená prodáno. A hodně aut, u kterých mám rezervé, je na naší ploše - akorát čekám na doplatek od klienta. Nemáme pouze jednu plochu, ale 3.
,,Přišli o kupce už sem koupil jinde." - no nepřišla jsem o kupce, to rozhodně ne, člověk, který mně NIKDY NEKONTAKTOVAL není můj klient a tím pádem nemůžu přijít o něco, co jsem nikdy neměla. To je snad logické, nebo ne?

RV147
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2137
Registrován: 30.11.2007, pát 21:26
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od RV147 » 2.7.2011, sob 22:12

mgr.maria.vaic píše:
RV147 píše:No když už někdo stáči tacho vezme to o víc než o 16000km. Na druhou stranu to nemusel udělat on. Rád bych slyšel, že někdo prodává slušný ojetiny.
Stáčet tacho o 16000 km? To si snad děláte srandu nebo co...?
Reagoval jsem na předchozí příspěvek kde na autě od Vás neseděly prý kilometry o cca. 16000km. Zdálo se mi nesmyslné, že by někdo stáčel km o tak malou hodnotu. V podmínkách ČR se nosí spíše hodnoty o nulu jiné.
Alfa Romeo 147-3dv. 1.9JTD16V-powered by Sarkan
Alfa Romeo 75 2.0 TS
Chevrolet Corvette C6

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 22:12

braynshe píše:Mají to tak na autech, která už jsou prodaná. Důvod mi není zcela jasný, zřejmě obchodní strategie (lákání potencionálních zákazníků). Ve skutečnosti mají na place jen pár aut, ale takhle to vypadá, že mají plnou halu.
Nejsou všechna prodaná, prostě je na ně složena záloha a tím pádem je považuji za rezervovaná. No snad se tady nebudeme natahovat o slovíčka :roll:
Někdy klient nedostane financování, jaké by si představoval... Větrem ošlehaný prodejce by si tu zálohu nechal a auto prodal jinému zájemci, ale já jednoduše čekám na konečné slovo klienta, který mi tu zálohu složil... Jako co je tady v nepořádku?

Sgt.
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1444
Registrován: 5.5.2009, úte 12:06
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od Sgt. » 2.7.2011, sob 22:18

V inzerci máte stále moje auto přesto že jsem zaplatil a odvezl si ho. :smt102
BMW e39 525i M-paket -Herman
BMW e36 320i@141kw cabrio - Hans
R.I.P. AR 159 SW Ti 2,4 JTD-M 154kw - skurvená srno
R.I.P AR 159 SW 2,4 JTD-M 147kw - Matyldo dobře si je ochránila! EX AR 156 SW 1,9 JTD-M 110kw

TMiky
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 114
Registrován: 2.7.2011, sob 21:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od TMiky » 2.7.2011, sob 22:27

Čaues,
na netu v diskusi se tohle asi těžko rozlouskne...
V případě poskytované záruky na ojetinu by mělo být automaticky smluvně stanoveno, kde se bude záruční případ posuzovat a jaký servisní smluvní partner "záruční" případy řeší.
Pokud je vozidlo mimo zákonnou záruku, pak by měly být záruční podmínky poskytované prodejcem vozidla jednoznačně smluvně ujednány.

Protože jsem nevěřící Tomáš, tak určitě i tam, kde jiní mají dobré zkušenosti, budu nedůvěřivý a podezíravý...

Osobně koukám po 159ce Sportwagon, 1.9 JTDm 110kW nebo 2.4JTDm... rok tak 2007-2008... ;)
Dnes jsem se svezl s 2.4JTDm s TI paketem... to bylo super... :smt040

Zdraví
TMiky
hledám AR 159 SW 2,4JTDm (nebo 1.9JTDm 110kW) ;-)
Volkswagen Corrado G60 - 1.8G60 118kW + cca. 29kW (1991)
Ex. Honda CRX ED9 - 1.6 16V 96kW (1989)
Ex. Peugeot 205 1.9GTi - 1.9 88kW (1988)
Ex. Skoda Favorit 135 LS - 1.3 málo kW (1990)

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 22:41

Sgt. píše:V inzerci máte stále moje auto přesto že jsem zaplatil a odvezl si ho. :smt102
Pane Liehne, moje záruka spočívá v tom, že Vám, laicky řečeno, vyřeším reklamaci za období předem domluveno a uvedeno ve smlouvě. Krom toho, jak si jistě pamatujete, jsme si vzájemně podepsali dodatek ke smlouvě, ve kterém je uvedeno, že v případě vážné závady, můžete vrátit automobil a já Vám vrátím zaplacenou částku v plné hodnotě.
Vím, že toto není běžné na české manýry, ale, jak jistě víte, já nejsem Češka.
A TEĎ MĚ ZA TO UKAMENUJTE :smt068

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 22:47

TMiky píše:Čaues,
na netu v diskusi se tohle asi těžko rozlouskne...
V případě poskytované záruky na ojetinu by mělo být automaticky smluvně stanoveno, kde se bude záruční případ posuzovat a jaký servisní smluvní partner "záruční" případy řeší.
Pokud je vozidlo mimo zákonnou záruku, pak by měly být záruční podmínky poskytované prodejcem vozidla jednoznačně smluvně ujednány.

Protože jsem nevěřící Tomáš, tak určitě i tam, kde jiní mají dobré zkušenosti, budu nedůvěřivý a podezíravý...

Osobně koukám po 159ce Sportwagon, 1.9 JTDm 110kW nebo 2.4JTDm... rok tak 2007-2008... ;)
Dnes jsem se svezl s 2.4JTDm s TI paketem... to bylo super... :smt040

Zdraví
¨
Ráda Vás uvítám u sebe v tzv. bazaru. Máme AR 159 2008 - model 2009 :D

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 23:03

Kubas píše:vůbec to není o tom "nic od nich nekupovat", ale spíš o opakovaném zjištění, že zázraky se nedějí a že prostě NEEXISTUJE dokonale seriózní prodejce ojetých aut.... (což možná souvisí s tím, že jaksi neexistuje "dokonalé ojeté auto" :wink: )

Každý rád uvěří, že "konečně existuje servis, kde umí, mají férové ceny a jsou slušní" a že existuje bazáč, kde "mají voňavky za fajn ceny, nestáčí a jsou korektní"....

Bohužel, realita je jiná.... Jsou lepší a horší bazáče/servisy, ale žádný není dokonalý....

Druhá věc je, jestli má smysl kazit si reputaci trapárnou s mouchama na nárazníku a podobnýma fintama jak z mateřské školy.... Ve finále jedna špatná reference přebije 10 pozitivních, jak už se tady na webu přesvědčili mnozí....

Vy říkáte,že ,,NEEXISTUJE dokonale seriózní prodejce ojetých aut"...atd...
Vy mu prostě nechcete dovolit, aby existoval. Ruku na srdce, chlapi a chlapci alfisti, Vás nezajímají skvělé Alfy, Vás zajímají pouze levné Alfy. Je mi jasné, že jsem trefila hřebík po hlavičce :wink:

edas
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 624
Registrován: 11.6.2010, pát 17:42
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od edas » 2.7.2011, sob 23:09

mgr.maria.vaic píše:
Kubas píše:vůbec to není o tom "nic od nich nekupovat", ale spíš o opakovaném zjištění, že zázraky se nedějí a že prostě NEEXISTUJE dokonale seriózní prodejce ojetých aut.... (což možná souvisí s tím, že jaksi neexistuje "dokonalé ojeté auto" :wink: )

Každý rád uvěří, že "konečně existuje servis, kde umí, mají férové ceny a jsou slušní" a že existuje bazáč, kde "mají voňavky za fajn ceny, nestáčí a jsou korektní"....

Bohužel, realita je jiná.... Jsou lepší a horší bazáče/servisy, ale žádný není dokonalý....

Druhá věc je, jestli má smysl kazit si reputaci trapárnou s mouchama na nárazníku a podobnýma fintama jak z mateřské školy.... Ve finále jedna špatná reference přebije 10 pozitivních, jak už se tady na webu přesvědčili mnozí....

Vy říkáte,že ,,NEEXISTUJE dokonale seriózní prodejce ojetých aut"...atd...
Vy mu prostě nechcete dovolit, aby existoval. Ruku na srdce, chlapi a chlapci alfisti, Vás nezajímají skvělé Alfy, Vás zajímají pouze levné Alfy. Je mi jasné, že jsem trefila hřebík po hlavičce :wink:

A teď tu O Budulínkovi. Pokud je tady paní Vaic řeč o charitě, přijměte mou omluvu.
159

mgr.maria.vaic
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 178
Registrován: 31.5.2011, úte 19:20
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od mgr.maria.vaic » 2.7.2011, sob 23:16

Sgt. píše:Byla by fotka toho nárazníku? Když o tom tak přemýšlím, tak si nedovedu představit jak moc je potlučenej že to maskovaly mouchy. :-D
Pánové, žádá se Vám fotek? Já je, samozřejmě, v PC mám a teď Vám je pošlu

Sgt.
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1444
Registrován: 5.5.2009, úte 12:06
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTO REMARKETING VAIC, s.r.o. (bazar se 159, Brno)

Příspěvek od Sgt. » 2.7.2011, sob 23:23

mgr.maria.vaic píše:
Sgt. píše:V inzerci máte stále moje auto přesto že jsem zaplatil a odvezl si ho. :smt102
Pane Liehne, moje záruka spočívá v tom, že Vám, laicky řečeno, vyřeším reklamaci za období předem domluveno a uvedeno ve smlouvě. Krom toho, jak si jistě pamatujete, jsme si vzájemně podepsali dodatek ke smlouvě, ve kterém je uvedeno, že v případě vážné závady, můžete vrátit automobil a já Vám vrátím zaplacenou částku v plné hodnotě.
Vím, že toto není běžné na české manýry, ale, jak jistě víte, já nejsem Češka.
A TEĎ MĚ ZA TO UKAMENUJTE :smt068
To je v pořádku, jen ty informace proč jsou i na prodaných autech REZERVACE pouštíte po kapkách.
Slušní lidé jsou i mezi Čechy.
Ano kdyby nás nezajímala cena půjdeme si koupit nová auta. Vás taky zajímá cena, proto nejste v extra reprezentativních prostorách a v zahraničí neberete telefony. :wink:
BMW e39 525i M-paket -Herman
BMW e36 320i@141kw cabrio - Hans
R.I.P. AR 159 SW Ti 2,4 JTD-M 154kw - skurvená srno
R.I.P AR 159 SW 2,4 JTD-M 147kw - Matyldo dobře si je ochránila! EX AR 156 SW 1,9 JTD-M 110kw

Zamčeno

Zpět na „Jihomoravský“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů