AR.Luck - alfa romeo 147 1,6TS (2004)

Odpovědět
AR.Luck
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3
Registrován: 15.10.2013, úte 22:28

AR.Luck - alfa romeo 147 1,6TS (2004)

Příspěvek od AR.Luck » 15.10.2013, úte 23:01

Zdravím všechny alfisty :pivko

Jsem alfista nováček :D před tím Honda civic, ale chtělo to už evolution a tak jsem se narodil do rodiny alfistů... po výběru vhodné alfy (bohužel 2.0 TS jsem nenašel v jakž takž dobrém stavu, jsem musel sáhnou po nejslabší šestnáctistovce, ale výkon u tohoto auta myslím nechybí..) mněl jsem jisté požadavky jako dvouzonovku, pal PC, tempomat atd.. všechno mám ale stejně jsem opravdu nadšen nejvíce ze samotné jízdy, většina dnešních aut nedokáže nabídnout tolik zábavy a vzrušení, přitom při takovéto stabilitě a držení v zatáčkách... a ten pocit v sedačkách (které mi všichni koncernisté a jiní chválí/závidí..) je to už starší auto, ale vždy mi dokáže vykouzlit úsměv na rtech a.vs.s ... přikládám zatím jen pár foto...

Doufám, že to tady žije jako na cestách (blik blik)
Alfám zdar _Q4_
Přílohy
inťoš, jednoduchý, přitom pohodlný...
inťoš, jednoduchý, přitom pohodlný...
perfektní volant, a vzorové budíky.. jeeaaaj..
perfektní volant, a vzorové budíky.. jeeaaaj..
tamoja2.jpg
v celé své kráse..
v celé své kráse..

Hory
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1050
Registrován: 13.1.2010, stř 20:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AR.Luck - alfa romeo 147 1,6TS (2004)

Příspěvek od Hory » 20.10.2013, ned 13:07

Vypadá moc pěkně. Moje oblíbená barva, moje oblíbená kola a to vše na mém oblíbeném autě :smt023

Napiš pak zkušenosti a přidej další fota :wink:

P.S.: Vyzkoušej si někdy pocit v TI sedačkách či AR GT. Ty jsou ještě mnohem lepší

AR.Luck
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3
Registrován: 15.10.2013, úte 22:28

Re: AR.Luck - alfa romeo 147 1,6TS (2004)

Příspěvek od AR.Luck » 21.10.2013, pon 20:10

Hory píše:Vypadá moc pěkně. Moje oblíbená barva, moje oblíbená kola a to vše na mém oblíbeném autě :smt023

Napiš pak zkušenosti a přidej další fota :wink:

P.S.: Vyzkoušej si někdy pocit v TI sedačkách či AR GT. Ty jsou ještě mnohem lepší
Díky :diky, ty sedačky TI jsem přemýšlel i koupit (kvůli té kůži) ale nevěděl jsem jak se vnich sedí (resp. jestli nejsou horší než ty klasické).. tak jsem to nakonec neřešil..

jinak, tohle auto se mi líbí už hodně dlouho, tak jsem chtěl aby bylo takové jaké jsem si ho představoval (černá, pěkná kola, dual klim a pod.. sice jsem hledal dloooouuuho, ale našel jsem a jsem opravdu spokojen, nakonec jsem ale musel slevit kůži :D sice po všech těch story o italech a alfách asi bude nějakou dobu trvat než ji budu 100% věřit, zatím teda ale jezdím cca měsíc a VŠE funguje jak má... (asi první 147, jinak vždy aspoň jeden problém z těch co jsem prohlížel)..
teď musím ještě koupit nějaké pěkné origo 16" na zimu..

PS: díval jsem se že jezdíš v krásné TI.. ty kola jsem strašně chtěl :shock: a druhá věc co závidím je ten černý strop.. :smt118 .. kola časem koupím, ale strop... :D tak ať Jezdí a nezlobí..

Hory
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1050
Registrován: 13.1.2010, stř 20:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AR.Luck - alfa romeo 147 1,6TS (2004)

Příspěvek od Hory » 21.10.2013, pon 21:09

Nevím odkud jsi, ale jestli se někde potkáme, tak tě můžu svést a uvidíš, jak se v tom jede. :smt023
Díky za hodnocení, ale ještě na tom bude spousta práce. Mě se nejvíce líbí výplň dveří. Je hrozně hladká. Něco jako semiš.
Já koupil origo 16´´ kola na zimu (baroka) za 3000Kč, takže to nemáš tak drahé :wink:

Tak ať se ti daří a uvidíš, jak se ti bude soužít s autem. Já jsem s Alfama (teda spíše komplet s Italama) velice spokojenej a jsou to i nejspolehlivější auta, co jsem měl :supz:

AR.Luck
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3
Registrován: 15.10.2013, úte 22:28

Re: AR.Luck - alfa romeo 147 1,6TS (2004)

Příspěvek od AR.Luck » 23.10.2013, stř 22:09

Na zimu... :drivers: neví někdo název těch kol? Díky
Přílohy
16"
16"
16"
16"

Odpovědět

Zpět na „Naše Alfy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti