To začíná vypadat fakt krutě dobře

už se těším na setkání s tou mojí pikslí.
S testací by to mělo být v klidu, interiér se nikam nefotí, neeviduje, takže pokud to neděláš úplně z voleje a aspoň trochu znáš ty lidi, kteří ti tu testaci budou dělat, nemůže být problém. Nebo půjčit od někoho origo, otestovat, přehodit zpět

(i když já bych stejně furt pokukoval po těch origo, u takhle dokonale renovovanýho auta to prostě bude škoda)
K vysvíceným světlům - myslíš to, že jsou vnější paraboly tmavší než ty na dálkové? To je od výroby, mrkni na katalogové fotky, prostě díky jinému uspořádání té paraboly vypadají tmavší. To bych vůbec neřešil.
A k dílům - pokud něco sháníš, mrkni i na highwoodalfa.com, eshop jim sice už nefunguje, stránka hrozně fousatá, ale na maily reagují a posílají. A mají tam toho celkem kotel.
Alfa 2600 Sprint * Alfa 2000 Spider * Alfetta GT * 75 1.6 IE * 164 2.0 V6 TB * projekt AR51 Matta *Giulia Veloce
ex: 147 JTD, 147 2.0TS, 147 GTA, 156 2.4 MJET a hromada fiatů, jedna Lancia a jeden trabant