odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

kabatabak

Příspěvky: 18
Registrován: 20.4.2009, pon 11:06

odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od kabatabak » 22.4.2009, stř 08:11

Richie píše: Ja jsem se nakonec z jistych duvodu nemohl bohuzel zucastnit. Tak snad priste . A taky pokud bude lepsi pocasi. Myslim ze i to ovlinilo pocet klasickych italskych aut. A co se tyce ucasti Alfy ,tak to bylo zrejme hodne ovlivneno srazem AlfaCity v Madarsku nebo kde se to poradalo :)
mě trošku zarazilo tady toto tvrzení o oné účasti... vzhledem k tomu že jsem osobně byl na alfacity, a co jsem si všimnul tak tam bylo jen mnoho členů z alfaromeoklubu.cz či arul.cz, a snad dva češi kteří byli nezávisle.... takže to asi byl ještě někde jinde sraz když se v poděbradech nikdo neukázal. Pokud však někdo nedojel do Komáromi vozem zn alfa /možná lancia - jedna delta tam byla na českých spz/ tak by se to dalo pochopit, že jsme tyto lidi neviděli s přítelkyní a to jsme tam strávili celý den.
Jen by mě tedy zajímalo kam jeli ti co nejeli na Poděbrady. :wink:



EDIT Kubas: jakmile to technicky zvládnu (grrr.... nové fórum), tak sem přesunu svoji debatu z diskuse k Poděbradům, protože to jaksi jde zcela mimo téma....

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8493
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Harous » 22.4.2009, stř 12:06

Oldo to je opravdu tak tezky pochopit, ze ne kazdej se chce trmacet na nejaky srazy?
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

kejml
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 998
Registrován: 18.8.2007, sob 14:43
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od kejml » 22.4.2009, stř 13:00

Třeba já.
V mém životě je spousta důležitějších věcí, než rezatý kus plechu, gumy a plastu.
0.125 carburatore

www.Zlatnické řemeslo.cz - Zakázková výroba zlatých šperků
Výhody pro Alfisti.cz

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2881
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Radim » 22.4.2009, stř 14:17

myslím, že je absurdní se komukoliv zpovídat z toho, co dělá ve svém volném čase + co případně preferuje. nevšiml jsem si, že bych společně s kupní smlouvou auta zároveň podepisoval soudružský závazek účasti na nějakých akcích, a předpokládám že tomu tak je u všech ostatních.

jak jsem již někde psal, na jedněch moravských stránkách srazovou účastí měří míru zaujetí pro značku AR. myslím že tam ti to bude lépe vyhovovat, i když ti určitě nikdo nebude zakazovat psát i sem.
Alfetta GTV L

kabatabak

Příspěvky: 18
Registrován: 20.4.2009, pon 11:06

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od kabatabak » 22.4.2009, stř 14:25

tak v tvém případě je mi docela líto toho co máš v garáži... když už mám něco /snad pěkného/ v garáži tak to přijedu ukázat na sraz ne? já teda nemám jen alfu ale i další auta- veterány, a není nic lepšího než s tím vyjet na sraz. Od toho ty srazy i jsou. Ale je fakt, že než se někam vláčet v krásném počasí pěknou krajinou a vést si zadek v nějakém pěkném autě, je lepší ho leštit doma v garáži , zajet s ním na nákup, a o víkendu koukat do pc a čekat na nějaký nový příspěvek na foru... každý na to má svůj názor , a nikomu bych si nedovolil ho nikdy nedovolil vyvracet. Jen je škoda aby někdo škudlil doma GTčko třeba a neukázal ho ostatním. I proto se třeba jezdí do Maďarska na sraz

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18603
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Kubas » 22.4.2009, stř 14:32

Tak nás aspoň potěš pár fotkama těch tvých veteránů :wink:
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Pavli
Nováček
Uživatelský avatar

Příspěvky: 245
Registrován: 5.4.2008, sob 20:51
Bydliště: Silesia

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Pavli » 22.4.2009, stř 14:35

Radim píše:jak jsem již někde psal, na jedněch moravských stránkách srazovou účastí měří míru zaujetí pro značku AR.
Tomu říkám morký sen hodný mistra. Marně se snažím dopátrat, kde je nějaký racionální základ tohoto tvrzení :roll:

PS: Lidi nemusí trajdat po srazech. Jen se (někteří) chtějí více bavit. Možná o to tady kolegovi jde :smt023
33 S 16V

kabatabak

Příspěvky: 18
Registrován: 20.4.2009, pon 11:06

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od kabatabak » 22.4.2009, stř 14:40

Kubas píše:Tak nás aspoň potěš pár fotkama těch tvých veteránů :wink:
tak byl jsi na tom TOUR nebo ne ? stále jsi mi neodpověděl. Fotky jsou k ničemu, kdokoli může napsat že to je staženo někde z internetu. Lepší je vidět je třeba na živo. Přijeď do Ostravy na autosalon VEVI, tam jsem dostal pozvánku na ukázku mého 50 ti letého itala. Nemůžeš minout. Máš to blíž než já ... ze zlína to máš nějakých 100 km, já to mám 190 km. ;-)

Pro Pavli: děkuji , konečně se zde našel člověk který zastává názor jako já.

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18603
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Kubas » 22.4.2009, stř 14:53

Sorry že jsem neodpoveděl, byl jsem si koupit zmrzlinu.... Už jsem zase on-line, tak ano, na TOUR jsem byl (jen na pražské části, do Plzně už jsem pak nejel).... Ale vůbec nechápu proč tě to tak zajímá....

Tak když už nám nechceš ukázat nějakou fotku toho veterána tak nám aspoň napiš co to je za auto, prostě mě to zajímá, veterány mám rád....
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18603
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Kubas » 22.4.2009, stř 14:56

Pavli: já myslím že bysme našli dost příspěvků, kde se řeší že lidi z CS jezdí málo na srazy. A většinu jich napsal někdo z SQM, takže ono zase úplný blábol to co Radim napsal není.... Ale vždyť je to úplně jedno, nemyslím že by se někdo zrovna tady a dnes chtěl hádat proč někdo někam nejezdí a proč někdo zas jo.... Hele až pojedu do té Ostravy tak se zkusím ozvat a zajdem někam pokecat, takhle přes net je to fakt o ničem.... ;-)
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

Harous
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8493
Registrován: 5.1.2007, pát 12:22

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Harous » 22.4.2009, stř 15:19

kabatabak píše:když už mám něco /snad pěkného/ v garáži tak to přijedu ukázat na sraz ne?
Nekdo to radsi ukazuje a nekdo v tom zase radsi jezdi. Tvym konickem je zrejme objizdet srazy coz chapu. Co ale nechapu je to, ze nedokazes pochopit proc nemaji vsichni stejny konicek jako Ty. S odpustenim Ti opravdu muze byt u :butthead: jak kdo travi svuj volny cas. Beztak Ti stejne nejde o nejakou debatu, ale jen o provokaci.

P.S. Co mas spolecnyho s Oldou 156?
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Kleofáš
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1478
Registrován: 10.1.2007, stř 14:14
Bydliště: Brno

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Kleofáš » 22.4.2009, stř 15:26

Přemýšlím, k čemu má tahle debata vést...
Mám mezi autisty pár kamarádů, se kterými se vidím podstatně častěji, než se srážejí nejsrážející se srážeči. Auto k tomu nepotřebuju, díky alfám jsem poznal pár dobrých lidí, se kterými se budu vídat, i když si koupí golfa. Vidět ty ostatní mi stačí dvakrát ročně (některé ještě méně) stejně jako jejich auta. A ani svoje auto nemám potřebu ukazovat častěji, mám ho pro své potěšení a ne pro chlubení před ostatními.
Je mi buřt, že se někdo sráží častěji a je mi buřt z jakého důvodu. Třeba má mezi alfisty tolik dobrých kamarádů, že místo návštěv potřebuje srazy. Třeba ta auta žere tak, že je musí vidět ve velkém množství co nejčastěji. Stejně jako respektuju permanentní srážeče, očekávám, že permanentní srážeči budou respektovat mě. Já se jim neposmívám, že nemají nic jiného než auta a čekám, že se mi nebudou posmívat, že nejsem alfista.

Jo a opravdu bych ocenil, kdyby si tu i jinde přestali lidé navzájem lepit na čelo nálepku Morava/Nemorava, CS/SM, alfista/nealfista apod. Platí vždy pro obě strany. Mě osobně to už přijde fakt trapný.
Alfa 2600 Sprint * Alfa 2000 Spider * Alfetta GT * 75 1.6 IE * 164 2.0 V6 TB * projekt AR51 Matta *Giulia Veloce
ex: 147 JTD, 147 2.0TS, 147 GTA, 156 2.4 MJET a hromada fiatů, jedna Lancia a jeden trabant

roberto37
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3356
Registrován: 22.2.2007, čtv 23:35
Bydliště: Zeltweg, AT
Kontaktovat uživatele:

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od roberto37 » 22.4.2009, stř 15:49

Tak tahle otázka je hodně hustá :smt044
kabatabak píše: Jen by mě tedy zajímalo kam jeli ti co nejeli na Poděbrady. :wink:
Ač vím, že alfa je taky jen kus plechu a kaučuku a najde se 100 a 1 jiných důvodů kam vrážet svoje prašule (třeba do TipSportu :-D )........, tak AR pro mne znamená mnohem víc a ba dokonce jsem zorganizoval historicky 1. sraz AR v Budějicích a za účast všem, hlavně těm zdaleka poděkoval. Ale nikdy bych se nesnížil k takové pitomosti abych kádroval majitele a třebas nadšence AR podle toho, zda obrážejí všechny srazy. Anebo jim vyčítal neúčast.
Neměl bych si nějak zařídit omluvenku, abych neměl neomluvenou absenci? K smíchu................
AR Giula 2,0 Super
AR 159Ti 2,0 JTDm SW MRDKA Bianco Dehet
EX AR SW 156 2,0 JTS konečně zase doma
EX AR SW 2,0JTS Selespeed Ferrari zábava pro Plebs
Nejsem AFTOMEKÁNIK, moje drobné "oprafy" fesměs končí felkou katastrofou

kabatabak

Příspěvky: 18
Registrován: 20.4.2009, pon 11:06

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od kabatabak » 23.4.2009, čtv 09:45

roubrt37 píše:Tak tahle otázka je hodně hustá :smt044
kabatabak píše: Jen by mě tedy zajímalo kam jeli ti co nejeli na Poděbrady. :wink:
Ač vím, že alfa je taky jen kus plechu a kaučuku a najde se 100 a 1 jiných důvodů kam vrážet svoje prašule (třeba do TipSportu :-D )........, tak AR pro mne znamená mnohem víc a ba dokonce jsem zorganizoval historicky 1. sraz AR v Budějicích a za účast všem, hlavně těm zdaleka poděkoval. Ale nikdy bych se nesnížil k takové pitomosti abych kádroval majitele a třebas nadšence AR podle toho, zda obrážejí všechny srazy. Anebo jim vyčítal neúčast.
Neměl bych si nějak zařídit omluvenku, abych neměl neomluvenou absenci? K smíchu................
tady to někdo opět nepochopil... a proč ? kvuli tomu že vlákno z poděbrad bylo rozděleno... Ta otázka byla položena na richieho tvrzení , že na poděbradech byla nízká účast alfistů z důvodu účasti na alfacity, což se nezakládá na pravdě. Proto jsem se zeptal kam tedy jeli, respektive kde zůstali viset, sedět, ležet.
O nějakém kádrování ... kdo s tím začal ? já ? ne!

Kubas
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 18603
Registrován: 9.6.2007, sob 09:43
Bydliště: Zlín

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Kubas » 23.4.2009, čtv 09:54

ježiš nechte už mu poslední slovo, jinak se to tady bude řešit donekonečna.... OMG :roll:
Spider 2000 (1975), 90 V6 QO (1984), Giulia Super 2000 Track car project (1975) + nějaké ty Giulie v rodině :-)

kabatabak

Příspěvky: 18
Registrován: 20.4.2009, pon 11:06

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od kabatabak » 23.4.2009, čtv 10:21

Kubas píše:ježiš nechte už mu poslední slovo, jinak se to tady bude řešit donekonečna.... OMG :roll:
ty seš mi povedený moderátor... tak co byl jsi na tom Tour nebo ne ? pořád jsem se nedozvěděl odpověď ... Ale je mi jasné že jsi tam nebyl... to mluví za vše. :smt041

apropo forum je od toho aby se mlčelo ???

Radim
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2881
Registrován: 5.1.2007, pát 08:25

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Radim » 23.4.2009, čtv 11:01

tvůrčí sekce: vidím to na zmrzlináře :-D
Alfetta GTV L

Kleofáš
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1478
Registrován: 10.1.2007, stř 14:14
Bydliště: Brno

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Kleofáš » 23.4.2009, čtv 11:29

kabatabak píše:ty seš mi povedený moderátor... tak co byl jsi na tom Tour nebo ne ? pořád jsem se nedozvěděl odpověď ... Ale je mi jasné že jsi tam nebyl...
Kubas píše:Už jsem zase on-line, tak ano, na TOUR jsem byl (jen na pražské části, do Plzně už jsem pak nejel).... Ale vůbec nechápu proč tě to tak zajímá....
A jinak se čtením problémy nemáš, že? Hele, jestli chceš jen vyrypovat, tak se registruj do diskuze na Novinkách a neopruzuj tady. Nebavíš mě a otravuješ lidi kolem nesmyslnostmi. A o tom, že máš potřebu se projevovat pod jiným nickem, než vystupuješ obvykle, smysluplnost tvých příspěvků jen podtrhuje.
Alfa 2600 Sprint * Alfa 2000 Spider * Alfetta GT * 75 1.6 IE * 164 2.0 V6 TB * projekt AR51 Matta *Giulia Veloce
ex: 147 JTD, 147 2.0TS, 147 GTA, 156 2.4 MJET a hromada fiatů, jedna Lancia a jeden trabant

kabatabak

Příspěvky: 18
Registrován: 20.4.2009, pon 11:06

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od kabatabak » 23.4.2009, čtv 11:50

Kleofáš píše:
A jinak se čtením problémy nemáš, že? Hele, jestli chceš jen vyrypovat, tak se registruj do diskuze na Novinkách a neopruzuj tady. Nebavíš mě a otravuješ lidi kolem nesmyslnostmi. A o tom, že máš potřebu se projevovat pod jiným nickem, než vystupuješ obvykle, smysluplnost tvých příspěvků jen podtrhuje.
trpíš nějakou formou zbloudilých představ a stihomamů ? jsem tu sám za sebe a nemám potřebu se schovávat za někoho jiného, ale asi je to tady standartní, když to aktivně zmiňuješ.
Problémy se čtením asi mám jelikož jsem přehlédl ten příspěvek, pravda. Taky mě nebavíš a to tě neznám... nějaký protiva kdoví odkud z jihovýchodu... nereaguj na mě... nevšímej si mě, já se tě na nic neptal...

Kleofáš
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1478
Registrován: 10.1.2007, stř 14:14
Bydliště: Brno

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Kleofáš » 23.4.2009, čtv 12:13

kabatabak píše: trpíš nějakou formou zbloudilých představ a stihomamů ? jsem tu sám za sebe a nemám potřebu se schovávat za někoho jiného, ale asi je to tady standartní, když to aktivně zmiňuješ.
Problémy se čtením asi mám jelikož jsem přehlédl ten příspěvek, pravda. Taky mě nebavíš a to tě neznám... nějaký protiva kdoví odkud z jihovýchodu... nereaguj na mě... nevšímej si mě, já se tě na nic neptal...
Vzhledem k tomu, že to tu tak trochu moderuju, tak si tě ke svému smutku všímat budu. A rovnou tě tedy upozorním, že máš po svém oslnivém příchodu našlápnuto k odchodu.
Jinak IP adresa je svinstvo...
Alfa 2600 Sprint * Alfa 2000 Spider * Alfetta GT * 75 1.6 IE * 164 2.0 V6 TB * projekt AR51 Matta *Giulia Veloce
ex: 147 JTD, 147 2.0TS, 147 GTA, 156 2.4 MJET a hromada fiatů, jedna Lancia a jeden trabant

kabatabak

Příspěvky: 18
Registrován: 20.4.2009, pon 11:06

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od kabatabak » 23.4.2009, čtv 12:20

Kleofáš píše:
Vzhledem k tomu, že to tu tak trochu moderuju, tak si tě ke svému smutku všímat budu. A rovnou tě tedy upozorním, že máš po svém oslnivém příchodu našlápnuto k odchodu.
Jinak IP adresa je svinstvo...
Jojo , IP adresa je svinstvo :smt044 , a ještě větší svinstvo je moderátor co se strašně nudí u pc :smt024 , a otravuje ostatním život. :smt064
apropo jedna otázka .. taky nejezdíš na srazy protože sedíš raději nonstop u tohoto fóra a čekáš kdy budeš moct někoho vybanovat??? ...

by mě zajímalo , jestli se vůbec někdy někdo z tohoto webu viděl osobně ... třeba jako kleofáš a kubas a radim a harous ... možná že na srazu lancii , fijatků, nebo maserati. Proto to cuore sportivo =D> \:D/

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Richie » 23.4.2009, čtv 12:22

hele vtipalku....prestan se navazet do ostatnich....precti si pravidla fora a dodrzuj je,nebo "jdi"
edit :
hlavne :
6. „Nerýpejte“ do ostatních uživatelů a ve vlastním zájmu ani do moderátorů a admina:-)

7. Urážlivé příspěvky, které mají za cíl vyprovokovat hádku, budou moderátoři mazat a v případě opakovaného postování hrozí uživateli BAN.

8. Rozmyslete si každý svůj post - pokud vím, odpovím - pokud nevím, tak mlčím a nenavážím se do tazatele či ostatních.
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

kabatabak

Příspěvky: 18
Registrován: 20.4.2009, pon 11:06

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od kabatabak » 23.4.2009, čtv 12:32

Richie píše:hele vtipalku....prestan se navazet do ostatnich....precti si pravidla fora a dodrzuj je,nebo "jdi"
edit :
hlavne :
6. „Nerýpejte“ do ostatních uživatelů a ve vlastním zájmu ani do moderátorů a admina:-)

7. Urážlivé příspěvky, které mají za cíl vyprovokovat hádku, budou moderátoři mazat a v případě opakovaného postování hrozí uživateli BAN.

8. Rozmyslete si každý svůj post - pokud vím, odpovím - pokud nevím, tak mlčím a nenavážím se do tazatele či ostatních.
platí to i pro moderátory? nebo ti jsou nedotknutelní ? :-({|=

Richie
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7023
Registrován: 5.1.2007, pát 08:14

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od Richie » 23.4.2009, čtv 12:37

plati to pro vsechny
Zakladatel webu a fóra Alfisti.cz...

kejml
Štamgast
Uživatelský avatar

Příspěvky: 998
Registrován: 18.8.2007, sob 14:43
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: odděleno: dabata o srazech a tak vůbec....

Příspěvek od kejml » 23.4.2009, čtv 13:15

čím víc se do hovna šťourá, tím víc smrdí
to taky platí pro všechny (hovna)
0.125 carburatore

www.Zlatnické řemeslo.cz - Zakázková výroba zlatých šperků
Výhody pro Alfisti.cz

Odpovědět

Zpět na „Srazy, mini-srazy, setkání...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti