brzdy - problem zadní třmeny ?

Odpovědět
H-Honza
Uživatelský avatar

Příspěvky: 69
Registrován: 15.1.2011, sob 19:57
Bydliště: Mimoň
Kontaktovat uživatele:

brzdy - problem zadní třmeny ?

Příspěvek od H-Honza » 19.1.2011, stř 16:20

tenhle tyden jsem sebral pritelkyni auto ze ho trochu opecuju, byl jsem s nim na vylete a trochu ho provetral, po delsi jizde na dalnici jsem zastavil u pumpy, a citil jsem znamy smradek...
Obesel jsem auto a zjistil jsem ze oba zadni kotouce (levy podstatne vic) jevi znamky prehrati, oba byli lehce do modra, z leveho se malicko kourilo.
Ted jsem dorazil do prace, hodil alfu na zvedak, a zda se ze se kolo toci vcelku volne, takze ten problem neni staly, bude se objevovat sporadicky.
Zkusim objednat opravnou sadu na ulozeni - ty cepy, a o vikendu se na to podivat.

- ne, nemel jsem zatazenou ani pritazenou rucni brzdu

je mozne ze ten problem je delsi dobu, jenze pritelkyne jezdi pomalu a opatrne, takze na tech 20km co jede do prace se to nestaci tak projevit a ohrat, jako kdyz jsem dneska jel po dalnici 80km v kuse a trochu vyvetral vyfukovou soustavu od sazi.

nejaky napady, zkusenosti?

cendler
SemTuFurt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3425
Registrován: 12.7.2009, ned 07:11
Bydliště: Sokolov, CR
Kontaktovat uživatele:

Re: brzdy - problem zadní třmeny ?

Příspěvek od cendler » 19.1.2011, stř 18:16

Měl jsem od Italů moc utaženou ruční brzdu a přibrždovaly mi takhle zadní kola a občas mi to i vyhodilu hlášku o nefunkčnosti ASR, ESP a toho pomocníka do kopce, tak jsem ji povolil( je to pod loketkou ), a je po problému
Alfa Romeo 159sw 1,9JTDm 16v automat
víkendovka : Alfa Romeo Spider916 3,2 V6 24v
ženy : Fiat Bravo 1,4 16V-babycar
ex - Alfa Romeo 159sw 2,4JTDm DPF OFF, EGR OFF
Odstraňování DPF, EGR - KILLER of DPF, pořadatel akce Morava
Tel:777@904@438

H-Honza
Uživatelský avatar

Příspěvky: 69
Registrován: 15.1.2011, sob 19:57
Bydliště: Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Re: brzdy - problem zadní třmeny ?

Příspěvek od H-Honza » 19.1.2011, stř 20:23

diky za radu, na tohle jsem vubec nepomyslel, i kdyz vzhledem k tomu ze jsem mel auto na heveru a kolo se tocilo rukou vcelku bez odporu, nevim jestli by tady mohl byt ten problem, zitra to zkusim znova, a zkusim povolit ten lanovod, jestli to nepujde treba volneji

Odpovědět

Zpět na „159“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů