 
 nemá náhodou někdo ten manuál v tištěné podobě???
pak už nezbývá než napsat na DEKRu a nebo zastoupení fiatu.......
 
 hondzik píše:jo, měl bych ho mít. Sice asi jen 2,0 a 2,4TD, ale měl by snad stačit. Mám ho v kastlíku v 75, kouknu
 
  . Kouknu se ti, ale nevím kdy se zase dostanu do garáže
. Kouknu se ti, ale nevím kdy se zase dostanu do garážehondzik píše:mám tu samou knížtičku jako na tý horní fotce, ale na ropu. teda je to rok co jsem to měl naposledy v ruce. Kouknu se ti, ale nevím kdy se zase dostanu do garáže

 Klidně mi říkej Honzo... Kouknu se ti ráno
  Klidně mi říkej Honzo... Kouknu se ti ráno 
 protože pokaždé říká něco jiného
  protože pokaždé říká něco jiného 
 .myc155 píše:v prvni rade by jsi to mel vedet ty.
musis tam nabehnout s konkretnim pozadavkem a vypisy (idealne tendencnimi) ze zakonu a smernic, na jejichz zaklade to jde.
tak to resim ja

 
 
 
 

Ja na zeleny 164 resil spatne zapsanej typ karoserie a typ motoru (vyrobni cisla kastle i motoru sedely, ale typy byly z pred faceliftu), a mel jsem tam napsano 5 dveri (kvuli tomu me malem vyhodili z STK), nezajimalo je ze se jina verze nez sedan nedelala... Na urade to odmitali prepsat, nezajimalo je nic, dle eperu sedelo to co bylo na aute, evidentni uredni chyba pri dovozu...Milano75 píše:mno když začal s tím, že mi nesedí objem motoru ( v TP 2957 a v mauálu 2959) tak sem myslel, že ho praštím nečím po palici
hondzik píše:jo, měl bych ho mít. Sice asi jen 2,0 a 2,4TD, ale měl by snad stačit. Mám ho v kastlíku v 75, kouknu
 
 
 Jediný logický vysvětlení jsou trpajzlíci
  Jediný logický vysvětlení jsou trpajzlíci 
   
  
  Nenašel jsem žádný alternativní rozměry, ty jsem v manuálu nikdy neviděl (překvapuje mě pro QV jiný rozměr pneu i ráfků v manuálu - asi rozdílný manuál od klasické  V6 3.0 ?).
  Nenašel jsem žádný alternativní rozměry, ty jsem v manuálu nikdy neviděl (překvapuje mě pro QV jiný rozměr pneu i ráfků v manuálu - asi rozdílný manuál od klasické  V6 3.0 ?). (a to neřešim, že mam vepředu brdy z V6, na který se třináctky a ještě k tomu čtyřdíry fakt nedají dát..)
  (a to neřešim, že mam vepředu brdy z V6, na který se třináctky a ještě k tomu čtyřdíry fakt nedají dát..) 
 Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host